islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
22 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 22 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty20%Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty7%Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty7%Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty7%Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty7%Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty7%Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty7%Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty37%Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 45
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty
MesazhTitulli: Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit   Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyFri 22 Jul 2011 - 13:18


Kallëzim penal kundër imamit Dr. Shefqet Krasniqi


Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Drshefqetkrasni_1311246038Prishtinë, 21 korrik – Imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi, ka gjasa të japë llogari para drejtësisë kosovare për fjalët që ka thënë dy vjet më parë për nobelisten shqiptare Nëna Terezë.Prishtinë, 21 korrik – Imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi, ka gjasa të japë llogari para drejtësisë kosovare për fjalët që ka thënë dy vjet më parë për nobelisten shqiptare Nëna Terezë.

Dy avokatë, një shkrimtar dhe një qytetar nga Prishtina, shkruan sot “Koha Ditore”, kanë ushtruar një kallëzim penal kundër imamit Krasniqi për katër vepra penale të dënueshme deri në 10 vjet burgim. Shkrimtari Qerim Ujkani, avokatët Bajram Krasniqi e Zef Prenaj dhe Adem Nimani kanë hedhur firmat e tyre në një kallëzim penal kundër këtij imami, duke pretenduar se me ligjëratën e para dy vjetëve për Nënën Terezë ka kryer vepra të rënda penale.

Në këtë kallëzim, një kopje të të cilit e ka siguruar gazeta, thuhet se imami i Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, më datën 23. 02. 2009 e deri më datën 26. 02. 2009, nëpërmjet shtypit ditor ka ofenduar tërë shqiptarët dhe popujt e botës duke thënë se Nëna Terezë e ka vendin në ferr.

“Të lumturën nobelisten Nënën Tereze, Gonxhe Bojaxhiun ai e quan prostitutë, e cila ka ndërruar shumë meshkuj dhe ka hangër e ka pi pa pare dhe ka shkuar midis xhehenemi thellë. Midis xhehenemi e ka vendin, sepse ajo nuk ka besuar Allahun, nuk e ka besuar Pejgamberin, nuk e ka besuar Kuranin, edhe nëse e ka besuar Allahun ajo e ka besuar me të meta jo të plotë. Allahu nuk ka të meta. Të thuash se Allahu ka djalë ajo është e metë. Allahu nuk e pranon atë adhurim”, është cituar Krasniqi në këtë kallëzim penal. Me këto fjalë, sipas autorëve të kallëzimit që është dorëzuar në Prokurorinë Komunale të Prishtinës, Prokurorinë e Qarkut dhe në atë të Shtetit, Shefqet Krasniqi ka kryer veprën penale nxitje të urrejtjes, përçarjes ose mosdurimit kombëtar, racor, fetar dhe etnik, veprën penale keqtrajtim gjatë ushtrimit të detyrës zyrtare, duke fyer personin tjetër. Në këtë rast, sipas paditësve, ka fyer tërë kombin shqiptar dhe personalitetin ndërkombëtar të Nënës Terezë. Po kështu, sipas këtyre nënshkruesve, imami Krasniqi ka kryer edhe vepra penale të shpifjes kundër nderit dhe autoritetit, duke fyer figurën e Nënës Terezë, e po kështu edhe veprën penale të shpifjes, duke përhapur pohime të pavërteta.

“Ne qytetarët e nënshkruar në këtë kallëzim penal propozojmë që njëra prej prokurorive të caktuara më lart të ngrejë aktakuzë kundër hoxhës - imamit të Xhamisë së Madhe, Shefqet Krasniqi, me propozim që i njëjti të shpallet fajtor dhe të dënohet sipas ligjit”, thuhet në arsyetim.

Tre nga hartuesit e kallëzimit me të cilët ka kontaktuar gazeta të mërkurën kanë thënë se qëndrojnë prapa këtij kallëzimi, derisa gazeta nuk ka mundur të marrë asnjë koment nga i padituri për shkak se nuk ka pasur qasje në telefon.

Imami i Xhamisë së Madhe në Prishtinë, në një ligjëratë të mbajtur para dy vjetësh, kishte deklaruar se Nëna Terezë e ka vendin në xhehenem. Duke mos qenë myslimane, sipas këtij hoxhe, humanistja shqiptare e njohur në gjithë botën është e padenjë për të shkuar në xhenet.

Duke iu përgjigjur pyetjes se një besimtari në xhami se çfarë mendimi kishte ai për Nënë Terezën, e cila gjatë jetës së saj ka ndihmuar shumë të varfër, dhe se ku e ka vendin ajo në botën tjetër, imami kishte thënë “midis xhehenemi”.

“Midis xhehenemi, thellë. Midis xhehenemi e ka vendin, sepse ajo nuk ka besuar Allahun, nuk e ka besuar Pejgamberin, nuk e ka besuar Kuranin... Edhe nëse e ka besuar Allahun, ajo e ka besuar me të meta, jo të plotë. Allahu nuk ka të meta. Të thuash se Allahu ka djalë, ajo është e metë. Allahu nuk e pranon atë adhurim”, kishte thënë ai, për të shtuar se me punët e mira që Nëna Terezë i ka bërë, Allahu e ka shpërblyer në këtë botë, por këtë nuk do ta bëjë në atë botën tjetër.

“Siç ka thënë Pejgamberi në hadith, Allahu nuk i bën zullum myslimanit. Kur bën punë të mirë myslimani, Allahu i jep në këtë dynja dhe e shpërblen në ahiret. I jep në këtë dynja, e ruan prej kaderreve, prej të këqijave, i jep evladë, fëmijë, ia shton pasurinë dhe të tjera të mira në këtë dynja myslimanit”, ka thënë Shefqet Krasniqi. Në këtë ligjëratë, e cila është e postuar në ueb faqen “Youtube”, Krasniqi që njihet për qëndrimet e tij më të ashpra thotë se edhe atyre jomyslimanëve, nëse bëjnë mirë në këtë botë, Zoti ua kthen ato të mira, por vetëm në këtë botë, duke mos ua numëruar ato në atë botën tjetër.

“Ndërsa qafirit thotë a.s s. Allahu ia kthen të mirën në këtë dynja, në mënyrë që kur të del para Allahut del duarthatë, dhe s’ka kurrgjë. Pra, në këtë dynja ia ruan shëndetin, ia shton pasurinë, i jep evladë, i jep qetësi shpirtërore, i jep autoritet, pozitë, është deri diku i lumtur... Tana këto i ka pasur Tereza. Ka pas derën çelë, ku ka dashtë me shku, pa pare në këtë dynja, me hëngër çfarë ka dashtë, me pi çfarë të dojë, burra kënd të dojë me i ndërru. Pra, ka pas të mira në këtë dynja plot ajo, autoritet sa të dush, vetëm se ata e kanë të ndaluar fenë normalisht, pra ia ka dhënë Allahu në këtë dynja të gjitha. Dhe kur të del para Allahut, në ditën e kiametit, nuk ka kurrgjë”, ka thënë ai. Të mërkurën gazeta ka provuar shumë herë të kontaktojë me imamin Krasniqi, por nuk ia ka dalë. Avokatët Zef Prenaj dhe Bajram Krasniqi kanë thënë se nuk kanë asgjë të thonë më shumë se ajo që kanë thënë në kallëzim, ndërsa shkrimtari Qerim Ujkani ka thënë nëpërmjet telefonit se në Kosovë po manifestohet ekstremizëm islamik, dhe ka shkuar se njëri nga këta është Shefqet Krasniqi.

“Kallëzimin penal tash nuk e kam në dorë, por unë mendoj se çdo manifestim i ekstremizmit islamik që ka zënë rrënjë te ne është i dënueshëm, sepse nuk ka lidhje as me kulturën shqiptare e as me identitetin historik shqiptar”, ka thënë Ujkani. Ai është shprehur i bindur se bazuar në disa manifestime dhe reagime të Krasniqit, ai është ekstremist islamik. Ai tash më shumë shprehet se është në siklet me veprimet e Fuad Ramiqit që, sipas Ujkanit, po i shfrytëzon ekstremistët për qëllime të veta.

“Unë e kam sikletin më të madh te ky Ramiqi, i cili faktikisht është një bandit i cili i shfrytëzon islamistët për qëllime krejtësisht të vetat. Dihet prej kujt financohet ai, dihet se paret fillimisht shkojnë në ‘Hamas’ dhe prej ‘Hamasi’ vijnë te këta ekstremistët tanë. Është jashtëzakonisht keq për historinë tonë, nuk di që ka diçka më të keqe se ajo”, ka thënë ai. Mirëpo Ramiqi, i cili ka organizuar protesta në kërkim të xhamisë, vazhdimisht i ka mohuar këto akuza për lidhje me organizatën palestineze “Hamas”.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 45
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit Empty
MesazhTitulli: Re: Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit   Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit EmptyFri 22 Jul 2011 - 13:24

Qerim Ujkani nje anti-Islamist i perbetuar , i cili edhe me heret ka dal ne sken kur shkileshin te drejtat e muslimaneve , por jo duke mbrojtur lirite dhe te drejtat e tyre , por duke kerkuar diktaturen komuniste serbo-madhe , e cila njesoj sikur sot kufizonte te drejtat e muslimaneve, njeher kunder mbuleses Islame e sot kunder Shefqet Krasniqit.

Avokati Bajram Krasniqi , person i cili edhe me heret esht shfaqur vetem kur duhet hakmerrur ndaj ndonje personi , kesaj rradhe u shfaq kunder Shefqet Krasniqit, ndersa nuk u ndegjua zeri i tij kur u kerkua nga ana e Kcires vrasja e 1.9 milion shqiptarve musliman .

Ai gjithashtu esht i denuar per veper penale te mashtrimit :

Bajram Krasniqi i dënuar me një vit e gjysmë burgim për vepër penale të mashtrimit. Avokati Bajram Krasniqi është shpallur fajtor nga Gjykata Komunale e Prishtinës, më 23 janar të vitit 2008, së bashku me një person tjetër, i dënuar me një vit heqje lirie.Zef Prenaj - emri dhe mbiemri i tij tregojn gjithcka.

Adem Nimani - ky me siguri ka qen ne gjendje kome para disa viteve kur Shefqet Krasniqi ka dhen ate mendim , dhe tani kur esht ngrit nga koma dhe e ka lexu , me hyxhym paska reagu , a ? Ose ka ngel pa pun dhe per shume te caktuar parash ka zgjedh te futet ne keto lojra.
Hoxhe i nderuar dr. Shefqet Krasniqi e perkrahim mendimin tend te shendosh qe bazohet ne Kur,an dhe ne Sunetin e Pejgamberit A.S.. Plotesisht me ty jemi O luftetari i liris, se Kosoves, ata Dezerterat qe e paten mundesin me tregu veten per atdhe , nuk e tregon iken e tash dojn me na tregu se kushe eshte mjka tereza e kush eshte patriot.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kallëzim penal kundër Shefqet Krasniqit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2010 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: