islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Lajmet Ditore EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Lajmet Ditore EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Lajmet Ditore EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Lajmet Ditore EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Lajmet Ditore EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Lajmet Ditore EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Lajmet Ditore EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Lajmet Ditore EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Lajmet Ditore EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Lajmet Ditore EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Lajmet Ditore EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Lajmet Ditore EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Lajmet Ditore EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Lajmet Ditore EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Lajmet Ditore EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Lajmet Ditore EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Lajmet Ditore EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Lajmet Ditore EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Lajmet Ditore EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Lajmet Ditore EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Lajmet Ditore EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Lajmet Ditore EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Lajmet Ditore EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Lajmet Ditore EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Lajmet Ditore EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Lajmet Ditore EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Lajmet Ditore EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Lajmet Ditore EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Lajmet Ditore EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Lajmet Ditore EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Lajmet Ditore EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Lajmet Ditore EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Lajmet Ditore EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Lajmet Ditore EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Lajmet Ditore EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Lajmet Ditore EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Lajmet Ditore EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Lajmet Ditore EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Lajmet Ditore EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Lajmet Ditore EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
21 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 21 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Lajmet Ditore Empty20%Lajmet Ditore Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Lajmet Ditore Empty7%Lajmet Ditore Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Lajmet Ditore Empty7%Lajmet Ditore Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Lajmet Ditore Empty7%Lajmet Ditore Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Lajmet Ditore Empty7%Lajmet Ditore Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Lajmet Ditore Empty7%Lajmet Ditore Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Lajmet Ditore Empty7%Lajmet Ditore Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Lajmet Ditore Empty37%Lajmet Ditore Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i riE re 5Shemsi2726
Lajmet Ditore 518-56prej Fri 22 Jul 2011 - 22:05
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa2224
Lajmet Ditore 161-29prej Fri 22 Jul 2011 - 13:24
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa2501
Lajmet Ditore 161-29prej Wed 29 Jun 2011 - 11:09
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi2068
Lajmet Ditore 227-23prej Tue 17 May 2011 - 21:20
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1533
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 3 May 2011 - 23:07
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme
e marru nga Mesazhi.com poblikuar 16.04.2011
 
0Jasemina1546
Lajmet Ditore 1178-99prej Sun 17 Apr 2011 - 14:16
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1aksa1563
Lajmet Ditore Islami10prej Thu 17 Mar 2011 - 13:48
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1423
Lajmet Ditore 56-31prej Thu 10 Mar 2011 - 8:29
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin1539
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 28 Feb 2011 - 21:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1410
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 28 Feb 2011 - 10:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1393
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 27 Feb 2011 - 13:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1624
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 27 Feb 2011 - 13:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1449
Lajmet Ditore 56-31prej Tue 22 Feb 2011 - 12:30
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin2178
Lajmet Ditore Divers_30prej Mon 7 Feb 2011 - 16:24
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1442
Lajmet Ditore Islami12prej Fri 4 Feb 2011 - 23:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli1515
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 29 Jan 2011 - 10:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2221
Lajmet Ditore 252-47prej Sun 2 Jan 2011 - 16:59
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1541
Lajmet Ditore 252-47prej Sun 2 Jan 2011 - 16:57
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1445
Lajmet Ditore 252-47prej Fri 31 Dec 2010 - 13:56
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1433
Lajmet Ditore 252-47prej Fri 31 Dec 2010 - 13:55
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1494
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 29 Dec 2010 - 9:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1568
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 29 Dec 2010 - 9:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1678
Lajmet Ditore 252-47prej Mon 27 Dec 2010 - 22:38
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin2434
Lajmet Ditore Avatar14prej Sun 19 Dec 2010 - 18:37
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1470
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 19 Dec 2010 - 15:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1726
Lajmet Ditore Avatar14prej Thu 16 Dec 2010 - 12:35
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1524
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 16 Dec 2010 - 9:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1530
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 13 Dec 2010 - 9:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1444
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 9 Dec 2010 - 11:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1422
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 9 Dec 2010 - 10:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1569
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 9 Dec 2010 - 10:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1863
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 8 Dec 2010 - 10:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1668
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 8 Dec 2010 - 10:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1774
Lajmet Ditore Jj10prej Wed 8 Dec 2010 - 10:42
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1774
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 5 Dec 2010 - 1:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1442
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 5 Dec 2010 - 1:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 1Admin1483
Lajmet Ditore Allahs10prej Thu 2 Dec 2010 - 12:05
selami Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1610
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 2 Dec 2010 - 9:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1509
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 1 Dec 2010 - 11:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1418
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 1 Dec 2010 - 11:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1521
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 1 Dec 2010 - 11:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1435
Lajmet Ditore Allahs10prej Tue 30 Nov 2010 - 16:14
selami Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Bona1877
Lajmet Ditore 227-23prej Sun 28 Nov 2010 - 10:30
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1536
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 25 Nov 2010 - 8:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1759
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 25 Nov 2010 - 8:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Bona2440
Lajmet Ditore 227-23prej Wed 24 Nov 2010 - 21:35
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Lajme nga Bota Islame
 
0Bona1720
Lajmet Ditore 227-23prej Tue 23 Nov 2010 - 9:48
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 1Admin1660
Lajmet Ditore Allahs10prej Thu 18 Nov 2010 - 0:37
selami Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1533
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 17 Nov 2010 - 10:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1624
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 16 Nov 2010 - 20:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire