islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
16 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 16 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty20%Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty7%Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty7%Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty7%Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty7%Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty7%Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty7%Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty37%Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave Empty
MesazhTitulli: Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave   Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave EmptyThu 9 Dec 2010 - 11:06

Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave


E hëne 6 Dhjetor 2010 14:14 Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave %28u39u%29rexhep%20tajjip%20erdogan%2007042010
Kryeministri turk, Rexhep Tajip Erdogan, deklaroi se marrëdhëniet mes Ankarasë dhe Jerusalemit nuk do të përmirësohen dukshëm, nëse fillimisht Izraeli nuk ''pastron Mesdheun nga gjaku i nëntë viktimave turke të sulmit të marinës izraelite mbi anijen "Mavi Marmara”, pjesë e flotilës humanitare që ishte nisur drejt Gazës në muajin maj”.
Kryeministri Erdogan përsëriti se vendi i tij pretendon kompensim për viktimat dhe një ndjesë publike nga Izraeli. Pas sulmit të përgjakshëm të forcave izraelite ndaj anijes humanitare turke mbetën të vdekur nëntë aktivist humanitar, shtetas turq.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Erdogan: Izraeli duhet ta pastrojë Mesdheun nga gjaku i viktimave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2010 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: