islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
27 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 27 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty20%Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty7%Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty7%Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty7%Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty7%Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty7%Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty7%Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty37%Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Empty
MesazhTitulli: Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona”   Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” EmptySun 27 Feb 2011 - 13:02


Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” Albanian-hackers-264x176

Ueb faqe të shumë kompanive dhe institucioneve maqedonase janë
sulmuar dje pasdite nga hakerë shqiptarë. Sulmet janë kundërpërgjigje
për ngjarjet në Kalanë e Shkupit, sepse në vetë faqet e këtyre
institucioneve qëndron parulla “Kalaja është e jona”.


Në ballinë të ueb faqeve për momentin ndodhet logo me mbishkrimin “Albania Hacker’s Group”


Hacked By CyberH4cK A.K.A Kiriku
We Are : Att4ck3r ~ Legenda-Ks ~ Loading-Ks ~ CyberH4cK
NUK KENI FAJ JU, JU KA FAIJN DOMAINI JUAJ .MK,


si dhe klip muzikë me parulla “kalaja është e jona”.


Linçet, faqet e sulmuara nga “Albanian Hacker’s” në vijim:


http://www.natyra.org.mk/
http://www.zlatenprsten.mk/
http://www.gastrotravel.mk/
http://www.takidaskalo.edu.mk/
http://zone-h.org/mirror/id/13138160


Nga këto kompani, institucione, ende nuk ka ndonjë reagim për këtë sulme ndaj ueb faqeve të tyre zyrtare në internet.


(Zhurnal)

Allahu ju shperbleft per postimin.
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona” 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Hakerët shqiptarë kundërpërgjigjen “kalaja është e jona”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2010 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: