islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
18 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 18 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty20%'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty7%'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty7%'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty7%'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty7%'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty7%'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty7%'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty37%'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty
MesazhTitulli: 'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez   'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyFri 25 Nov 2011 - 10:59

'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Sali-berisha-264x168

Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha është shprehur më qartë se cilido politikan tjetër në raport me ekzistencën e shtetit palestinez. Në Tel Aviv ai është shprehur kundër shtetit palestinez duke thënë se përkrah në këtë drejtim Izraelin dhe politikat e tij karshi cështjes palestineze. Kësisoj Berisha është vënë kundër shtetit musliman, ku madje me një gjuhë të tillë flasin rrallë vende.

Madje Berisha ka shkuar edhe një hap më tej duke i kërkuar vendit hebrej që të bëjë më shumë më miqtë ndërkombëtar për të mos e lejuar Iranin të forcohet me armët bërthamore. Kryeministri Berisha po qëndron për një vizitë disaditëshe në Izrael ku është pritur nga zyrtarët më të lartë të shtetit, shkruan portali indeksonline.

'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Hajredin-Kuci-264x148

Nga ana tjetër, zëvendëskryeministri i Kosovës, Hajredin Kuçi, ka thënë të mërkurën se për sa i përket shtetit palestinez Kosova e ndan qëndrimin me SHBA-në dhe BE-në.

“Kosova ka qëndrime të njëjta për botën tjetër çfarë ka SHBA-ja dhe BE-ja. Ne e përkrahim SHBA-në dhe BE-në dhe jemi të koordinuar plotësisht për politika botërore”, ka thënë zëvendësshefi i Qeverisë, Hajredin Kuçi.

“Unë mendoj që politika më e mençur e një vendi në Ballkan, në këtë rast e Kosovës, është të jetë në koordinim të plotë me SHBA-në dhe BE-në”, ka theksuar ai, ndërsa njofton gazeta Zëri.

Allahu ju shperbleft per postimin.
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2011 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: