islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Empty96%Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Empty0%Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Empty0%Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Empty0%Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Empty1%Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Empty2%Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Empty
MesazhTitulli: Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new   Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyWed 30 Nov 2011 - 11:46

Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Ak8AAAAASUVORK5CYII= Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new![color:66ec=#333]Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Tooltip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lindita
Motrat islame
Motrat islame


Numri i postimeve : 1
Data e regjistrimit : 11/07/2012

Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new Empty
MesazhTitulli: Re: Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new   Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new EmptyWed 11 Jul 2012 - 14:38

supere
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dr.Shefqet Krasniqi - Ta Njohim te verteten 29.11.2011new
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Audio Ligjerata-
Kërce tek: