islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Programe Islame EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Programe Islame EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Programe Islame EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Programe Islame EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Programe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Programe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Programe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Programe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Programe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Programe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Programe Islame EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Programe Islame EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Programe Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Programe Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Programe Islame EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Programe Islame EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Programe Islame EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Programe Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Programe Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Programe Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Programe Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Programe Islame EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Programe Islame EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Programe Islame EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Programe Islame EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Programe Islame EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Programe Islame EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Programe Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Programe Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Programe Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Programe Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Programe Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Programe Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Programe Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Programe Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Programe Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Programe Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Programe Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Programe Islame EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Programe Islame EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Programe Islame Empty96%Programe Islame Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Programe Islame Empty0%Programe Islame Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Programe Islame Empty0%Programe Islame Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Programe Islame Empty0%Programe Islame Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Programe Islame Empty1%Programe Islame Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Programe Islame Empty2%Programe Islame Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin463
Programe Islame Islami12Sun 30 Dec 2012 - 14:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin5273
Programe Islame Islami12Sat 11 Apr 2020 - 7:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4aksa429
avatarThu 16 Oct 2014 - 8:35
fe hyjnore Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2ahiret499
Programe Islame 2807-49Sun 29 Jun 2014 - 11:45
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin378
Programe Islame Islami12Wed 15 Jan 2014 - 22:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin387
Programe Islame Islami12Fri 4 Oct 2013 - 17:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor392
Programe Islame Jj10Sun 29 Sep 2013 - 0:43
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin364
Programe Islame Islami12Fri 1 Jun 2012 - 20:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin358
Programe Islame Islami12Sat 12 May 2012 - 16:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin406
Programe Islame Islami12Tue 3 Jan 2012 - 10:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin353
Programe Islame Islami12Wed 14 Dec 2011 - 12:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin619
Programe Islame Islami12Wed 14 Dec 2011 - 10:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa426
Programe Islame 161-29Thu 6 Oct 2011 - 14:19
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Ilirjakupi437
Programe Islame Islami12Thu 14 Jul 2011 - 9:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0valmir bllaca439
avatarThu 10 Mar 2011 - 22:05
valmir bllaca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0valmir bllaca396
avatarThu 10 Mar 2011 - 22:03
valmir bllaca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0valmir bllaca386
avatarThu 10 Mar 2011 - 21:44
valmir bllaca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 7Admin450
Programe Islame Jj10Wed 5 Jan 2011 - 22:23
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Admin489
Programe Islame Islami12Wed 29 Dec 2010 - 12:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 12Admin504
avatarTue 28 Dec 2010 - 10:20
for ever muslim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin428
Programe Islame Islami12Sun 12 Dec 2010 - 1:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin437
Programe Islame Islami10Fri 22 Oct 2010 - 23:39
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin439
Programe Islame Islami12Sat 18 Sep 2010 - 13:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin528
avatarSat 21 Aug 2010 - 23:02
keri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Holy Quran 3D | 39 MB
 
0Gast410
Programe Islame Jj10Tue 27 Jul 2010 - 12:30
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast353
Programe Islame Jj10Tue 27 Jul 2010 - 11:55
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast339
Programe Islame Jj10Sat 24 Jul 2010 - 18:07
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast447
Programe Islame Jj10Sat 24 Jul 2010 - 17:42
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa386
Programe Islame 161-29Fri 16 Jul 2010 - 23:07
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2aksa443
Programe Islame Islami12Fri 16 Jul 2010 - 22:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa428
Programe Islame 161-29Tue 15 Jun 2010 - 15:22
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor390
Programe Islame Jj10Fri 30 Apr 2010 - 12:11
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Një program shumë i mirë për mësimin e Kur`anit
 
0Admin371
Programe Islame Islami12Mon 26 Apr 2010 - 8:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin382
Programe Islame Islami12Sat 7 Nov 2009 - 10:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin366
Programe Islame Islami12Sat 7 Nov 2009 - 10:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin390
Programe Islame Islami12Sat 7 Nov 2009 - 10:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin423
Programe Islame Islami12Thu 16 Jul 2009 - 12:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin406
Programe Islame Islami12Thu 16 Jul 2009 - 12:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin408
Programe Islame Islami12Thu 16 Jul 2009 - 12:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire