islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Panorama nga Tirana EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Panorama nga Tirana EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Panorama nga Tirana EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Panorama nga Tirana EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Panorama nga Tirana EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Panorama nga Tirana EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Panorama nga Tirana EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Panorama nga Tirana EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Panorama nga Tirana EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Panorama nga Tirana EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Panorama nga Tirana EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Panorama nga Tirana EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Panorama nga Tirana EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Panorama nga Tirana EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Panorama nga Tirana EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Panorama nga Tirana EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Panorama nga Tirana EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Panorama nga Tirana EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Panorama nga Tirana EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Panorama nga Tirana EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Panorama nga Tirana EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Panorama nga Tirana EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Panorama nga Tirana EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Panorama nga Tirana EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Panorama nga Tirana EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Panorama nga Tirana EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Panorama nga Tirana EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Panorama nga Tirana EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Panorama nga Tirana EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Panorama nga Tirana EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Panorama nga Tirana EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Panorama nga Tirana EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Panorama nga Tirana EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Panorama nga Tirana EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Panorama nga Tirana EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Panorama nga Tirana EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Panorama nga Tirana EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Panorama nga Tirana EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Panorama nga Tirana EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Panorama nga Tirana EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Panorama nga Tirana Empty96%Panorama nga Tirana Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Panorama nga Tirana Empty0%Panorama nga Tirana Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Panorama nga Tirana Empty0%Panorama nga Tirana Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Panorama nga Tirana Empty0%Panorama nga Tirana Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Panorama nga Tirana Empty1%Panorama nga Tirana Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Panorama nga Tirana Empty2%Panorama nga Tirana Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Panorama nga Tirana

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Muhamed Dolaku
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Muhamed Dolaku


Numri i postimeve : 3478
Data e regjistrimit : 16/09/2011
Mosha : 77
Nacionaliteti-Sheti : R e Kosovës, Mitrovicë

Panorama nga Tirana Empty
03062012
MesazhPanorama nga Tirana

1

17 Shkurt 2008, Pavarësia e Kosovës në Tiranë


Panorama nga Tirana 504949_95a954bf896458bc4f58bfc76a2617c0_large
A new brightly painted building in Tirana


Panorama nga Tirana 504950_a333a263061bb63940796555eb388ab6_large
A Porsche Cayenne in Tirana


Panorama nga Tirana 504952_96fd9c808dd21ccb9e2d9e7fc0cca6bb_large
A wonderful house, Albania Tirana


Panorama nga Tirana 504953_f74afe46f5d669aa7218e648d78169d6_large
Alamet vile kjo, Albania Tirana


Panorama nga Tirana 504955_7f503db787da9f5158feaea7d6b14b39_large
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Share this post on: reddit

Panorama nga Tirana :: Komentet

Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Sun 3 Jun 2012 - 0:31 nga Muhamed Dolaku
2

A Porsche Cayenne in Tirana


Panorama nga Tirana 504954_2bddaaa64ddaae5b163ba8c59aa72ec8_large
Ambasada Spanjolle, Albania Tirana


Panorama nga Tirana 504956_83852ace2ad28c5d2521e4b6027e41a3_large
Artificial lake , Tirana


Panorama nga Tirana 504958_0bce4b155ac5524dfc5732e7000fa55e_large
Audi Q7 tek Zogu i Zi, Tiranë


Panorama nga Tirana 504959_40e28ffc0283ce8120287b3c929bcda3_large
Behind the administrative building, Tirana


Panorama nga Tirana 504960_b7950335fbe799245fa333292d0d6d9a_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Sun 3 Jun 2012 - 0:32 nga Muhamed Dolaku
3
Best photo of Taiwan Center ever, Albania Tirana


Panorama nga Tirana 504961_42dafde1063856d655850479ae0c3962_largeBrosen Tirana Hoxha Mausol


Panorama nga Tirana 504962_26343150b18d70abda5fc7c44234b6fc_largeBrryli, Albania Tirana


Panorama nga Tirana 504963_077f39f5f642cab68205723df2d1b94c_largeBulevardi 'Dëshmorët e Kombit', Albania Tirana


Panorama nga Tirana 504965_fa9d41cd272c6db05d0950d4cbf18dce_largeBusti i Sulejman Pashë Mulletit, themeluesi i Tiranës


Panorama nga Tirana 504966_caebf31ec80d7822a96530143456ac97_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Mon 4 Jun 2012 - 7:14 nga Muhamed Dolaku
4

Colorful building
in TiranaPanorama nga Tirana 504967_87ecbf0304894e460522cb1ec1ada86b_large
Duke parë nga
Shallvaret, Albania TiranaPanorama nga Tirana 504968_82ec2aad9186c84fbc78637f5bf98685_large
Dusk in Tirana


Panorama nga Tirana 504969_a2241bf1adc6cde15ee2d400fafefcfe_large
EMIGRES, Albania
TiranaPanorama nga Tirana 504970_aae1fda7b5c9e19d4e8f385553dc12c2_large
Et'hem Bey Mosque
in TiranaPanorama nga Tirana 504971_acc8d3c4b2ea1aa7d98aad2c8bf443b4_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Mon 4 Jun 2012 - 7:17 nga Muhamed Dolaku
5

Hotel Monarc,
TiranëPanorama nga Tirana 504972_407bdb7fffe94535c9b6a7069dcb13b1_large
Hummer H2 in Tirana


Panorama nga Tirana 505151_d98058d92f4e5bd8c5a198135a907ab8_large
Juvenilja Castle,
TiranëPanorama nga Tirana 505152_1649b5aa58c1a9c25936e1c402522c28_large
Këshilli i Lartë i
Drejtësisë, TiranëPanorama nga Tirana 505153_305810893ba69adaf2c157626a5b0b47_large
Kompleks banimi
& tregtar, Albania TiranaPanorama nga Tirana 505154_cbde3671ab51555f5d84b3cfc27de2bb_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Mon 4 Jun 2012 - 7:20 nga Muhamed Dolaku
6


Liceu Artistik 'Jordan Misja', Tiranë
Panorama nga Tirana 505155_9b91dcaaac8ca5d335ce3feca1001fbd_largeLulishtja tek bustet e Vëllezërve Frashëri, Tiranë
Panorama nga Tirana 505156_45154d611bb6faf28213dd4b8a82d07a_largeLumi i Lanës, Tiranë
Panorama nga Tirana 505157_dab3c2ea556d039b7f3f814a11feb5d9_largeMbasdreke, Tiranë
Panorama nga Tirana 505158_d70a134cdb7341fd0e104e42b2958e94_largeMbikalimi i Kamzës nga helikopteri, Tiranë
Panorama nga Tirana 505159_694781f527c278ec0ff72ec5f92b911e_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Mon 4 Jun 2012 - 7:36 nga Muhamed Dolaku
7


Ministria e Jashtme + Pallati i Vasil Gjikës, Tirana
Panorama nga Tirana 505160_e797cbaa2ff9cfc5c7e695df27307d2c_largeMjediset jashtë restorantit, Tiranë
Panorama nga Tirana 505161_c42fce6a84c2c92a40c7708f592704b2_largeModern building in Tirana
Panorama nga Tirana 505162_ee06ca7a218b18978882d55abef9ecbc_largeMultipurpose tower in Tirana
Panorama nga Tirana 505163_9d1f825f98a1bb93266ddc4fa4e0e06a_largeN.C.E. Building,, Tirana
Panorama nga Tirana 505164_9f2d1b886143e038247a196339366ab9_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Mon 4 Jun 2012 - 7:39 nga Muhamed Dolaku
8


New building in Tirana
Panorama nga Tirana 505165_8d7a6dd05a33bb529694db288fa60f91_largeNew building in Tirana 1
Panorama nga Tirana 505166_2b443e1cf5f311724e8e42c80e8bebb3_largeNew building in Tirana 2
Panorama nga Tirana 505167_edea1de3182f4ecef6ba152e72b01c76_largeNew pedestrian bridge in Tirana
Panorama nga Tirana 505168_dc1832101540240029acd15a709baeb7_largeNga kodrat e Selitës, Tiranë

Panorama nga Tirana 505169_f8331677a4870ef04004a793d51841c0_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Mon 4 Jun 2012 - 7:40 nga Muhamed Dolaku
9


Nice house, Feb 2011, Tirana
Panorama nga Tirana 505170_6abfd26b68d36f57124e7753c92e8c27_largePallat i ri pranë Zogut të Zi, Tiranë
Panorama nga Tirana 505171_e07687386897e6a6b7a6a43652c4e07f_largePallate të reja përballë Maternitetit të Ri, Tiranë
Panorama nga Tirana 505172_674f1342e8fd629a5733762b22624bca_largePallatet përballë Maternitetit të Ri tek Brryli, Tiranë
Panorama nga Tirana 505182_24448af084a8f3988887be46683bd40d_largePamje nga Unaza e Tiranës
Panorama nga Tirana 505183_dc1ad6cec2217bb73178b15ab8ecdae1_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Mon 4 Jun 2012 - 7:42 nga Muhamed Dolaku
10

Presidenca, Albania Tirana

Panorama nga Tirana 505517_298bd6fbc8352d79e12b9acea9f036fd_largeRestorant 'Natyra e Qetë', Lundër, Tiranë
Panorama nga Tirana 505520_bee45ed4c5a1d18e7e27ff54676372f9_largeRestoranti tek Teleferiku në Dajt, Albania Tirana
Panorama nga Tirana 505522_205060663fdfe6751627264ea8f74093_largeRrethrrotullimi i Tiranës së Re
Panorama nga Tirana 505524_4037c25de70dde76c2e1eba528eb5415_largeRruga 'Abdi Toptani', Tiranë
Panorama nga Tirana 505525_8ec6236c3cfe427523c625fbe837de37_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:14 nga Muhamed Dolaku
11

Rruga dytësore anash Autostradës, Tiranë


Panorama nga Tirana 505526_ce8134b8d23015101457a36a8a5fbf43_large
Rruga për në Tiranë, Tetor 2010


Panorama nga Tirana 505528_6cc7566fd3fa2960b73f514562c779fa_large
Sheraton Hotel & Towers, Tirana, Albania


Panorama nga Tirana 505530_c7fa2027b62bb192020a3ad2e7258306_large
Sheraton Tirana


Panorama nga Tirana 505531_3f226605d1cf2969d019bb75b3e7f9ca_large
Shkolla e mesme 'Ismail Qemali', Albania Tirana


Panorama nga Tirana 505532_203ccd0104e6bece73faec606e68b85d_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:14 nga Muhamed Dolaku
12

Taiwan Center, Albania Tirana


Panorama nga Tirana 505533_0fbf3cbf4a02aef0c1e704b0cad168f6_large
Taiwan Center, Tirana, Aug 2008


Panorama nga Tirana 505534_e7e4ec9d3e711410e61a025e98d437a5_large
Tek Unaza e Tiranës, Albania Tirana


Panorama nga Tirana 505535_0fea9073019bd630c36de6751e6a12d2_large
The Mosque, The Clock Tower, Tirana


Panorama nga Tirana 505536_e127f200bb295b48ac50b98885114204_large
The Open Parliament of Albania, Tirana


Panorama nga Tirana 505537_8c1b7e6e16ac444a0fcb0670c5f45ea0_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:15 nga Muhamed Dolaku
13

Tirana city


Panorama nga Tirana 505538_77b566828afa45f46efb34dcc1e62a81_large
Tirana city 1


Panorama nga Tirana 505539_b6b02b487fb81ff023448d1deff0f23d_large
Tirana - Ethem Bey Mosque


Panorama nga Tirana 505540_c77f2633a7045fec858ad079e5a3c90e_large
Tirana - Skanderbeg monument and mosque


Panorama nga Tirana 505541_254a572f4b3e80633c0a7537f5b201c0_large
Tirana Big Park and Artificial Lake 2


Panorama nga Tirana 505544_3adee92f633697e6cdbb34008310fc46_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:16 nga Muhamed Dolaku
14

Tirana boulevard


Panorama nga Tirana 505545_5a8cc890837badf8afa9411c48d478a2_large
Tirana boulevard, August 2008


Panorama nga Tirana 505547_4de1da07b66604b671716efc6f42091f_large
Tirana by night has a lot of lights


Panorama nga Tirana 505548_4bd2e8afb89b5e0ff14f041ab36e813d_large
Tirana Center


Panorama nga Tirana 505550_691182c6eb2833ad8938904968beee76_large
Tirana colorful buildings


Panorama nga Tirana 505551_5b738079403b53aed2b529bf9462c97d_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:17 nga Muhamed Dolaku
15

Tirana colorful
buildings 1Panorama nga Tirana 505553_762b491d427d41bb5ac5c784fdf81673_large
Tirana from ETC,
looking eastPanorama nga Tirana 505557_2636d4be1210c6502a61e04fad767952_large
Tirana from ETC,
looking westPanorama nga Tirana 505558_116d6cabf8612a401d98d9c13a4424a3_large
Tirana from Sky
Tower, October 2008Panorama nga Tirana 505559_33cf7d4bbb465ea256f65324c16bdb50_large
Tirana
International HotelPanorama nga Tirana 505560_cb3354442bf4b008b012bf8b9bf2b50d_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:18 nga Muhamed Dolaku
16

Tirana is the capital and it is a modern city


Panorama nga Tirana 505561_a9be95c431c2601899554a388a370936_large
Tirana Lake is one of the highly valuable green areas
of the cityPanorama nga Tirana 505562_aebdf6e4d4297f6f75982009a8a1ca5e_large
Tirana main square


Panorama nga Tirana 505697_83cf21d63117b77d0264346e22cd046e_large
Tirana Ring Road


Panorama nga Tirana 505699_caf222b097d36f555b38944441950233_large
Tirana Ring Road on
a rainy dayPanorama nga Tirana 505701_ef48d55a74856aa893ce381e36f53987_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:19 nga Muhamed Dolaku
17

Tirana sidewalk,
AlbaniaPanorama nga Tirana 505856_5e1c52951b76a45c112e01bbe02c8936_large
Tirana view


Panorama nga Tirana 505857_505fc7d3e952296dc0095683858d72ff_large
Tirana view from
Sky Tower, October 2008Panorama nga Tirana 505858_6c2678c3624ce9e9ba8bd4e8e95fcfb9_large
Tirana, A modern
buildingPanorama nga Tirana 505860_d984d9f35921f310bbdefe6de9832842_large
Tirana, ABA
Building

Panorama nga Tirana 505862_618595b018c3777b5a31e097dea5abdf_large


Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:20 nga Muhamed Dolaku
18

Tirana, ABA
Business CenterPanorama nga Tirana 505865_a27eee9b9a725c122c34d8d5523904ab_large
Tirana, ABA
Business Center 1Panorama nga Tirana 505867_be493209a25cf05b1140611ab715282d_large
Tirana, ABA
Business Center close upPanorama nga Tirana 505869_0b4b37d5fd9cc7523b75163db8457781_large
Tirana, ABA
Business Center, Nëntor 2008Panorama nga Tirana 505871_6e8e7f9aa3f42d8164f99d7c695e9aff_large
Tirana, Adidas Shop
in Myslym Shyri StreetPanorama nga Tirana 505872_8305a514d7feb47b900b38bf7eb9986c_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:21 nga Muhamed Dolaku
19

Tirana, American
HospitalPanorama nga Tirana 505873_6990daa7e1291c7c1f5314e287fe667e_large
Tirana, art in a
buildingPanorama nga Tirana 505874_f7a2282a512330b438e2d10f9a592883_large
Tirana, Banka
PopullorePanorama nga Tirana 506040_1c4a37681b8843654cda633bd7bc0b4a_large

Tirana, building in
Bllok areaPanorama nga Tirana 506042_d5f4cae13a72e8402421a4261486c38b_large
Tirana, buzë Lanës


Panorama nga Tirana 506043_8f953081938c54b136e7fae02fd94ade_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:22 nga Muhamed Dolaku
20

Tirana, By the way,
What does that meanPanorama nga Tirana 506044_8f5f8ba2babb0126f1f4dbdbca42f29f_large
Tirana, Capital
Shopping CenterPanorama nga Tirana 506047_7c703f3cb0d3b1250381399cafa3ba3c_large
Tirana, Central
Square, September 2008Panorama nga Tirana 506049_b23c2cc9198a15e6d9af1aad087287bf_large
Tirana, colorful
buildingPanorama nga Tirana 506051_86eab23a39027629e636752db05a05c3_large
Tirana, colorful
new buildingsPanorama nga Tirana 506052_3382d37665299ec02e630468e26e187f_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:23 nga Muhamed Dolaku
21

Tirana, Dajti
ExpressPanorama nga Tirana 506054_b557c266659abdbd72126a27cf850f7e_large
Tirana, Dajti Mountain
National ParkPanorama nga Tirana 506055_f170d779c7a374dcffb25b85d55d44a9_large
Tirana, ETC &
Lana RiverPanorama nga Tirana 506058_55e2984c9fa848324b1f8825bc6dec7f_large
Tirana, Eurocol
Business Center & InfoSoft GroupPanorama nga Tirana 506063_6b95bfd5f9d2a6d427420b2f0481a242_large
Tirana, European
Trade CenterPanorama nga Tirana 506064_6eb507a9a348aea6dac11085cbfcd24c_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:24 nga Muhamed Dolaku
22

Tirana, Giffoni
Film Festival in SheratonPanorama nga Tirana 506341_2ee01ccdadcb22a880c39f9c026aae89_large
Tirana, Glass
pyramid by the highwayPanorama nga Tirana 506342_56ed7dda8b29fc8d7c3d99efe12a502c_large
Tirana, Hotel Class


Panorama nga Tirana 506343_56b4171bd55d43af0844db0a1c7fbb3a_large
Tirana, Ish
Ambasada Jugosllave e rikonstruktuarPanorama nga Tirana 506346_015d78539b05ab17db993a27c4fcd335_large
Tirana, Istituto
Italiano di Cultura

Panorama nga Tirana 506347_1b99a0cf06fb27438713fa83b134b33e_large


Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:25 nga Muhamed Dolaku
23

Tirana, Istituto
Italiano di Cultura, Nov 2008Panorama nga Tirana 506349_00b9b1af7e304c8f9b033d325e79c3fb_large
Tirana, Lana River,
October 2008Panorama nga Tirana 506351_28e1d1c731959b1866f6a3b78020b7c1_large
Tirana, Lana view,
August 2011Panorama nga Tirana 506352_8de6f78fc8249d023b8da15d49ac6c27_large
Tirana, Looking
downPanorama nga Tirana 506354_d3a758112c0957220ecc3448fba400b7_large
Tirana, looking
down the boulevard from Mother Teresa SquarePanorama nga Tirana 506355_829ffff53a8e16f44f3a18fe6eeb7c79_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:26 nga Muhamed Dolaku
24

Tirana,
Metropolitan Bar in BllokPanorama nga Tirana 506356_81859c1921714e167f89f12e3806ae90_large
Tirana, modern
building under construction, October 2008Panorama nga Tirana 506357_ba5138e270dc075b5ad5751f21791cc8_large
Tirana, New bridge
on Lana RiverPanorama nga Tirana 506358_aa4d6b96870ea90f4b95f990c33c8f69_large
Tirana, new
buildingPanorama nga Tirana 506360_24a2f717be1142789d41e9bd7eae0377_large
Tirana, new
pedestrian bridgePanorama nga Tirana 506361_8d3c1aff821a7c0f505af9c1c7c44cb0_large


Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:27 nga Muhamed Dolaku
25

Tirana, new
pedestrian bridge 1Panorama nga Tirana 506362_4b1cfceb59edeb2716ebe0902822285d_large
Tirana, pallate të
reja ke Komuna e ParisitPanorama nga Tirana 506364_1c6e280a1e364471eab2998bf5ee715a_large
Tirana, Pallati AK
tek SelviaPanorama nga Tirana 506365_8a5ab84cdf28b32d4835d998490a7b96_large
Tirana, Pallati i
KongresevePanorama nga Tirana 506366_cfe13658f286910c0d16bce27dccce43_large
Tirana,
PolichrominkPanorama nga Tirana 506367_635c3453a935cce2e83282e10f50fd1d_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:28 nga Muhamed Dolaku
26

Tirana, RTSH


Panorama nga Tirana 506368_8cfcdbd306ce1a03f616bcd96c932ac7_large
Tirana, Sheshi
EuropaPanorama nga Tirana 506369_2962622f965b237ec1d96bf7b4cc2b92_large
Tirana, Sheshi
WilsonPanorama nga Tirana 506371_1129382fa76380ce4d89167025e4bbcd_large
Tirana, Sheshi
Wilson 1Panorama nga Tirana 506373_8a86d8f35243f99e8d34821525f04d8c_large
Tirana, Shops in
Myslym Shyri StreetPanorama nga Tirana 506527_57881381a8dee0079abb88af27c0109d_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:29 nga Muhamed Dolaku
27

Tirana, Shops in
Myslym Shyri Street 1Panorama nga Tirana 506528_c29723893eec9ebfa44d50e357195efc_large
Tirana, Shops in
Myslym Shyri Street 2Panorama nga Tirana 506529_f52495a7f68cd9f96e37b5a511bc5937_large
Tirana, Shops in
Myslym Shyri Street 3Panorama nga Tirana 506530_b116fdb12df4b9c3cbe8f70091856ad6_large
Tirana, Some old
buildings that have to be paintedPanorama nga Tirana 506531_b5b78ea8c66c8474c0a182bf8b53a5fb_large
Tirana, Spitali
Amerikan IIPanorama nga Tirana 506533_f531ee2ab7ae0659874132163d308369_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:31 nga Muhamed Dolaku
28

Tirana, Taiwan
Center & Twin Towers in the backgroundPanorama nga Tirana 506743_6c2b55aa7799f3a0fa1f79780bdba386_large
Tirana, Taiwan
Center in the backgroundPanorama nga Tirana 506744_8600af54e5d062cf88b1e55f9848506c_large
Tirana, tallest
skyscraper for the momentPanorama nga Tirana 506745_627323d224dbb31f5ddd032b919dda24_large
Tirana, The
University decoration during Bush visitPanorama nga Tirana 506746_f26c694a30b5cd4488425780396976ad_large
Tirana, Twin Towers


Panorama nga Tirana 506747_3c3e3693b59fb8fd9b63437f030e3da8_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:32 nga Muhamed Dolaku
29

Tirana, Twin Towers
seen from Taiwan CenterPanorama nga Tirana 506748_9c61e2bd1ee450c9ac5817e239d0a9cb_large
Tirana, UFO
UniversityPanorama nga Tirana 506750_6c1e3c4efd010f5cbdb1d2177385ab0f_large
Tirana, UFO
University seen from Central SquarePanorama nga Tirana 506751_1e069ccd51be335991d322f94754db20_large
Tirana-pomnik


Panorama nga Tirana 506752_6c2fd3d89c4f91e02821473fde495c46_large
Tirana's city
centrePanorama nga Tirana 506753_5add230a4d8f0896cda54ccfa3ba5f08_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:34 nga Muhamed Dolaku
30

Tiranë, Ambasada e
Malit të ZiPanorama nga Tirana 506755_422423bbf134125f0b489368b29b5ae9_large
Tiranë, Ambasada
Franceze tek Rruga e ElbasanitPanorama nga Tirana 506756_9c67df7f7d27b31e2bd51f4243404eb3_large
Tiranë, Bulevardi
'Bajram Curri'Panorama nga Tirana 506871_b21d9908840a14649c17e43c28414f3a_large
Tiranë, Bulevardi
'Dëshmorët e Kombit'Panorama nga Tirana 506924_c036763a59014f49d96e7bc6952ca983_large
Tiranë, Bulevardi
'Dëshmorët e Kombit' 1Panorama nga Tirana 507010_00053c5fecff19fe0ea67c0f0020042a_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Wed 6 Jun 2012 - 12:36 nga Muhamed Dolaku
31

Tiranë, Bulevardi,
Gusht 2008Panorama nga Tirana 507011_9469789d520078737531cc1fc0173040_large
Tiranë, Drejtoria e
Përgjithshme e PolicisëPanorama nga Tirana 507012_957bb047f9d87ffa9e34794571a2f88c_large
Tiranë, Garda e
Republikës së ShqipërisëPanorama nga Tirana 507013_f9c52c04508c4501f0884e226f0a0226_large
Tiranë, Gjykata e
Apelit & ShallvaretPanorama nga Tirana 507014_c1d82386942763c4eb08587cfc88b386_large
Tiranë, Hard Rock
Cafe & Montenapoleone

Panorama nga Tirana 507015_894143e851d6b8db47bd48c21acfbc46_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Tue 12 Jun 2012 - 0:50 nga Muhamed Dolaku
32
Tiranë, Hotel
Iliria tek Rruga e ElbasanitPanorama nga Tirana 507016_8095f48563bb04c465ca1ea85d262adb_large
Tiranë, Hotel
SheratonPanorama nga Tirana 507017_0a04cf397e351d2174e4e300f086b9db_large
Tiranë, ke Rruga e
BarrikadavePanorama nga Tirana 507018_1fb18f4981ae84f2f3a424a3356e3e55_large
Tiranë, Kolegji
Kristal në sfondPanorama nga Tirana 507019_62a02258d888fc7480ff9265d71992ff_large
Tiranë, Kristal
Center brendaPanorama nga Tirana 507020_73d381dac00ef8fea10c6c7d7a18bbd3_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Tue 12 Jun 2012 - 0:53 nga Muhamed Dolaku
33

Tiranë,
KryeministriaPanorama nga Tirana 507021_42efad56f7cee56c7934a0f8183e34cc_large
Tiranë, Kullat
BinjakePanorama nga Tirana 507116_cb18c7e4a55f485be5bdfdc03db2c5be_large
Tiranë, Kuvendi


Panorama nga Tirana 507117_1e3f3867e66b589cc70fa2f32e6d53c3_large
Tiranë, Lagje e
mbipopulluarPanorama nga Tirana 507118_982d65bc171611ee3c5b2bb37a5712e8_large
Tiranë, Laprakë


Panorama nga Tirana 507119_e68a2696379f82c9e9250039c3771934_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Tue 12 Jun 2012 - 0:55 nga Muhamed Dolaku
34

Tiranë, Lulishtja
para BankësPanorama nga Tirana 507120_de90fee67e33957a1ee84f47fb7c33ea_large
Tiranë, Lulishtja
tek Kinema Millennium 1Panorama nga Tirana 507121_8b99cd09a5b6684d911d6d22b4425234_large
Tiranë, Lulishtja
tek Kinema Millennium 2Panorama nga Tirana 507122_c152cc9ddec8cd5adb90cdf71f9b6e9f_large
Tiranë, Mbikalimi i
Kamzës 1Panorama nga Tirana 507123_4ed78dc85de1be3e428740a1808dc5e3_large
Tiranë, mbikalimi i
Kamzës 2Panorama nga Tirana 507124_5f3807e2d42984e39eee2bebb6dd3c9c_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Tue 12 Jun 2012 - 0:56 nga Muhamed Dolaku
35

Tiranë, mbrapa
statujës së SkënderbeutPanorama nga Tirana 507125_2ce6161cea74a87619b2bc29792b9bd4_large
Tiranë, Medreseja


Panorama nga Tirana 507126_75a9a73c9b652de97b053588d4ed021b_large
Tiranë, Ministria e
Jashtme (Ministry of Foreign Affairs)Panorama nga Tirana 507127_27874507d6c4cbecc190e1f28d72cd9d_large
Tiranë, Ministria e
MbrojtjesPanorama nga Tirana 507128_295c053483250a78725b574f3711c1de_large
Tiranë, Muzeu
Historik KombëtarPanorama nga Tirana 507129_a514828006bd2e758421bbee6ba8fb59_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Tue 12 Jun 2012 - 0:58 nga Muhamed Dolaku
36

Tiranë, pallat i ri
mbrapa TVSHPanorama nga Tirana 507130_1d8619e847a4e7e97e4a61acf396c6d4_large
Tiranë, pallat i ri
në fillim të rrugës së DibrësPanorama nga Tirana 507131_969a4b5f3eb4e0d40b04a1948d5534a4_large
Tiranë, pallat i ri
në hyrje të Qytet StudentitPanorama nga Tirana 507132_3a4211cf2d06841093247f7293488444_large
Tiranë, pallat i ri
në hyrje të Qytet Studentit 1Panorama nga Tirana 507133_eb849c4442a21fa296925a2bb4d60e0e_large
Tiranë, pallat i ri
në hyrje të rrugës së ElbasanitPanorama nga Tirana 507134_c3e60542cc8c1e32f0961afba0853bd7_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Thu 14 Jun 2012 - 17:59 nga Muhamed Dolaku
37

Tiranë, pallat i ri
përballë Prokurorisë së PërgjithshmePanorama nga Tirana 507135_6b25947215e67ff3727a456f672a2dfa_large

Tiranë, pallat i ri
pranë Ambasadës AmerikanePanorama nga Tirana 507136_3d651bf5dbf25b519d5fe271fabad0f9_large

Tiranë, pallat i ri
pranë Ministrisë së JashtmePanorama nga Tirana 507137_db323f0f857e4826fb9531444a9dd169_large

Tiranë, pallat i ri
pranë Ministrisë së Jashtme, Nëntor 2008Panorama nga Tirana 507138_996f4d0f14f488c328fbb430e89d2de3_large

Tiranë, pallat i ri
tek SelviaPanorama nga Tirana 507139_570b1d3786102951834c2a96d7ba81fb_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Thu 14 Jun 2012 - 18:04 nga Muhamed Dolaku
38

Tiranë, pallatet
pranë Ekspozitës, Shtator 2008Panorama nga Tirana 507140_6e263ceabef448c45c4836dc5e3c280e_large

Tiranë, Pallati i
KongresevePanorama nga Tirana 507141_9b02f3723eba46bc40edcffbef78e87e_large

Tiranë, Pallati i
Kongreseve 1Panorama nga Tirana 507142_afb9673bf846456b424eba13d3b9e27d_large

Tiranë, Pallati
përballë Vilës Goldi tek Rruga e DibrësPanorama nga Tirana 507143_2e86d63dafba20f95dd11fd4bef79530_large

Tiranë, pamje nga
15 katëshiPanorama nga Tirana 507144_4777385f7622d3ff4b1b0fb5ee6e9809_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Thu 14 Jun 2012 - 18:06 nga Muhamed Dolaku
39

Tiranë, Parku i
MadhPanorama nga Tirana 507145_f8855fae2a5cde048e96534239b59f6c_large

Tiranë, Parku Rinia


Panorama nga Tirana 507146_7f708f79581954795e73dc216e74e77a_large

Tiranë, Pazari i Ri
në Sheshin 'Avni Rustemi'Panorama nga Tirana 507147_29219a1f046eff2be2edd0a656c73885_large

Tiranë, përballë
Ambasadës AmerikanePanorama nga Tirana 507148_92be1a04ef387ea7056561feb8aa8d8a_large

Tiranë, Piramida
nga mbrapaPanorama nga Tirana 507150_ccf0972f36b62933c5d1d09458079baa_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Thu 14 Jun 2012 - 18:07 nga Muhamed Dolaku
40

Tiranë, pranë
15-katëshitPanorama nga Tirana 507151_357c807ee312aa9ccbc3a1a8c4deda00_large

Tiranë, Pranë Urës
së ElbasanitPanorama nga Tirana 507152_657917397db604dab9a90947a3c5c62b_large

Tiranë, Presidenca


Panorama nga Tirana 507185_3e56677fcd2021aa2a0ac8e2087f9fa0_large

Tiranë, Rruga
'Abdyl Frashëri' tek Libri UniversitarPanorama nga Tirana 507187_5208fb5405aa4e53bbe250c66586634d_large

Tiranë, Rruga e
Barrikadave në rikonstruksionPanorama nga Tirana 507188_f51f15f7fdb96c9ec1a30ba5210310b0_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Thu 14 Jun 2012 - 18:09 nga Muhamed Dolaku
41

Tiranë, Rruga e
Dibrës për nga Selvia, Gusht 2008Panorama nga Tirana 507190_ddf5eafe0f32bf9ac5a31f609426d11d_large

Tiranë, rruga e
Dibrës tek BroadwayPanorama nga Tirana 507191_b58288f29f3f83858ae700f3814c3763_large

Tiranë, Rruga e
KavajësPanorama nga Tirana 507192_06a8a5c848e56d4980ec8d7ebbf096f7_large

Tiranë, Rruga e
Kavajës 1Panorama nga Tirana 507193_503853536b716d2797417d39022a7fa1_large

Tiranë, Rruga
'George W. Bush'Panorama nga Tirana 507194_cc5d8d7f96a7fc90a55ef03b33d02774_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Thu 14 Jun 2012 - 18:10 nga Muhamed Dolaku
42

Tiranë, rruga
'George W. Bush' duke u rikonstruktuarPanorama nga Tirana 507486_e966c9aec1c5e787112cc3b21f83c4d9_large

Tiranë, Rruga
'Hoxha Tahsim'Panorama nga Tirana 507487_5831224abcf81935ddddf9e1b1af2de6_large

Tiranë, Rruga
'Ismail Qemali'Panorama nga Tirana 507489_acb83225231001ed733c9ecf34614b1c_large

Tiranë, rruga
'Ismail Qemali' 1Panorama nga Tirana 507491_38a745a587c26bc6312cbde8b1cdd64d_large

Tiranë, Rruga
'Ismail Qemali' tek RTSHPanorama nga Tirana 507492_7bc871c33dd4cc28ad0529d6963210fd_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Thu 14 Jun 2012 - 18:11 nga Muhamed Dolaku
43

Tiranë, Rruga 'Jul
Variboba' mbrapa PiramidësPanorama nga Tirana 507494_3f3c36a893e24a800e8d6e5ad70b02a8_large

Tiranë, Rruga 'Lekë
Dukagjini'Panorama nga Tirana 507814_032797daa0463c4c1861d1e1f92eac60_large

Tiranë, Rruga
'Mustafa Matohiti'Panorama nga Tirana 507815_dcca431940110fdbc5d2cdbd5681a565_large

Tiranë, Sheshi
'Avni Rustemi'Panorama nga Tirana 507817_047c48f3d353c7411dc66322831d8cae_large

Tiranë, Sheshi
'Avni Rustemi' 1Panorama nga Tirana 507819_d347b491bcf5b5e796b4b971dcebde12_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Thu 14 Jun 2012 - 18:13 nga Muhamed Dolaku
44

Tiranë, sheshi
‘Frederik Shopen’Panorama nga Tirana 507820_a00e8fe47a0d6d3965a4135abfefa611_large

Tiranë, Sheshi
'Nënë Tereza'Panorama nga Tirana 507821_46756b88ed191d8744a35cfab52b3891_large

Tiranë, Sheshi
‘Skënderbej’Panorama nga Tirana 507823_35f8045bb4977b97bbee5afdfab92b07_large

Tiranë, Sheshi tek
Stadiumi DinamoPanorama nga Tirana 507824_1519f9496311b41d4ed5badfc8f29157_large

Tiranë, Shkolla 9
vjeçare 'Kushtrimi i Lirisë', Gusht 2008Panorama nga Tirana 507825_b1e210c278e5a99f2cbd36efef70f50d_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Thu 21 Jun 2012 - 0:40 nga Muhamed Dolaku
45

Tiranë, Stadiumi
'Qemal Stafa'Panorama nga Tirana 507826_a3819baf1f41b79b9a4f624644fb0bc9_large

Tiranë, tek diga e
LiqenitPanorama nga Tirana 507926_a97698f7f792674386c124d96a58c189_large

Tiranë, tek diga e Liqenit
2Panorama nga Tirana 507928_c1405318b70a187487f160f1afda7413_large

Tiranë, Tek Diga e
Liqenit 3Panorama nga Tirana 507929_c5d8339990157c8cac22e6c7efc5f039_large

Tiranë, tek Liceu


Panorama nga Tirana 507930_d72593c05faa3b881c7b8a04eaa40d89_large
Muhamed Dolaku
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh Thu 21 Jun 2012 - 0:46 nga Muhamed Dolaku
46

Tiranë, Unaza


Panorama nga Tirana 507936_1430a5f0afeffa8005a0596baf75ec7c_large

Tiranë, Unaza 1


Panorama nga Tirana 507937_39a5d72000f27be1a58eb41e0aab9fef_large

Tiranë, Unaza pranë
Ministrisë së JashtmePanorama nga Tirana 507938_3f18f14ce1b59e617bd1d40d6d63e658_large

Tiranë, Ura e
BllokutPanorama nga Tirana 507939_a01f11738891d17d55422e939d487d40_large

Tiranë, Ura mbi
LanëPanorama nga Tirana 507940_4543afe2477d76d2d0b9d93decc91191_large
Re: Panorama nga Tirana
Mesazh  nga Sponsored content
 

Panorama nga Tirana

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

 Similar topics

-
» Panorama e Ramazanit
» Nga krishterizmi ne Islam, nje vella nga Tirana
» Nga krishterimi ne Islam-Tregim interesant nga vellau yne Ibrahimi nga Tirana‏
» Nga krishterimi ne Islam-Tregim interesant nga vellau yne Ibrahimi nga Tirana
» Tirana,Kosova,dhe Turqia ngushllojn Maqedonin për vrasjet ndërkaq u bë varrimi i kufomave.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Mozaik-
Kërce tek: