islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty20%Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty7%Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty7%Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty7%Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty7%Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty7%Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty7%Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty37%Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
 

 Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty
MesazhTitulli: Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku   Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptySun 22 Dec 2013 - 17:15

Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Selam-470x260Ne kete film behet fjale per tre mesues nga turqia te cilet shkojn ne vende te ndryshme me nje qellim per ta perhapur Selamin.Njeri nga ta niset per ne Afrik ne Senegall, nje moter per ne Avganistan si dhe njeri ne Bosne.Ne kete mision ata do ta paraqesin islamin dhe vleren e selamit ku do te perballen me peripeci te ndryshme por do te dalin fitimtar ku do te arin qe te pajtojn popuj me selam. Ky film do tua tregon kete ngjarje dhe besoj se do te ngelni shume te knaqur ashtu sic une kam ngelur i knaqur.
Kete film nga ka mundesuar vllau Adnan Halimi Tetove per te cilin e falenderojm shume vellaun dhe e lusim Allahun ta shperblen me shperblimet e Tia me te cmuara dhe t'ia mundesoj te hin en xhenent me selam ati dhe gjith vllezerve qe na lejuan dhe na mundesuan ta posedojm en forum kete film te cmuar.

Pjesa e parePjesa e dyte
Allahu ju shperbleft per postimin.
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Edituar për herë të fundit nga Admin në Tue 24 Dec 2013 - 12:06, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
aksaja
Motrat islame
Motrat islame
aksaja

Numri i postimeve : 50
Data e regjistrimit : 28/09/2012

Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku   Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptySun 22 Dec 2013 - 19:14

Selam alejkum vlla i nderuar admin a ban te postoj filmin e sulejmanit a.s dhe te Omerit r.a me perkthim shqip, filmi i Omerit r.a eshte filmi i vjeter por i ka do skena qe me pas mundesi me ja fshi kishte qen mir, kurse filmi i Sulejmanit a.s pe di qe e kan gjiru shijat por spe di a asht i sakt me Embarassed dhe sunet dhe ne e dim se si na ka treguar Allahu xh.sh per sulejmanin a.s por ktu ne film pom doket pak ndryshe ispe di a ban me postu a jo? . Allahu ju shperbleft.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rezarta
Antar-aktiv
Antar-aktiv
rezarta

Numri i postimeve : 239
Data e regjistrimit : 24/02/2013

Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku   Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyMon 23 Dec 2013 - 0:12

Allahu ju shperbleft qe e sollet ne forum,vertet nje film shum domethenes dhe shum prekes, ..Allahu i shperbleft te gjitha ata qe e kan perkthyer edhe ne shqip...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku   Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyMon 23 Dec 2013 - 13:13

Amiin amiin edhe juve Allahu ju shperbleft per shiqin.
Sa i perket filmit te Sulejmanit a.s akoma se kam pa ate film ndersa se eshte i bere nga shiat eshte e vertete si shume filma tjere si Jusufi a.s Merjemja e ndershe, Ibrahimi a.s Ejubi a.s e tjere pra mundeni ta sjellni ne forum me lejen e perkthysve pra filmi bazohet ne Kuran po kan ndoshta edhe israiljate e sa per informim problemi shijave eshte tek Muhammedi a.s dhe halifet e as habet jo Pejgamberet tjere.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
nur-adi
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 2
Data e regjistrimit : 15/09/2011

Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku   Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyMon 23 Dec 2013 - 22:48

es selamun  alejkum te gjitve , inshallah sherben  perte mir, por edhe dusha nje sqarim te vogel te boj,kjo nuk esht vec  nje  film,por jan ndodhi te verteta, dhe ende vazhdon kater anet e botes, dhe nuk esht nje cakrifice e vogel, te largohesh nga atdheu,dhe te sherbejsh ISLAMIT,SEPSE EDHE KJO ESHT NJE LOJ  XHIHADI, ALLAHU RAZI  QOFT PREJ KTYNE VELLAZRIVE TON MUSLIMAN KUDO QE JAN  NE BOTE-------- NUR-ADI---ADNAN  HALIMI.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nur-adi
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 2
Data e regjistrimit : 15/09/2011

Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku   Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku EmptyMon 23 Dec 2013 - 22:59

FALIMINDEROHEM STAVIT     " ISLAMI ESHTE DRIT ",SI DO MOS VELLAUT TIM  "ADMIN" ILAZ SALIHIT QE  NA MUNDESOJ   TA  CESIM NE  DRIT KETE FILM  "SELAM " JU QOFT KRETVE == ADNAN HALIMI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku   Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rissi Rissi****Shiqoni Filmin me te ri islam "Selam" shume i mire mos e leni pa e shiku
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma Islam-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: