islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty20%Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty7%Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty7%Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty7%Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty7%Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty7%Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty7%Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty37%Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
 

 Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
MesazhTitulli: Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit"    Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptySat 14 Apr 2012 - 19:29


Allahu ju shperbleft per postimin.
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Edituar për herë të fundit nga Admin në Sun 15 Apr 2012 - 20:48, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit"    Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptySun 15 Apr 2012 - 4:29

All-llahu qofte i kenaqur me ty gjithmone more vellai im Ilaz per kete filem te cilin e solle ne forumin tone ,i cili i ja kushton kohes se tanishem-ku shum rini jan te devijuar mbas qejfeve te tyre the mbas harameve te kesaj bote,All-llahu i udhezofte te gjithe njerezit e kesaj bote sikurse edhe ket djalosh i cili All-llahu e sprovoj vdekjen e shokeve per te kuptuar kenaqesine e kesaj bote ,,,All-llahu e shperblefte ket aktor shum te mire si dhe gjithe ata te cilet murren pjese ne ket filem lotet e pendimit-----Dhe ne fund vella me pelqeu fjala e babait te djaloshit te shthurrurr i cili thot EEEEE MORE BIRE SA E SA TRUPA U TRETEN NE BARKUN E TOKES

Allahu ju shperbleft per postimin.
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit"    Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptySun 15 Apr 2012 - 9:12

Amiin vlla amiin edhe juve inshallah për shiqimin dhe kohën që ndatë Allahu ju shpërbleft,deshta vetëm me shtu diçka dhe me ju tregu diçka interesante se autori që pendohet që është një nga grupi i njohur humorist nga Tetova Seriozat Qesharak" me të vërtetë është penduar dhe unë nuk di se nga filmi apo më parë por ky djali vërtetë 5 kohë namaz i fal dhe çdo dit e takoj nëpër xhamija në Tetovë.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
blerim-swe
Antar-aktiv
Antar-aktiv


Numri i postimeve : 14
Data e regjistrimit : 04/01/2010

Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit"    Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptySun 15 Apr 2012 - 18:30

faleminderit per kit video po nuk po bajka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit"    Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptySun 15 Apr 2012 - 18:40

Tash e shiqova po ban shumë mirë ishte.Prite pak te mbushet.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit"    Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptySun 15 Apr 2012 - 19:57

Selam vella ,,shikoje edhe njehere se me te vertet nuk po ban linku ,,athua e kan larguar ,,as tek une nuk punon NUK DI PSE ????

Allahu ju shperbleft per postimin.
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit"    Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptySun 15 Apr 2012 - 21:01

E rregullova tash shiqoje dhe tregom

Allahu ju shperbleft per postimin.
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit"    Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" EmptySun 15 Apr 2012 - 23:31

OK VELLA TASH NE RREGULL ESHTE E RREGULLUAR -ALL-LLAHU TE SHPERBLEFTE

Allahu ju shperbleft per postimin.
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit"    Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit" Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rissi Rissi---Shiqo Filmin më të ri islam "Lotët e Pendimit"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma Islam-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: