islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI Empty96%[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI Empty0%[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI Empty0%[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI Empty0%[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI Empty1%[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI Empty2%[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rezarta
Antar-aktiv
Antar-aktiv
rezarta

Numri i postimeve : 239
Data e regjistrimit : 24/02/2013

[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI Empty
MesazhTitulli: [AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI    [AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI EmptySat 8 Mar 2014 - 0:46

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
[AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video ligjerata-
Kërce tek: