islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty96%[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty0%[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty0%[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty0%[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty1%[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty2%[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty
MesazhTitulli: [Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed   [Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyMon 18 Aug 2014 - 22:48


Allahu ju shperbleft per postimin.
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video Ilahije-
Kërce tek: