islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin Empty96%Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin Empty0%Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin Empty0%Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin Empty0%Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin Empty1%Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin Empty2%Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin Empty
MesazhTitulli: Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin   Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin EmptyFri 26 May 2017 - 20:28

 Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin BKztyaF

Shkarko ne Pdf ketu:https://www.pdf-archive.com/2017/05/26/imsakie-e-ramazanit-2017/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Vaktia e Ramazanit per Gjermani Frankenthal,Ludwigchawen,Manheim e rethin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vaktia e Ramazanit-Oslo
» Vaktia e Ramazanit-Dublin
» Vaktia e Ramazanit-Milano
» Vaktia e Ramazanit-Berlin
» Vaktia e Ramazanit-Bruksel

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Vaktit e ramazanit Imsaki-
Kërce tek: