islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Vaktit e ramazanit Imsaki Empty96%Vaktit e ramazanit Imsaki Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Vaktit e ramazanit Imsaki Empty0%Vaktit e ramazanit Imsaki Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Vaktit e ramazanit Imsaki Empty0%Vaktit e ramazanit Imsaki Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Vaktit e ramazanit Imsaki Empty0%Vaktit e ramazanit Imsaki Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Vaktit e ramazanit Imsaki Empty1%Vaktit e ramazanit Imsaki Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Vaktit e ramazanit Imsaki Empty2%Vaktit e ramazanit Imsaki Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3721
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12Thu 12 Jun 2014 - 6:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1987
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12Fri 26 May 2017 - 20:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1300
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12Sun 6 Jul 2014 - 4:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2568
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12Thu 4 Jul 2013 - 11:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1639
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12Thu 4 Jul 2013 - 11:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin5477
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12Thu 4 Jul 2013 - 11:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin3204
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12Wed 3 Jul 2013 - 22:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1882
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12Wed 3 Jul 2013 - 21:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2482
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12Mon 23 Jul 2012 - 15:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin5609
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12Thu 19 Jul 2012 - 19:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin7551
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12Sun 15 Jul 2012 - 19:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Bona10008
avatarTue 2 Aug 2011 - 16:37
shkurte Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin5400
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12Tue 2 Aug 2011 - 11:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin8624
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12Tue 2 Aug 2011 - 5:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin5120
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12Tue 2 Aug 2011 - 5:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin10000
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12Sat 30 Jul 2011 - 17:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro6963
Vaktit e ramazanit Imsaki 252-47Tue 10 Aug 2010 - 17:44
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi5305
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10Mon 9 Aug 2010 - 16:17
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi3618
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10Mon 9 Aug 2010 - 16:14
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2994
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10Mon 9 Aug 2010 - 16:09
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi3924
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10Mon 9 Aug 2010 - 16:08
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi6469
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10Mon 9 Aug 2010 - 16:05
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi9153
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10Mon 9 Aug 2010 - 15:43
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi6398
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10Mon 9 Aug 2010 - 15:35
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi3491
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10Mon 9 Aug 2010 - 15:33
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire