islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
25 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 25 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty20%Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty7%Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty7%Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty7%Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty7%Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty7%Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty7%Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty37%Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Empty
MesazhTitulli: Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!!   Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! EmptyMon 11 Mar 2019 - 20:45

Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! Numrat11

Allahu ju shperbleft per postimin.
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!! 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Je në mërzi,hall apo depresion shiqo në Kuran këto ajete të bajn derman!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi Ligjislativ :: Kur`ani :: Kur`an-
Kërce tek: