islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

» (Tregime Islame) Gruaja që e fejoi burrin e saj nga Zoti i saj
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:09 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbaje një derë të hapur me Zotin!
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyWed 15 Jun 2022 - 15:38 nga Admin

» (Tregime Islame) Sekreti i lumturise (tregim)
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyWed 15 Jun 2022 - 5:48 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d Empty96%Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d Empty0%Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d Empty0%Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d Empty0%Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d Empty1%Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d Empty2%Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24380 artikuj v 13528 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8511
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d Empty
MesazhTitulli: Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d   Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d EmptyFri 20 May 2022 - 1:46

Elhamdulilah sonte e vendosa ne playstore per versionin android te te gjithe tipeve por akoma eshte ne testim e siper procedura eshte e tylle por ju mundeni me e mare me e testu dhe pastaj pas disa ditesh do te jete i verifikuar.

Per me e mar aplikacionin duhet te regjistroheni ne forum dhe te logireni pastaj ju hapet linku
KLIKO KETU PER TEST
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Risi aplikacioni edhe ne playstore tani eshte ne testim e siper mundeni me e mar me e testu d
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rissi Aplikacioni Islamieshte drite serisht online se shpejti ne playstore
» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
» RISI! RISI! RISI! LIVE NGA BUCHSI ZVICRA ADMINI ILAZ SALIHI ORA 19.15 MBREMJE TE MEVUDI SHERIFIT I CILI TASH ME PUN KA VAZHDUAR NE XHAMIN SI I EL NUR TË BUCHSITM. ZVICËR SI IMAM
» -----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit
»  Risi risi Flamur Kasami-Lotet e mekatatit.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi Diskutiv dhe Rregullat :: Risi në Forum-
Kërce tek: