islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
27 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 27 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty20%2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty7%2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty7%2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty7%2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty7%2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty7%2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty7%2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty37%2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
 

 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 3 Nov 2010 - 9:50

1.Vdekja do të na vjen
2.Në këtë natë plot me hënë
Attachments
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit AttachmentBurim sherifi.zip
(4.5 Mb) Downloaded 103 times

Allahu ju shperbleft per postimin.
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Zulkani Ramani
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 1
Data e regjistrimit : 01/11/2010

2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 3 Nov 2010 - 14:53

ju lumte i nderuari Burim shume zerin e mire e keni, Allahu ju shperblefte per kete ilahi dhe kete teme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Burim-Sherifi
Imam-Aktiv
Imam-Aktiv
Burim-Sherifi

Numri i postimeve : 760
Data e regjistrimit : 02/05/2010
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 3 Nov 2010 - 15:13

Amin vella flm edhe juve Allahu xhsh ju shperblefte per ndegjimin si dhe interesimin qe keni ne kete forum.

Allahu ju shperbleft per postimin.
____________________________________________________________________ 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit 9ytrX
Mbrapsht në krye Shko poshtë
REJHANA-ENSAR
Moderator
Moderator
REJHANA-ENSAR

Numri i postimeve : 811
Data e regjistrimit : 07/07/2010
Mosha : 32
Nacionaliteti-Sheti : stuttgart

2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyMon 8 Nov 2010 - 8:02

selamu alejkum vellah Allahu ju shperblefte

Allahu ju shperbleft per postimin.
tu________________________________________________________________________________________________________________________________
Edukoni Femijet ne tri gjera
Ta duan te derguarin s.a.v.s e tyre
ta duan familjen e tij
dhe
ta lexojne Kuran.

O Robet e Mi ! Vertet ju gaboni naten dhe diten , kurse Une i fali te gjitha mekatet , prandaj , kerkoni nga Une falje, do tju fali
.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://wwww.islami-eshte-drit.albanianforum.net
Burim-Sherifi
Imam-Aktiv
Imam-Aktiv
Burim-Sherifi

Numri i postimeve : 760
Data e regjistrimit : 02/05/2010
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 9 Nov 2010 - 20:44

We Alejkum Selam moter,edhe juve zoti ju shperblefte per ndegjimin.oy

Allahu ju shperbleft per postimin.
____________________________________________________________________ 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit 9ytrX
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ummu Semih
Motrat islame
Motrat islame
ummu Semih

Numri i postimeve : 31
Data e regjistrimit : 07/04/2010
Mosha : 47
Nacionaliteti-Sheti : Verden-Germany

2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 10 Nov 2010 - 8:22

allahu te shperblefte per keto ilahije ,shume bukur me gjithe zemer te kenduaraselamun alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Burim-Sherifi
Imam-Aktiv
Imam-Aktiv
Burim-Sherifi

Numri i postimeve : 760
Data e regjistrimit : 02/05/2010
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 10 Nov 2010 - 14:01

We Alejkum Selam moter,edhe juve Allahu ju shperblefte per ndegjim dhe ju kenaqte gjithmone me fjalet e Allahut,Zoti na ndihmofte nga sprova e varit. amin

Allahu ju shperbleft per postimin.
____________________________________________________________________ 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit 9ytrX
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Audio Ilahie-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: