islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHT



UPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
71 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 71 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty96%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 96% [ 287 ]
2.Vetëm Sabahun
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty0%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty0%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty0%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty1%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty2%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 299
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13536 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!

Shko poshtë 
+2
Admin
Zudi Fejzuli
6 posters

Per nje forum me kualitativ!
1. Stafi i forumit nuk eshte duke i permbushur nevojat e forumit.
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty7%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 7% [ 2 ]
2. Nuk jemi te knaqur me pergjigjet e Imamave aktiv.
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty7%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 7% [ 2 ]
3. Shum pak Tema për diskutim hapen.
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty54%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 54% [ 15 ]
4. Supermoderatoret dhe moderatoret jan vetem si titull dhe asgje tjeter.
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty14%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 14% [ 4 ]
5. Forumi shumë ngadal hapet.
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty18%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 18% [ 5 ]
Totali i votave : 28
 

AutoriMesazh
Zudi Fejzuli
Administrator
Administrator



Numri i postimeve : 633
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Nacionaliteti-Sheti : Bologna.Italy

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyMon 6 Feb 2012 - 21:38

Eselamu Alejkum të nderuar anëterë të forumit Islami është dritë. Njëherit ju dëshirojmë prehje të këndëshmë në fushën e ketij Forumi, duke e lutur si gjithmone Allahun Azze wexhel që të na e shton diturin e hajrit në mënyrë që ta dërgojmë në destinacionin e duhur fjalën më të bukur të Allahut Azze wexhel. Stafi drejtues i këtij forumi e pa të arsyeshme që të hap këtë sondazh në mënyrë qe ta bejm me kualitative forumin. Pra thjeshte ju mund të votoni në pyetjet që do t'i shihni më larte, poashtu keni të drejt që edhe të komentoni tek hapesira më poshtë ku është për replike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 42
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyMon 6 Feb 2012 - 21:54

Es-selamu alejkum vlla i nderuar të përgëzoj për këtë sondazh të qëlluar që e ke hapur për ta quar përpara Forumin unë ta them të drejtën kam votuar atë se shumë pak angazhohen Supermoderatorët për editime të teksteve si dhe për zhvendosjen e teksteve në vendet e duhura.Pra kam vërejtje ndaj Supermoderatorve si dhe ndaj Moderatorve me butonin edito shumë pak punojn.
Nëse kan ndonjë problem stafi mund të hapin temë tek Rubrika ZONA E STAFIT.
Disa Supermoderator edhe nuk na vizitojn me muaj të tërë e lene me editu diçka!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Zudi Fejzuli
Administrator
Administrator



Numri i postimeve : 633
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Nacionaliteti-Sheti : Bologna.Italy

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 7 Feb 2012 - 18:11

Eselamu Alejkum.
Vazhdon sondazhi ne forum te nderuar anetare vazhdoni te tregoni opinionin tuaj ne menyre qe te bejme nje forum me kualitativ.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Jasemina
Motrat islame
Motrat islame
Jasemina


Numri i postimeve : 523
Data e regjistrimit : 19/02/2011
Nacionaliteti-Sheti : Aty ku ma ka dhan Zoti rriskun..NE TOK

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 7 Feb 2012 - 18:36

Selamu Alejkum !!!

Meqe eshte sondazh nuk do e fshehi voten time gje qe dua dhe per ate te diskutoj .
Votova per opsionin me numer 3
Meqe jam edhe antare e keti forumit mos me shume dhe S/Moderatore , nese keni ndonje problem nga ana ime mund te me thoni direkt nuk me ngel hateri ne asnje menyre !
Un kisha te them dicka , pse votoa per ate opsion ?! Se ktu ne forum kam has qe shume tema hapen dhe nuk kan asnje koment (postim) dhe kjo e ben qe aq me shume te ngadalosn forumin , do ju kisha lute qe te mundoheni sa me shume vet sipas mendimit tuaj te bisedoni , apo te hapni tema per diskutim jo te sjellin gjera vetem me copy past . C/P ka shume e shume tema qe mund te lexojme edhe jasht forumit , un sa e dij forumi eshte nje gje ku mblidhen gjithe shqiptaret por meqe e kemi forum musliman ktu mund te mblidhen te gjithe muslimanet dhe te flasin per nevojat e tura dhe te japin opinonin e tyre ktu bashk me neve .

Pastaj kam shkruaj ktu qe forumi ka nevoj per nje nenforum ku do mund te diskutojme neve si STAF per cdo gje ne forum ( dhe sipas kesaj forumi do hec para ) nuk dmth per problemet por ja edhe ne si SM apo Moderarore kemi angazhime jemi me pun dhe nuk mundemi shum gjate te rrim dhe te shfletojme forumimin ...Un shpesh kam verjete qe te vendosen ca tema naper vendin e duhur kur jam hap gabim dhe e kam be ate gje ..por ka ca vende qe nuk mundem te moderore gjej qe eshte puna e Administratorit .... Nese eshte dikca e paqarte ju lutem te flasim dhe ta zgjedhim kte problem , sinqerisht dhe un dua qe te perparon forumin ama jo me gjera falso cope past por vete te krijojme dicka ....

Selamu Alejkum !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 42
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 7 Feb 2012 - 18:47

Një herit Allahu ju shpërbelft për opnionin tuaj motër e nderuar Jasemina, Edhe mua më pëlqeu opcioni numër 3 dhe dua u bë thirje gjith antarve amdje edhe vizitorve që të hapin tema sepse kjo rubrik Diskutime islame dhe Diskutime të shgpejta u mundësohet gjithve t hapin tema dhe të replikojn diskutojn.Sa i përket asaj kërkesës tuaj për një Rubrik për Stafin e ke në fillim e kam hapur dhe e kam titulluar STAFI I FORUMIT dhe ke nën rubrikat për tema ku nuk munden temat tona diskutimet tona ti shef aksush për veç neve të stafit.

Sa i përket angazhimit të moderatorve dhe supermoderatorve e kam thënë në përgjithësi sidomos për editime të teksteve si dhe zhvendosjen e tyre në rubrika të duhura dhe ku kam thënë disa prej tyre kam sinjalizuar në një Supermoderator që nga ramazani nuk na ka vizituar dhe aj është Burim-Sherifi, ndërsa ju asjëherë ta ndalni editimin dhe rregullimine forumit sepse këtu ka antar që nuk kan shumë njohuri madje kjo është një kontribut që bëhet për Allahun xh.sh dhe Ai do të shpërblen për këtë gjë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Jasemina
Motrat islame
Motrat islame
Jasemina


Numri i postimeve : 523
Data e regjistrimit : 19/02/2011
Nacionaliteti-Sheti : Aty ku ma ka dhan Zoti rriskun..NE TOK

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 7 Feb 2012 - 18:55

Allahu ju shperblefte dhe JUVE si Administraotr i keti forumit dhe njehere themellusi i formit , un mundohem qe cdo gje te shkon ne rregull ...Kerkoj ndjes se nuk e kam verete teme qe eshte per neve te Staffit ku mund te flasim me lirshem ...Edhe per S/Moderaoret apo Moderatore duhet te vem nje rregull ato qe mungojne shuma duhet te tregojne nese nuk behen te gjall nje kohe te gjate duhet heq prej Stafit qe te le vendin e lire dhe aktivizohet tjeter kush ...Gjithesesi flasim ke tema e Stafit per kto gjera


Selamu Alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Zudi Fejzuli
Administrator
Administrator



Numri i postimeve : 633
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Nacionaliteti-Sheti : Bologna.Italy

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 7 Feb 2012 - 22:11

Eselamu Alejkum te nderuar anetere te Forumit Islami eshte Drite sondazhi vazhdon akoma deri ne miratimin e opinionit tuaj..............voto ne pyetjet me larte dhe repliko.!
wealejkum selam
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Bona
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Bona


Numri i postimeve : 980
Data e regjistrimit : 27/04/2010
Mosha : 35
Nacionaliteti-Sheti : Në Tokën e All-llahut!

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 7 Feb 2012 - 22:56

Esselamu Alejkum inshAllah jeni mir t'gjithe All-llahu ju shperblefte per Punen qe e beni ne ket Forume si dhe juve vella per hapjen e keti sondazhi mpelqeu.
Edhe une japa voten time per:" Pyetje Sondazh... 4. Supermoderatoret dhe moderatoret jan vetem si titull dhe asgje tjeter " Une po flas se pari per vete me qen se ka nje kohe te gjate nuk kam qen shum aktive per disa arsye personale tmijat por tashe inshAllah ne dashte Zoti do jena me aktiv e do punojna me shume per kete Forume e te jena sa me origjinale apo te jena vete vetja kjo ashte me e mir dhe me edobishme per ne t'gjithe. Une kom pasure nje vrejtje per Foton qe e vendoseshin Anteret tek Ikona personale e tyre edhe ajo qe me ka breugosur Elhamdulilah tashe ishe ne rregull Fale Zotite.:)

Une ju pershendese dhe ju uroje Pune te mbare t'gjithve Vellezer dhe Motra All-llahu ju Forcofte Imanin
Wes selamu alejkum nga Bona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://jetomeislam.albanianforum.net/
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 42
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 7 Feb 2012 - 23:35

Falenderojm motrën e nderuar Bona për komentin, opinionin e saj për kontributin që ka dhënë Allahu xh.sh e shpërbleft.Por ne Temën e shtrime dhe më gjërë se me sa po shof vetëm sillemi ne reth kjo pyetje Vlen edhe për ju antar të nderuar cilën pikë të dobët e ka ky forum apo çka mendoni ju si mund ta bëjm këtë Forum më kualitativ që të komentohen tekstet të lindin debate të shkëmbejm mendime.Nuk duhet vetëm ne të përgjigjemi edhe ju jeni pjes e këtij Forumi prandja presim përgjigje edhe nga ju....
Çka duhet të bëhet për një Forum më kualitativ???


Edituar për herë të fundit nga Admin në Thu 9 Feb 2012 - 0:51, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Zudi Fejzuli
Administrator
Administrator



Numri i postimeve : 633
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Nacionaliteti-Sheti : Bologna.Italy

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 8 Feb 2012 - 20:05

Eselamu Alejkum te nderuare anetere sondazhi vazhdon akoma derisa te marim shum opinione per nje forum me kualitativ siç ka permendur vellau Admin me larte munde te marin pjese te gjithe anetaret e forumit. ka mundesi te propozohet edhe per diçka qe i perket e forumit e qe ne nuk kemi shenuar me larte ne sondazh.
Votoni ju lutemi sepse na ndihmoni per te bere nje forum bashkohor.
wealejkum selam
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi


Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 9 Feb 2012 - 19:55

Eselamu Alejkum te nderuare anetar te forumit-All-llahu ju shperblefte per punen qe po e beni,Si dhe me pelqeu kjo teme [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!
Pra vota ime do te shkoje ne numrin 3- Shum pak Tema për diskutim hapen -un jap mendimin e motres Jasemina ,ku siq e ka cekur me heret ku shume tema hapen e nuk ka asnje koment,si dhe te kemi shum e shum tema per diskutim ku mund te bisedohet dhe ti komentojme ketu ne forum pra kaq per voten time All-llahu ju shperblefte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Zudi Fejzuli
Administrator
Administrator



Numri i postimeve : 633
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Nacionaliteti-Sheti : Bologna.Italy

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptySat 11 Feb 2012 - 22:35

Eselamu Alejkum
Allahu ju shperblefte per voton dhe repliken qe keni bere. Por dy pika kan mbetur ne balotazh, atehere kerkojm akoma nga anetaret e forumit qe te partecipojne ne sondash dhe te japin opinionin e tyre.
wealejkm selam
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 42
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptySat 11 Feb 2012 - 23:37

Për sa i përket temës për një forum ma kualtitativ unë shof antar të bdekur këtu se[se përveç neve që shkrujm asnjë antar i ri skam pa të inkuadrohet dhe së paku ta shkruan mendimine vet se çka duhet në këtë forum çka mund të bëjm sepse sërish e potencoj rubrika diskutime islame është e hapur edhe për vizitorët e le mo për antarët.Pastaj sa i përket pikës së 3 që e ka cekur vllau Shemsi, se nuk ka shumë tema për diskutim!!,Unë t2 them vlla po nuk ka se antarët vetëm hyn lexojn dhe dlain e kan keqkuptuar s eforumet jan për debate, diskutime, ndrym mendimesh e shumë pak pak kopy paste.

Presim së rish opinione edhe të antarve dhe vizitorve tjer dhe atë cetëm duke klikuar tek butoni Përgjigju nën temën Ose për të hap temë të re tek diskutimet tek butoni Temë e re.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi


Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptySun 12 Feb 2012 - 0:56

Selam alejkum vella - Ashtu eshte vella-une kam menduar krejt ndryshe -por ti pak me pare shum mire e ceke ,se askush nuk pergjigjet ne forum per pos ne qe jemi te stafit - hyn ne forum dhe dalin dhe asnje selam nuk e japin-po nejse nuk e kan patjeter ---
PRA VOTA PER MUA NUK SHKON NE ASNJEREN PIKE SEPSE UNE NDIHEM SHUM I KENAQUR ME GJITHE STAFIN FORUMIT ***ISLAMIESHTEDRITE*** -SEPSE AI QE PUNON EDHE FITON...
Kaq pata All-llahu ju shperblefte te gjitheve...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Kujtimi
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
Kujtimi


Numri i postimeve : 14
Data e regjistrimit : 02/10/2010

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptySun 1 Dec 2013 - 14:17

Es-selamu alejkum

Une kam pare qe forumi shume ngadale hapet. Eshte i sterngarkuar dhe duhet bukur nje kohe derisa te hapet Portali. M'a beni hallall!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni?
» Çka do të bëni për tre muajt? (Sondazh aktual)
» Sondazh:Sa shpesh e vizitoni Forumin?
» [Sondazh aktual] Edhe unë do të agjëroj!
» Pyetje Hoxhes: Pyetje ne lidhje me talakin?...Pyetje e fundit ne kete seri pyetjesh?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi Diskutiv dhe Rregullat :: Sondazhe Islame-
Kërce tek: