islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit Empty96%[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit Empty0%[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit Empty0%[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit Empty0%[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit Empty1%[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit Empty2%[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit Empty
MesazhTitulli: [Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit   [Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptyThu 18 Jun 2015 - 0:11

[size=37] Eselamu alejkum te nderuar antare/e vizitore te nderuar te Forumit islamieshtedrit me rastin e ardhjes se muajt me te zgjedhur,Muajt te Kur'anit,Muajt te faljes,muajt te rahmetit bereqetit,solidaritetit.Shfrytezojm rastin tua bejne perhajr kete muaj juve dhe gjithe muslimanve ne mbar ruzullin tokesore.Edhe pse ky muaj ka ardhur në nxeftësi ne e presim me knaqësi dhe dashuri. Le te jete ky muaj i bereqetit,bashkimit,dashuris,ndihmes reciproke.Allahu ju dhasht shendet dhe lumturi ne jete juve dhe familjeve tuaja si dhe ua lehtesoft keto dite te nxehta dhe ua kompenzoft me ujrat e keutherit dhe Xhenetin Er-rejan.Si dhe vllezerve ne lufte si ne Paledtin,Siri e ku do qoft Allahu ua dhasht lirin per hater te ketij muaji. Allahu ju shperbleft per postimin. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ [/size]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: [Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit   [Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit EmptySun 5 Jun 2016 - 19:34

Eselamu alejkum te nderuar antare/e vizitore te nderuar te Forumit islamieshtedrit me rastin e ardhjes se muajt me te zgjedhur,Muajt te Kur'anit,Muajt te faljes,muajt te rahmetit bereqetit,solidaritetit.Shfrytezojm rastin tua bejne perhajr kete muaj juve dhe gjithe muslimanve ne mbar ruzullin tokesore.Edhe pse ky muaj ka ardhur në nxeftësi ne e presim me knaqësi dhe dashuri. Le te jete ky muaj i bereqetit,bashkimit,dashuris,ndihmes reciproke.Allahu ju dhasht shendet dhe lumturi ne jete juve dhe familjeve tuaja si dhe ua lehtesoft keto dite te nxehta dhe ua kompenzoft me ujrat e keutherit dhe Xhenetin Er-rejan.Si dhe vllezerve ne lufte si ne Paledtin,Siri e ku do qoft Allahu ua dhasht lirin per hater te ketij muaji. Allahu ju shperbleft per postimin. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ [/size]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
[Mesazhi i Ramazanit] Urime muaji i bekuar i Ramazanit nga stafi i Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mesazh Urimi nga Stafi i Forumit me rastin e ardhjes së muajt më të dashur Muajt të Ramazanit
» Urime Kurban Bajrami nga stafi i Forumit
» Stafi i Forumit ua uron Muajn e Shejt të Ramazanit Antarve të Forumit,Vizitorve si dhe mbar muslimanëve ku do që gjenden
» Stafi i Forumit Uron antarët dhe mbarë muslimanët në botë: "Urime festa e Fitër Bajramit"
» Urimi i Ramazanit nga Stafi i Forumit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: THESARI I RAMAZANIT :: Urimet e Ramazanit-
Kërce tek: