islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
22 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 22 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty20%(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty7%(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty7%(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty7%(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty7%(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty7%(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty7%(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty37%(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 (Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Empty
25022019
Mesazh(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima

Një natë njeri del nga një lokal i pirë tapë!
Merr rrugën për në shtëpi dhe në një kthesë përplaset me një
murgeshë; e merr murgeshën, i fut një grusht dhe e plas në tokë,
sa pa u ngritur mirë ajo ky i fut dhe nja ca shqelma të tjera në bark dhe
në fytyrë sa ajo s'po lëvizte më nga vendi... dhe i thotë:
-O BATMAN, po të dija më të fortë more!
***
2 policë pasi kishin sekuestruar një arkë me bomba, po e çonin në
komisariat. I thotë njëri tjetrit.
-Shefo, po sikur të na plasin këto bombat?
-Hë, mor burrë, mos e çaj kokën se vejmë vetëm 2 në
procesverbal.
***
Qëlloi njëherë Hitleri në kinema. Në mes të filmit teshtit dikush.
Hitleri ngrihet në këmbë dhe pyet se kush ishte. Asnjeri nuk kthen
përgjigje.
Atëhere ai thërret Hansin (gorillën e tij). Hansi merr shenjë dhe i
frikëson të gjithë ata në rreshtin e parë. Filmi vazhdon më tej. Dëgjohet
prapë në sallë një teshtimë.
-Kush ishte? -pyet përsëri Hitleri.
Ngrihet njëri nga spektatorët me lot në sy dhe duke u dridhur nga
frika. Hitler i qetë i thotë:-
-Po SHENDET, o burri i dheu
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Lol(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Lol(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Lol(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Lol(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima Lol

Allahu ju shperbleft per postimin.
(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Share this post on: redditgoogle

(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima :: Komentet

No Comment.
 

(Humore Barcoleta) Pijaneci dhe Murgesha, Polici dhe bombat,Hitleri dhe teshtima

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Gazmore(Humor)-
Kërce tek: