islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHT



UPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. Empty96%Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. Empty0%Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. Empty0%Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. Empty0%Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. Empty1%Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. Empty2%Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur, ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mujo007
Antar-aktiv
Antar-aktiv
mujo007


Numri i postimeve : 14
Data e regjistrimit : 31/03/2012
Mosha : 41

Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. Empty
MesazhTitulli: Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,nALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi.   Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur,
ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi. EmptyThu 28 Feb 2019 - 16:09

Allahume Ya Rabbi
Na fal neve Perendi

Allahume Ya Rabbi
Na fal neve Perendi

Na Jep tmira kit dynja
N'ahiret zot na shpeto

Na Jep tmira kit dynja
N'ahiret zot na shpeto
Na shpetoooooo

Na fal neve bab e nan
Fali gjith kta Besimtar

Na fal neve bab e nan
Fali gjith kta Besimtar

Ben Ibadet Pa ja nda
Na prano Zot kete Dua

Na bo jeten te begatshme
Edhe Vdekjen te rehatshme

Na bo jeten te begatshme
Edhe Vdekjen te rehatshme

Na merr shpirtin me imam
Besimtar ne jemi kan

Shahadetin ne me than
Fjalenderon kjo zot me than

Naten e varrit na ndihmo
Sa me leht qe vakt me dhan
Me dhannn

Ashtu tu kan me at hall
Vijn melejkt sual e Bajn

Buken Kerim emrin eka
Dridhet toka kur vepron

Buken Kerim emrin eka
Dridhet toka kur vepron

Pysin kush esht Zoti yt
Kibla jote dhe dini Jot

Pysin kush esht Zoti yt
Kibla jote dhe dini Jot

Dit ma sherri shum e veshtir
Na ndihmo zot ti at dit

Allahume Dhul-xhelal
Para teje kena me dal

Allahume Dhul-xhelal
Para teje kena me dal

Allahume Ya Rahmet
Na udhzo Zot ne Islam

Allahume Ya Rahmet
Na udhzo Zot ne Islam
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Nje tekst ilahije shqip shum e bukur, ALLAHUME YA RABBI. mujo jakupi.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nje tekst ilahije shqip shum e mir, O NJERI O GABIMTAR,PUNUAR nga mujo jakupi.
» Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu o hoxho
» Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni.
» Un Jam MUJO JAKUPI
» Bismilahi Une po filloj>>>>Ejani te fillojm me Bismilah me vellaun tone Burim Sherifi(Ilahije shum e bukur!!)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Tekste Ilahijesh-
Kërce tek: