islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] Empty96%Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] Empty0%Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] Empty0%Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] Empty0%Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] Empty1%Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] Empty2%Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam]

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] Empty
MesazhTitulli: Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam]   Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] EmptyFri 15 Mar 2019 - 0:01

Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] 20190326
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam] 20190327
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Që të mos thoni se nuk ka ngelë njeri i mëshirshëm [Tregim islam]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pagjumësia e mbretit, shpëton një njeri në nevojë (Tregim)
» [Tregim islam] Tregim interesant rreth njeriut që ia pati frikën Allahut, e Allahu e shpërbleu
» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
» [Tregim islam] Hidhëroheni shpesh? Lexojeni këtë tregim
» (Tregim islam) Një dërhem, tregim shumë interesant

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2010 :: Tregime islame-
Kërce tek: