islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
24 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 24 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty20% Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty7% Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty7% Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty7% Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty7% Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty7% Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty7% Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty37% Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

  Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington Ja vlen me shikue

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Albi-ibro
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
Albi-ibro

Numri i postimeve : 1471
Data e regjistrimit : 06/05/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Hamburg-Germany

 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
MesazhTitulli: Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington Ja vlen me shikue     Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 24 Sep 2010 - 17:49


Allahu ju shperbleft per postimin.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
MesazhTitulli: Re: Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington Ja vlen me shikue     Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 24 Sep 2010 - 18:15

Allahu ekber Allahu ekber fasionuese me të vërtet ma ka rënqeth trupin Allahu të shpërbleft vlla për postimin.

Allahu ju shperbleft per postimin.
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
shenje
Vizitor
Anonymous


 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
MesazhTitulli: Gjithcka ndodh .....    Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 24 Sep 2010 - 18:34

Selamu Alejkum!


Allahu Ekber per kete gje te mrekullushme qe po shof te pakten jan bind ne fjalen e Zotit shteti qe ka shkatrurar boten me dallavere e gjera tjera qe eshte nje numer i madhe per tu permend me vite e vite. Po prap me habit fakti se valla a mund te jen ato gjithe musliman qe jan fal ?!!! Apo mos gjoja e kan nje mashtrim apo tallje me fen ton ?! Ndoshta mund te flas keq dhe e kam nga e habitura qe po shof kete video dhe po me lindin ne koke shume pytje........Shume gjera te paqarta ju si do e kishit komentu ??? Zoti ju shperblefte me ben hallall nese dicka kam gabu ne mendimin qe e shpreha po sidoqofte eshte e lir te shpresh mendimin qofte mire ose keq.

Gjitha te mirat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albi-ibro
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
Albi-ibro

Numri i postimeve : 1471
Data e regjistrimit : 06/05/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Hamburg-Germany

 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
MesazhTitulli: Re: Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington Ja vlen me shikue     Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 24 Sep 2010 - 18:41

Shenje ne te urojme mireseardhje ne forum edhe pse nuk jeni regjistruar

Allahu ju shperbleft per postimin.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
MesazhTitulli: Re: Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington Ja vlen me shikue     Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 24 Sep 2010 - 18:44

Alejkumu selam vlla Allahu të shpërbelft edhe pse qenke me nik të pa njohur domethënë sje antar prap se prap je vllau jonë ske gabuar asgjë edhe mua më habiti fakti se bash në USa po prpa s eprap them Çka dëshiron Allahu bëhet dhe çka nuk dëshiron nuk bëhet e ALlahu xh.sh thotë në Kuran: E ata me gojat e tyre do të mundohen ta shuajn dritën e Allahut, por Allahu do ta përhap drit e Tij edhe pse nuke duan ata mosbesimtarët. Pra edhe pse ata e luftojn islamin prap s eprap Allahu e ka ngrit islamind he em të amdhe epranojn dhe un5 emdnoj s eka që jan musliman e ata që fotografojn jan amerikan që janë habitur edhe ata çka po ndodh.

Selamua lejkum Allahu ju shpërbleft për komentin.

Allahu ju shperbleft per postimin.
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shenja
Vizitor
Anonymous


 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
MesazhTitulli: Re: Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington Ja vlen me shikue     Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 24 Sep 2010 - 19:29

Selamu Alejkum Admina!

Jam moter une...

Nuk di me habiti shume ajo video po prap do Zoti dhe kthene e behen te gjith musliman dhe inshalla eshte e vertet ajo qe tregohen ne video edhe pse mua shume apsurde me duket shume jo pak !!!! po nga ana tjeter kjo bote eshte gjithe interes dhe them se Amerika eshte nje shtet qe meret me shume pislliqe edhe disa shtete tjera ajo qellime dhe gjera per te nxjerr nga vellezert ton musliman dhe mbi gjitha ketu eshte e perfshir POLITIKA dhe pune terorrizimi. E per kete shkak mendoj se eshte duke perfitu nga ne qe gjasma ''po falen para shtepies se bardh'' ose sic ben oboma qe tregon hadithe te pejgamberit une ketu buk besoj aspak !

Do doja dhe kete te me tregon nese mund ta lidh me kete tem kete video cka do kishit mendu ju se cka shprehet ne kete video ku jan shkaqet arsyet ...???!

Pra Per te gjithe besimtaret si mendoni per kete video?


Gjitha te mirat ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
MesazhTitulli: Re: Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington Ja vlen me shikue     Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 24 Sep 2010 - 20:06

Alejkum selam motër e nderuar Allahu të shpërbleft për komentin që ke dhënë inshallah Allahu e bën hajr dhe nuk akn ndonjë prapavi ndërsa sa i përket kësaj video shkrim me thënë e kan bë shqiptarët em kriqa si gjith që kritikojn për këtë ju kisha lutur me e hek këtë video dhe me e gjet bash ilahijen që këndon për Usamen en sjemi kundër Usames dhe ansjë Muxhahidi inshallah e kan vërtetë Fi sebililah dhe en i dum nd0Ùrsa shqiptarët em kriqa si dum dhe në të nejtën kohë i urrejm dhe nuk kisha desht me marë pjesë shkrimi i tyre këtu.

wes-selamua lejkum.

Allahu ju shperbleft per postimin.
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Albi-ibro
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
Albi-ibro

Numri i postimeve : 1471
Data e regjistrimit : 06/05/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Hamburg-Germany

 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
MesazhTitulli: Re: Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington Ja vlen me shikue     Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  EmptyFri 24 Sep 2010 - 22:13

Moter derisa ti nuk beson ajo eshte problemi jot kurse ne cka postojme antaret tjere e komentojne

Kurse sa i perket ketij personi qe e ki postuar ti une aspak nuk besoj se ka ai gje ne dore dhe se ai eshte duke bere dicka,ai eshte mjet i politikes amerikane JARAAllahu ju shperbleft per postimin.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
 Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty
MesazhTitulli: Re: Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington Ja vlen me shikue     Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington   Ja vlen me shikue  Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Falja e xhumas para shtepise se bardhe ne washington Ja vlen me shikue
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2010 :: Lajme dhe Lajmërime-
Kërce tek: