islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
16 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 16 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty20%Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty7%Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty7%Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty7%Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty7%Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty7%Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty7%Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty37%Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
 

 Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptySun 7 Nov 2010 - 15:18


Hz.Jusufi a.s epizodi 1 293.89 Mb
mpg
SHKARKO
Hz.Jusufi epizodi 2313.78 MB
mpg
SHKARKO
Hz.Jusufi epizodi 3287.07 MB
mpg
SHKARKO
Hz.Jusufi a.s epizodi 4289.64 MB
mpg
SHKARKO
Hz.Jusufi a.s epizodi 5294.19 MB
mpg
SHKARKO
Hz.Jusufi a.s epizodi 6274.5 MBmpgSHKARKO
Hz.Jusufi a.s epizodi 7244.2 MBmpgSHKARKO
Hz.Jusufi epizodi 8289.78 MBmpgSHKARKO
Hz.Jusufi epizodi 9300.04 MB
mpg
SHKARKO
Hz.Jusufi epizodi 10271.99 MB
mpg
SHKARKO
Hz.Jusufi epizodi 11220.94 MBmpgSHKARKO
Hz.Jusufi epizodi 12386.28 MBmpgSHKARKO
Hz.Jusufi epizodi 13396.37 MBmpgSHKARKO
Hz.Jusufi epizodi 14395.27 MBmpgSHKARKO

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Edituar për herë të fundit nga Admine-Merjem në Thu 2 Dec 2010 - 11:27, edituar 16 herë gjithsej (Reason for editing : E PËRMIRËSUAR 12.11.2010 epizodin e 6 dhe 7 e kam vendos)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyTue 9 Nov 2010 - 7:39

EDHE EPIZODI I 4 PëR SHKARKIM

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyTue 9 Nov 2010 - 11:28

Edhe epizodin e 5 e keni gati për shkakrim inshallah do ti pregatisim edhe epizodet tjera.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 10 Nov 2010 - 10:36

Gati edhe epizodi i 6 për shkakrim inshallah së shpejti edhe pjesët tjera.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyFri 12 Nov 2010 - 22:22

I vendosa edhe epizodet 6 dhe 7 për shkarkim me 12.11.2010

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptySat 20 Nov 2010 - 17:28

Epizodi i 9 i gatshëm për shkakrim tash edhe epizodin e dhjet jemi duke upladu

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptySun 21 Nov 2010 - 14:32

E Gatshme edhe epizoda e 10 për shkakrim inshallah i pregatitim edhe epizodet tjera.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 24 Nov 2010 - 13:51

Gati edhe epizodi i 11 për shkarkim

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyFri 26 Nov 2010 - 10:48

Edhe epizodi i 12 gati për shkakrim në tabel.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyTue 30 Nov 2010 - 9:33

Shkarkoni edhe epizodin e 13 në kualitet të mirë

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
imer_berlin
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregullt


Numri i postimeve : 9
Data e regjistrimit : 10/05/2010

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Selam Alejkum   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyTue 30 Nov 2010 - 12:13

epizoda 12 nuk mund te qelet as te shkarkohet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyTue 30 Nov 2010 - 12:50

Riprovoje serisht se ndonjeher bllokohet.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyThu 2 Dec 2010 - 11:27

Edhe epizodi i 14 i gatshem per shkarkim Allahu ju shperbelft per Durimin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
adrijan
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregullt


Numri i postimeve : 18
Data e regjistrimit : 11/10/2010

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyThu 2 Dec 2010 - 16:24

Selam alejkum o vlla Allahu te shperbleft a jan me perkthim shqip a jo flm esselamu alejkum

Allahu ju shperbleft per postimin.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyThu 2 Dec 2010 - 17:17

po vlla gjitha jan me perkthim shqip si per shiqim si per shkarkim.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
adrijan
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregullt


Numri i postimeve : 18
Data e regjistrimit : 11/10/2010

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptySat 4 Dec 2010 - 21:57

Selam alejkum o vella Allahu xh.sh ju shperbleft me xhenet Ferdevs inshallah e te ruajt nga gjdo e keqe e nga gjdo smuje e nga gjdo kurthe te shejtanit e te jobesimtarve si ty si familjen tande e gjith vellaznit e motrat besimtar e besimtare Allahume amin

Allahu ju shperbleft per postimin.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptySat 4 Dec 2010 - 23:34

We alejkumu selam vlla amiin amiin vlla gjithashtu edhe juve per viziten qe na beni cdo dit si dhe interesin qe jepni per forumin tone. Ju na jepni vullnet qe ne te punojm sa me shume qe te jete e mundeshme.Allahu qoft i kenaqur me gjith ju.wes-selamu alejkum.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
enver66
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 2
Data e regjistrimit : 23/01/2011

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 26 Jan 2011 - 7:09

Selam alejkum o vella musliman , Allahu xh.sh ju shperbleft me xhenet Ferdevs
inshallah e te ruajt nga gjdo e keqe e nga gjdo smuje e nga gjdo kurthe
te shejtanit e te jobesimtarve si ty si familjen tande e gjith
vellaznit e motrat besimtar e besimtare Allahume amin ,deshta me dite a jane te gjitha epizodat e serialit ne teresi te renditura .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 26 Jan 2011 - 9:06

we alejkumu selam vlla i nderuar amiin amiin inshallah Allahu te ruan ty familjen tende si dhe gjith besimtaret islam. Po vlla i nderuar jane te gjitha epizodat por nuk jane per shkakrim vetem epr shikim si dhe disa prej tyre nuk kane perkthim sepse me ishin prishur dvd por filmi kuptohet. E inshallah do te vendosim edhe tjerat per shkarkim.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Muhamed Dolaku
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Muhamed Dolaku

Numri i postimeve : 3478
Data e regjistrimit : 16/09/2011
Mosha : 74
Nacionaliteti-Sheti : R e Kosovës, Mitrovicë

Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal EmptyWed 21 Sep 2011 - 23:33

Allahu ju shpërbleftë për këto postime aq voluminoze!

Presim me padurim edhe postimet e serialeve të tjera!

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal 314x235
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal   Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shkarkoni filmin e Jusufit a.s epizodat prej 1-14 inshallah të gjitha epizodat dal ngadal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma Islam-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: