islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
18 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 18 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty20%Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty7%Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty7%Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty7%Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty7%Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty7%Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty7%Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty37%Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty
MesazhTitulli: Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion    Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySun 27 Nov 2011 - 13:51

Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Prizreni_nate_200_188
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion

Policia ka bastisur një motel në Prizren, me ç'rast janë arrestuar katër femra shqiptare të Kosovës, të dyshuara se ushtronin "zanatin më të vjetër në botë". Një mashkull është arrestuar për mundësim prostitucioni.
Hetuesit e policisë për trafikim me qenie njerëzore, pas një hetimi të gjatë, kanë kryer dje pasdite bastisje në një motel në Prizren. Me këtë rast janë arrestuar katër femra shqiptare të Kosovës, të dyshuara se ushtronin prostitucion, dhe një mashkull për mundësim prostitucioni.
“Njësiti Rajonal kundër Trafikimit me Qenie Njerëzore, pas një hetimi të gjatë, ka kryer një operacion-bastisje në një motel tek “Qafa e Pazarit” në Prizren për shkak të dyshimit të bazuar se aty zhvillohej aktivitet ilegal si: prostitucion dhe mundësim prostitucioni”, ka njoftuar Hazir Berisha, zëdhënës rajonal i policisë në Prizren.
Të arrestuar janë: A. Shala; H. Basha; S. Basha; S. Basha dhe A. Ibrahimaj.
Provat materiale dhe rasti i kompletuar do t’i kalojnë prokurorisë për procedim të mëtejmë./gazetajnk/

Allahu ju shperbleft per postimin.
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2011 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: