islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë Empty96%Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë Empty0%Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë Empty0%Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë Empty0%Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë Empty1%Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë Empty2%Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jasemina
Motrat islame
Motrat islame
Jasemina


Numri i postimeve : 523
Data e regjistrimit : 19/02/2011
Nacionaliteti-Sheti : Aty ku ma ka dhan Zoti rriskun..NE TOK

Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë Empty
MesazhTitulli: Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë   Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyThu 26 Jan 2012 - 11:35

Osman Osmani nga Zhelina, Femi Fetahu dhe Besim Fetahi nga fshati Pallaticë komuna e Zhelinës kanë humbur jetën sot tragjikisht në një aksident të rëndë komunikacioni që ka ndodhur në afërsi të Preshevës, në magjistralen Shkup-Nish. Sipas informatave të para, viktimat të cilët po udhëtonin me veturën e tipit AUDI A4 me targa TE-571-DS kanë goditur drejtpërdrejtë një kamion me targa të Greqisë. Drejtuesi i kamionit nuk është lënduar dhe i njëjti është ndalur dhe po mbahet në paraburgim 48 orësh. Vetura me të cilën po udhëtonin tash tre qytetarët e ndjerë kishte përfunduar nën kamion. Sipas mediumeve serbe, shkaktar i këtij aksidenti mund të ketë qenë rruga e rrëshqitshme dhe bora që në atë pjesë ka qenë 40 centimatra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Duke u kthyer nga gurbeti Aksident në Bujanoc, vdesin tre tetovarë
» Lajmet Ditore
» Zvicër, përplaset autobusi, humbin jetën 28 persona
» 7 persona humbin jetën nga orteku i borës VAZHDOJNË KËRKIMET NË RESTELICË
» Gjeja me e rende ne jeten time ka qene...!?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2011 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: