islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
15 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 15 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty20%Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty7%Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty7%Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty7%Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty7%Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty7%Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty7%Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty37%Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim   Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptySun 5 Feb 2012 - 1:20

1
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftXhamia
25.91 MBMp3


   [You must be registered and logged in to see this link.] />
[You must be registered and logged in to see this link.]. [You must be registered and logged in to see this link.].
SHKARKO
2
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftMaturantët
23.91 MBMp3

   [You must be registered and logged in to see this link.] />
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].
SHKARKO
3
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftRëndësia e agjërimit
35.49 MBMp3

   [You must be registered and logged in to see this link.] />
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
4
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft
Arsimi i të rinjve
35.58 MBMp3

   [You must be registered and logged in to see this link.] />
[You must be registered and logged in to see this link.]. [You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
5
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftIslami
7.65 MBMp3

   [You must be registered and logged in to see this link.] />
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
6
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftIslami 2
10.98 MBMp3

   [You must be registered and logged in to see this link.] />
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
7
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftSuretul en`am vazhdimi
13.84 MBMp3

   [You must be registered and logged in to see this link.] />
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
8
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftSuretul bekare
14.52 MBMp3

   [You must be registered and logged in to see this link.] />
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
9
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftSuretun-Nur
15.10 MB
Mp3

   [You must be registered and logged in to see this link.] />
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
10
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftHaxhi
8.77 MB Mp3

   
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
11
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftHaxhi 2
8.77 MB Mp3

   
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
12
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftShenjat e Pejgamberisë
5.95 MBMp3

   
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
13
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftHistoria e Pejgamberit s.a.w.s
5.88 MBMp3

   
[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
14
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftSuretul En`am
4.73 MB Mp3

   
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
15
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftFitër Bajrami
7.10 MBMp3

   
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
16
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftNata e Kadrit
6.33 MBMp3

   
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - a>.

SHKARKO
17
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftZullumi
5.15 MBMp3

   
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
18
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftSuretul en`am Krijimi i njeriut
4.64 MBMp3

   
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
19
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftNamazi
5.89 MB
Mp3

   
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
20
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftNata e miraxhit
6.44 MBMp3

   
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO

Allahu ju shperbleft per postimin.
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Edituar për herë të fundit nga Admin në Fri 1 May 2015 - 23:21, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim   Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptySun 5 Feb 2012 - 1:24

21
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft
Dituria 1
3.90 MBMp3

.[You must be registered and logged in to see this link.]-.
SHKARKO
22
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftDituria 2
5.78 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - .
SHKARKO
23
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftHaxhi 1
3.13 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
24
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftHaxhi 2
3.13 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
25
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftDituria 3
6.97 MBMp3

[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
26
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftDituria 4
6.51 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
27
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftDijetarët e dëmshëm 1
6.94 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
28
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftDijetarët e dëmshëm 2
8.16 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
29
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftZbatimi i diturisë
6.26 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
30
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftLigjëratë islame
7.46 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
31
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftNamazi dhe duaja e ezanit
6.89 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
32
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftNdihmë vëllaut
5.36 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
33
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftPërmirësimi i vetë dhe të tjerëve6.14 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - /a>.

SHKARKO
34
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftVlera e mendjes -1
5.52 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
35
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftVlera e mendjes -25.37 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
36
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftAgjërimi i ramazanit -1
6.81 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.] />
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
37
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftVlera e mendjes -3
7.64 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
38
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftAgjërimi i ramazanit -2
5.24 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.] />
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
39
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftArsimi
7.99 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.] />
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO
40
Jakup Hasipi Allahu e mëshiroftDituria -15.21 MBMp3
[You must be registered and logged in to see this link.] />
[You must be registered and logged in to see this link.].[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].

SHKARKO

Allahu ju shperbleft per postimin.
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim   Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptySun 5 Feb 2012 - 21:49

Vazhdojm inshaallah.......

Allahu ju shperbleft per postimin.
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim   Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim EmptySun 2 Jun 2013 - 12:11

Ja keto mundeni me i shkarku dhe ndegju nga telefoni juaj.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim   Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Përmbledhje Ligjeratash nga Jakup Hasipi Allahu e mëshiroft për ndëgjim dhe shkarkim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Audio Ligjerata-
Kërce tek: