islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot Empty96%Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot Empty0%Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot Empty0%Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot Empty0%Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot Empty1%Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot Empty2%Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.Uzeir-Ibrahimi
S.Moderator
S.Moderator
Mr.Uzeir-Ibrahimi

Numri i postimeve : 1543
Data e regjistrimit : 19/12/2009
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë.

Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot Empty
MesazhTitulli: Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot   Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot EmptySat 2 Jun 2012 - 14:07

Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot 7r-zIkS4tFY

Allahu ju shperbleft per postimin.
Dhe le te jete nje grup qe theret ne rruge te drejte dhe ndalon nga e keqja (Kur`an).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islami-eshte-drit.piczo.com
 
Doli e verteta e vehabistave !! Kur e ka thene te verteten ather ose sot
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video ligjerata-
Kërce tek: