islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje Empty96%(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje Empty0%(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje Empty0%(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje Empty0%(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje Empty1%(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje Empty2%(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 (Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje Empty
11062022
Mesazh(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje

(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje Bilbil10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Share this post on: reddit

(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje :: Komentet

No Comment.
 

(Gazmore nga Nasradini) Bilbili pa pervoje

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

 Similar topics

-
» (Gazmore nga Nasradini) Nasradini dhe xhemati
» (Gazmore nga Nasradini) Nasradini dhe dordoleci
» Gazmore: Nasradini dhe musafirët
» [Gazmore] Nasradini dhe gomari ne shkollë!
» [Gazmore nga Nasradini] Ëndra e Nasradinit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Gazmore(Humor)-
Kërce tek: