islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Krijesat e Allahut EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Krijesat e Allahut EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Krijesat e Allahut EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Krijesat e Allahut EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Krijesat e Allahut EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Krijesat e Allahut EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Krijesat e Allahut EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Krijesat e Allahut EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Krijesat e Allahut EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Krijesat e Allahut EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Krijesat e Allahut EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Krijesat e Allahut EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Krijesat e Allahut EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Krijesat e Allahut EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Krijesat e Allahut EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Krijesat e Allahut EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Krijesat e Allahut EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Krijesat e Allahut EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Krijesat e Allahut EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Krijesat e Allahut EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Krijesat e Allahut EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Krijesat e Allahut EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Krijesat e Allahut EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Krijesat e Allahut EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Krijesat e Allahut EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Krijesat e Allahut EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Krijesat e Allahut EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Krijesat e Allahut EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Krijesat e Allahut EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Krijesat e Allahut EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Krijesat e Allahut EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Krijesat e Allahut EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Krijesat e Allahut EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Krijesat e Allahut EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Krijesat e Allahut EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Krijesat e Allahut EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Krijesat e Allahut EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Krijesat e Allahut EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Krijesat e Allahut EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Krijesat e Allahut EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Krijesat e Allahut Empty96%Krijesat e Allahut Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Krijesat e Allahut Empty0%Krijesat e Allahut Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Krijesat e Allahut Empty0%Krijesat e Allahut Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Krijesat e Allahut Empty0%Krijesat e Allahut Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Krijesat e Allahut Empty1%Krijesat e Allahut Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Krijesat e Allahut Empty2%Krijesat e Allahut Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Krijesat e Allahut

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mekja
Motrat islame
Motrat islame
mekja


Numri i postimeve : 73
Data e regjistrimit : 14/06/2010
Mosha : 47
Nacionaliteti-Sheti : Tetove

Krijesat e Allahut Empty
MesazhTitulli: Krijesat e Allahut   Krijesat e Allahut EmptyWed 9 Feb 2011 - 0:37

Krijese me logjike dhe pa epshe - ENGJEJT
Krijese pa logjike dhe me epshe - KAFSHET
Krijese me logjike dhe epshe - NJE R I U

Ai qe i ve logjiken mbi epshet ngjan me en ENGJEJT, ndersa kush i ve epshet mbi logjiken, ngjan me kafshet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
AnonymousKrijesat e Allahut Empty
MesazhTitulli: Re: Krijesat e Allahut   Krijesat e Allahut EmptyWed 9 Feb 2011 - 8:45

Mashaallah bravo shume shume fjal me vend moter Allahu te shperbelft.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mekja
Motrat islame
Motrat islame
mekja


Numri i postimeve : 73
Data e regjistrimit : 14/06/2010
Mosha : 47
Nacionaliteti-Sheti : Tetove

Krijesat e Allahut Empty
MesazhTitulli: Re: Krijesat e Allahut   Krijesat e Allahut EmptySat 12 Feb 2011 - 19:07

Amin moter edhe juve Allahu ju shperblefte qe ndate kohe per leximin, dhashte Allahu te gjithe te veme logjiken mbi epshet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Krijesat e Allahut Empty
MesazhTitulli: Re: Krijesat e Allahut   Krijesat e Allahut Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Krijesat e Allahut
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Të njihemi me krijesat e Allahut: Kojota
» Të njihemi me krijesat e Allahut: Manati
» Të njihemi me krijesat e Allahut: Babuni
» Të njihemi me krijesat e Allahut:Skifteri
» Të njihemi me krijesat e Allahut: Dhelpra e Arktikut

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm-
Kërce tek: