islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video Ilahije EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video Ilahije EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video Ilahije EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video Ilahije EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video Ilahije EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video Ilahije EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video Ilahije EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video Ilahije EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
25 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 25 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Video Ilahije Empty20%Video Ilahije Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Video Ilahije Empty37%Video Ilahije Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Asnjë mesazh i riE re 2aksa363
Video Ilahije 161-29prej Tue 11 Jan 2011 - 8:23
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3aksa362
Video Ilahije 161-29prej Mon 10 Jan 2011 - 14:43
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 13Admin330
Video Ilahije Islami10prej Sun 9 Jan 2011 - 23:35
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 15Admin380
Video Ilahije 161-29prej Sun 9 Jan 2011 - 20:37
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Burim-Sherifi331
Video Ilahije Islami10prej Thu 6 Jan 2011 - 17:19
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona257
Video Ilahije 227-23prej Fri 31 Dec 2010 - 22:12
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 18Admin416
Video Ilahije Islami12prej Fri 31 Dec 2010 - 19:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Burim-Sherifi249
Video Ilahije Islami10prej Thu 23 Dec 2010 - 23:22
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa320
avatarprej Wed 22 Dec 2010 - 23:44
Sara-Luan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa377
Video Ilahije 161-29prej Tue 21 Dec 2010 - 11:26
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa223
Video Ilahije 161-29prej Mon 20 Dec 2010 - 22:35
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa321
Video Ilahije 161-29prej Mon 20 Dec 2010 - 22:27
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Burim-Sherifi573
Video Ilahije Avatar14prej Sun 19 Dec 2010 - 21:04
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi232
Video Ilahije Islami10prej Sun 19 Dec 2010 - 16:56
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1aksa306
Video Ilahije Avatar14prej Sat 18 Dec 2010 - 22:34
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi339
Video Ilahije Islami10prej Wed 8 Dec 2010 - 20:54
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Bona243
Video Ilahije 227-23prej Wed 8 Dec 2010 - 19:33
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Mesut Kurtis - Beloved | مسعود كرتس - الحبيب
 
0REJHANA-ENSAR264
Video Ilahije 1-11prej Wed 8 Dec 2010 - 13:20
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Vizitor336
Video Ilahije Jj10prej Sun 21 Nov 2010 - 20:49
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Burim-Sherifi219
Video Ilahije Islami10prej Sun 31 Oct 2010 - 15:11
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2aksa346
avatarprej Sat 30 Oct 2010 - 23:16
pendimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1aksa343
Video Ilahije 252-47prej Sat 30 Oct 2010 - 15:41
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa292
Video Ilahije 161-29prej Sat 30 Oct 2010 - 14:55
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Burim-Sherifi321
Video Ilahije Islami10prej Thu 28 Oct 2010 - 20:14
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin237
Video Ilahije Islami12prej Wed 13 Oct 2010 - 17:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin305
Video Ilahije Islami12prej Wed 13 Oct 2010 - 15:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona291
Video Ilahije 227-23prej Sat 9 Oct 2010 - 23:48
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 2Bona275
Video Ilahije 227-23prej Thu 7 Oct 2010 - 16:15
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Vizitor290
Video Ilahije Jj10prej Tue 5 Oct 2010 - 22:30
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona264
Video Ilahije 227-23prej Mon 4 Oct 2010 - 1:51
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Gast304
Video Ilahije Jj10prej Sat 2 Oct 2010 - 14:16
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi210
Video Ilahije Islami10prej Sat 2 Oct 2010 - 6:40
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Burim-Sherifi295
Video Ilahije Islami10prej Tue 28 Sep 2010 - 9:08
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi359
Video Ilahije Islami10prej Fri 24 Sep 2010 - 6:57
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro271
Video Ilahije 252-47prej Thu 23 Sep 2010 - 21:55
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi285
Video Ilahije Islami10prej Thu 23 Sep 2010 - 13:29
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0arben kasemi281
Video Ilahije Islami11prej Thu 23 Sep 2010 - 0:01
arben kasemi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi303
Video Ilahije Islami10prej Tue 21 Sep 2010 - 20:44
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor335
Video Ilahije Jj10prej Tue 21 Sep 2010 - 12:38
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Zudi Fejzuli288
Video Ilahije Islami12prej Mon 20 Sep 2010 - 18:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Vizitor341
Video Ilahije Islami12prej Sun 19 Sep 2010 - 19:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro261
Video Ilahije 252-47prej Fri 17 Sep 2010 - 21:16
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ilahi e bukur nga Ahmed Mansuri-Ya Khaliqal Akwan me titra shqip
 
1REJHANA-ENSAR335
avatarprej Wed 15 Sep 2010 - 22:05
ymeri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2muslimanja@79285
avatarprej Tue 14 Sep 2010 - 18:10
muslimanja@79 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona262
Video Ilahije 227-23prej Sun 12 Sep 2010 - 1:06
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi299
Video Ilahije Islami10prej Sat 11 Sep 2010 - 8:15
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi340
Video Ilahije Islami10prej Sat 11 Sep 2010 - 7:55
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor313
Video Ilahije Islami12prej Thu 9 Sep 2010 - 20:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ramazani
 
0Albi-ibro269
Video Ilahije 252-47prej Tue 7 Sep 2010 - 18:56
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ilahi shumë e mirë
 
0aksa354
Video Ilahije 161-29prej Tue 7 Sep 2010 - 10:15
aksa Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire