islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
English EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
English EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
English EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
English EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
English EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
English EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
English EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
English EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
English EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
English EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
English EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
English EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
English EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
English EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
English EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
English EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
English EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
English EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
English EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
English EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
English EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
English EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
English EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
English EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
English EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
English EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
English EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
English EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
English EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
English EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
English EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
English EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
English EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
English EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
English EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
English EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
English EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
English EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
English EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
English EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
English Empty20%English Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
English Empty7%English Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
English Empty7%English Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
English Empty7%English Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
English Empty7%English Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
English Empty7%English Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
English Empty7%English Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
English Empty37%English Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku1143
English 150x157166kb-1prej Wed 19 Sep 2012 - 18:11
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku877
English 150x157166kb-1prej Tue 18 Sep 2012 - 9:03
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1021
English 150x157166kb-1prej Wed 1 Aug 2012 - 1:47
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku914
English 150x157166kb-1prej Mon 9 Jul 2012 - 7:19
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku895
English 150x157166kb-1prej Fri 29 Jun 2012 - 12:39
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albana...986
English 2285-18prej Tue 26 Jun 2012 - 13:44
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku927
English 150x157166kb-1prej Fri 22 Jun 2012 - 14:52
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1453
English 150x157166kb-1prej Sun 17 Jun 2012 - 11:20
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku946
English 150x157166kb-1prej Wed 30 May 2012 - 12:32
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Fituesja e Çmimin Nobel për Paqen Tawakkul Karman me Hillary Rodham Clinton
 
1Muhamed Dolaku1208
English 2285-18prej Thu 24 May 2012 - 17:33
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
....?
 
0Albana...990
English 2285-18prej Fri 2 Mar 2012 - 15:05
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
...
 
0Albana...891
English 2285-18prej Tue 28 Feb 2012 - 17:05
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
....!
 
0Albana...857
English 2285-18prej Mon 27 Feb 2012 - 10:41
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Respect ur friends....!
 
0Albana...875
English 2285-18prej Sun 26 Feb 2012 - 12:50
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Help me All-llah.....
 
0Albana...936
English 2285-18prej Thu 23 Feb 2012 - 19:15
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
It`s our time
 
0Albana...916
English 2285-18prej Tue 21 Feb 2012 - 15:49
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1149
English 150x157166kb-1prej Wed 21 Dec 2011 - 13:11
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1037
English 150x157166kb-1prej Wed 21 Dec 2011 - 13:02
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1179
English 150x157166kb-1prej Tue 6 Dec 2011 - 10:39
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1327
English 150x157166kb-1prej Wed 30 Nov 2011 - 6:25
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Muhamed Dolaku1571
English 150x157166kb-1prej Sat 26 Nov 2011 - 18:59
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1842
English Islami11prej Tue 25 Oct 2011 - 16:11
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1343
English 150x157166kb-1prej Fri 21 Oct 2011 - 21:04
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1253
English 150x157166kb-1prej Mon 26 Sep 2011 - 10:44
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0besiminezemer1834
English Allahm12prej Sun 18 Sep 2011 - 11:56
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona2075
English 227-23prej Sun 21 Nov 2010 - 11:14
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2064
English 252-47prej Sat 9 Oct 2010 - 19:59
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Albi-ibro1642
avatarprej Wed 29 Sep 2010 - 20:15
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1979
English 252-47prej Tue 28 Sep 2010 - 20:20
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
71Albi-ibro9999
English 252-47prej Sat 11 Sep 2010 - 17:30
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1996
English 252-47prej Thu 9 Sep 2010 - 18:16
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Grupi Labbayk - Subhanallah
 
0REJHANA-ENSAR1892
English 1-11prej Mon 30 Aug 2010 - 11:24
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Një ilahi anglisht për Kosovën,Afganistanin,Bosnjen,Palestin
 
0REJHANA-ENSAR1882
English 1-11prej Mon 30 Aug 2010 - 11:19
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Amazing Quran Recitation - Idris Abkar
 
1REJHANA-ENSAR1702
English 252-47prej Sat 28 Aug 2010 - 16:06
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Muhammad al-Barrak recites surat al-Qiyamah emotional!
 
0REJHANA-ENSAR1748
English 1-11prej Fri 27 Aug 2010 - 23:26
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1643
English 252-47prej Wed 25 Aug 2010 - 18:17
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1707
English 252-47prej Wed 25 Aug 2010 - 18:05
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1960
English Jj10prej Fri 20 Aug 2010 - 11:58
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1789
English 252-47prej Sun 15 Aug 2010 - 15:02
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1811
English Jj10prej Wed 11 Aug 2010 - 14:29
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1935
English Jj10prej Wed 11 Aug 2010 - 14:24
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1759
English Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 13:57
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1859
English Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 12:28
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1791
English Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 12:20
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1680
English 252-47prej Wed 4 Aug 2010 - 18:59
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1862
English Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:05
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1867
English Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:04
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2117
English Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:01
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast4692
English Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:00
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1858
English Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 14:59
Gast Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire