islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Pyete Hoxhen EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Pyete Hoxhen EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Pyete Hoxhen EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Pyete Hoxhen EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Pyete Hoxhen EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Pyete Hoxhen EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Pyete Hoxhen EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Pyete Hoxhen EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Pyete Hoxhen EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Pyete Hoxhen EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Pyete Hoxhen EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Pyete Hoxhen EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Pyete Hoxhen EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Pyete Hoxhen EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Pyete Hoxhen EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Pyete Hoxhen EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Pyete Hoxhen EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Pyete Hoxhen EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Pyete Hoxhen EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Pyete Hoxhen EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Pyete Hoxhen EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Pyete Hoxhen EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Pyete Hoxhen EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Pyete Hoxhen EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Pyete Hoxhen EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Pyete Hoxhen EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Pyete Hoxhen EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Pyete Hoxhen EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Pyete Hoxhen EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Pyete Hoxhen EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Pyete Hoxhen EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Pyete Hoxhen EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Pyete Hoxhen EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Pyete Hoxhen EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Pyete Hoxhen EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Pyete Hoxhen EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Pyete Hoxhen EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Pyete Hoxhen EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Pyete Hoxhen EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Pyete Hoxhen EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
17 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 17 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Pyete Hoxhen Empty20%Pyete Hoxhen Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Pyete Hoxhen Empty7%Pyete Hoxhen Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Pyete Hoxhen Empty7%Pyete Hoxhen Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Pyete Hoxhen Empty7%Pyete Hoxhen Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Pyete Hoxhen Empty7%Pyete Hoxhen Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Pyete Hoxhen Empty7%Pyete Hoxhen Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Pyete Hoxhen Empty7%Pyete Hoxhen Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Pyete Hoxhen Empty37%Pyete Hoxhen Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Asnjë mesazh i ridefault 2mujo007473
Pyete Hoxhen 2420-35prej Tue 12 Mar 2019 - 23:02
mujo007 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2ALMIRI1097
Pyete Hoxhen Islami12prej Tue 26 Feb 2019 - 5:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1;;1481
Pyete Hoxhen Islami12prej Mon 25 Feb 2019 - 21:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Florina912
Pyete Hoxhen Islami12prej Sat 27 Jun 2015 - 12:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1mirmbrema588
Pyete Hoxhen Islami12prej Fri 26 Jun 2015 - 3:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 10mujo0073276
avatarprej Wed 17 Jun 2015 - 13:56
muammer_ademi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksaja616
Pyete Hoxhen Islami12prej Wed 17 Jun 2015 - 2:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Besim Haxhiiu659
Pyete Hoxhen Islami12prej Tue 24 Mar 2015 - 18:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1drita943
Pyete Hoxhen 56-31prej Sun 7 Dec 2014 - 15:14
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Ya Rabbi887
Pyete Hoxhen 56-31prej Sat 27 Sep 2014 - 19:49
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Fatime918
Pyete Hoxhen 56-31prej Tue 23 Sep 2014 - 19:31
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mejrem937
Pyete Hoxhen 56-31prej Mon 22 Sep 2014 - 19:20
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1admin861025
Pyete Hoxhen 56-31prej Wed 17 Sep 2014 - 15:15
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1islam897
Pyete Hoxhen Islami12prej Tue 16 Sep 2014 - 20:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Burimi834
Pyete Hoxhen Islami12prej Sat 30 Aug 2014 - 23:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
gv gostivar
 
1selamun alejkum855
Pyete Hoxhen 56-31prej Fri 18 Jul 2014 - 18:19
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Namazi jacis gjat ramazanit
 
1Namazi i jacis873
Pyete Hoxhen 56-31prej Thu 17 Jul 2014 - 14:48
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albina.G900
Pyete Hoxhen Jj10prej Mon 14 Jul 2014 - 17:13
Albina.G Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1rona847
Pyete Hoxhen 56-31prej Tue 8 Jul 2014 - 16:28
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Allahueshtenje896
Pyete Hoxhen Jj10prej Tue 8 Jul 2014 - 0:08
Allahueshtenje Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Selamu Alejkum
 
1123919
Pyete Hoxhen Islami12prej Sun 6 Jul 2014 - 4:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Anonime1147
Pyete Hoxhen Islami12prej Sun 6 Jul 2014 - 2:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran
Nje pyetje per nje hogj per agjerim
 
1nasala-nesa@hotmail.com950
Pyete Hoxhen 56-31prej Thu 26 Jun 2014 - 19:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1venhar.farizi977
Pyete Hoxhen 56-31prej Thu 5 Jun 2014 - 18:07
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Islam4life1039
avatarprej Fri 9 May 2014 - 23:02
Islam4life Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Islam4life956
avatarprej Fri 9 May 2014 - 23:01
Islam4life Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1fetije2576
Pyete Hoxhen 56-31prej Wed 7 May 2014 - 18:36
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1rezarta957
Pyete Hoxhen 56-31prej Sat 15 Mar 2014 - 13:16
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Kërkoj mëshirën tënde Zot891
Pyete Hoxhen 56-31prej Wed 5 Mar 2014 - 18:28
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
namazii udhtarit posacerisht per gruan
 
1motra muslimane1247
Pyete Hoxhen 56-31prej Wed 5 Mar 2014 - 18:12
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
pytja per hoxhen
 
1ilirjana gashi955
Pyete Hoxhen 56-31prej Fri 28 Feb 2014 - 17:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
falja e gjynaheve
 
1motra muslimane1029
Pyete Hoxhen 56-31prej Thu 13 Feb 2014 - 13:55
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ISLAMIYET
 
1motra muslimane900
Pyete Hoxhen 56-31prej Fri 7 Feb 2014 - 16:54
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
pyetje ne gjuhen turke
 
1motra muslimane874
Pyete Hoxhen 56-31prej Fri 7 Feb 2014 - 16:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
a mundet pyetje ne gjuhen turqishte
 
1motra muslimane761
Pyete Hoxhen Islami12prej Thu 6 Feb 2014 - 15:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
lotet qe derdhen per te vdekurin
 
1motra muslimane1194
Pyete Hoxhen 56-31prej Mon 3 Feb 2014 - 18:28
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1v.th1352
Pyete Hoxhen 56-31prej Mon 3 Feb 2014 - 18:04
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1saranda1217
Pyete Hoxhen 56-31prej Sat 18 Jan 2014 - 10:32
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
namazi
 
1mumina1012
Pyete Hoxhen 56-31prej Sat 18 Jan 2014 - 10:23
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Eselam1342
Pyete Hoxhen 56-31prej Wed 18 Dec 2013 - 14:44
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
HOXH I NEDRUAR
 
1JETA PAS VDEKJES1112
Pyete Hoxhen 56-31prej Wed 18 Dec 2013 - 14:22
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
cka eshte sakalli sherifi
 
1pa emer1087
Pyete Hoxhen 56-31prej Sat 14 Dec 2013 - 11:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
letoj ne perendim
 
1motra muslimane1020
Pyete Hoxhen 56-31prej Sat 23 Nov 2013 - 14:43
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Shemsi1176
Pyete Hoxhen 56-31prej Mon 11 Nov 2013 - 15:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2rezarta1265
Pyete Hoxhen 2943-66prej Thu 7 Nov 2013 - 23:36
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 3a eshte1413
Pyete Hoxhen Islami12prej Mon 28 Oct 2013 - 17:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
a eshte gjynah te majsh zi te vdekurin
 
1anonymja945
Pyete Hoxhen 56-31prej Sun 13 Oct 2013 - 10:32
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5rezarta1104
Pyete Hoxhen 2943-66prej Sun 6 Oct 2013 - 22:50
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 18kimete121962
avatarprej Sat 5 Oct 2013 - 11:54
Fatijona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1anonymja1893
Pyete Hoxhen Islami12prej Fri 4 Oct 2013 - 17:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Posto temë të reKërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire