islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Makedonski,Bosanski EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Makedonski,Bosanski EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Makedonski,Bosanski EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Makedonski,Bosanski EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Makedonski,Bosanski EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Makedonski,Bosanski EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Makedonski,Bosanski EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Makedonski,Bosanski EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Makedonski,Bosanski EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Makedonski,Bosanski EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Makedonski,Bosanski EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Makedonski,Bosanski EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Makedonski,Bosanski EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Makedonski,Bosanski EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Makedonski,Bosanski EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Makedonski,Bosanski EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Makedonski,Bosanski EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Makedonski,Bosanski EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Makedonski,Bosanski EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Makedonski,Bosanski EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Makedonski,Bosanski EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Makedonski,Bosanski EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Makedonski,Bosanski EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Makedonski,Bosanski EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Makedonski,Bosanski EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Makedonski,Bosanski EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Makedonski,Bosanski EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Makedonski,Bosanski EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Makedonski,Bosanski EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Makedonski,Bosanski EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Makedonski,Bosanski EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Makedonski,Bosanski EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Makedonski,Bosanski EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Makedonski,Bosanski EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Makedonski,Bosanski EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Makedonski,Bosanski EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Makedonski,Bosanski EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Makedonski,Bosanski EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Makedonski,Bosanski EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Makedonski,Bosanski EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Makedonski,Bosanski Empty20%Makedonski,Bosanski Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Makedonski,Bosanski Empty7%Makedonski,Bosanski Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Makedonski,Bosanski Empty7%Makedonski,Bosanski Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Makedonski,Bosanski Empty7%Makedonski,Bosanski Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Makedonski,Bosanski Empty7%Makedonski,Bosanski Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Makedonski,Bosanski Empty7%Makedonski,Bosanski Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Makedonski,Bosanski Empty7%Makedonski,Bosanski Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Makedonski,Bosanski Empty37%Makedonski,Bosanski Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin751
Makedonski,Bosanski Islami12prej Tue 28 Oct 2014 - 21:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1140
Makedonski,Bosanski 150x157166kb-1prej Wed 14 Nov 2012 - 19:27
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku917
Makedonski,Bosanski 150x157166kb-1prej Tue 25 Sep 2012 - 9:43
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku911
Makedonski,Bosanski 150x157166kb-1prej Thu 5 Jul 2012 - 12:26
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli963
Makedonski,Bosanski Islami11prej Tue 29 May 2012 - 9:53
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1208
Makedonski,Bosanski 150x157166kb-1prej Wed 30 Nov 2011 - 0:35
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 7Muhamed Dolaku1168
Makedonski,Bosanski 150x157166kb-1prej Tue 29 Nov 2011 - 18:48
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 3Muhamed Dolaku1134
Makedonski,Bosanski 150x157166kb-1prej Tue 29 Nov 2011 - 18:02
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2496
Makedonski,Bosanski 56-31prej Mon 4 Oct 2010 - 15:22
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor1970
Makedonski,Bosanski Islami12prej Tue 28 Sep 2010 - 14:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Gast1930
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 28 Sep 2010 - 12:07
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ИВЗ бара помош за справување со вехабистите
 
0Albi-ibro1787
Makedonski,Bosanski 252-47prej Mon 20 Sep 2010 - 17:39
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1908
Makedonski,Bosanski 252-47prej Sat 4 Sep 2010 - 15:35
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1870
Makedonski,Bosanski 252-47prej Thu 2 Sep 2010 - 18:01
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1635
Makedonski,Bosanski 252-47prej Wed 1 Sep 2010 - 19:16
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1822
Makedonski,Bosanski Islami12prej Sat 28 Aug 2010 - 4:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1782
Makedonski,Bosanski Jj10prej Fri 20 Aug 2010 - 12:11
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1752
Makedonski,Bosanski Jj10prej Fri 20 Aug 2010 - 12:01
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1733
Makedonski,Bosanski 252-47prej Thu 12 Aug 2010 - 20:02
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1853
Makedonski,Bosanski Jj10prej Wed 11 Aug 2010 - 13:56
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1718
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 10 Aug 2010 - 12:26
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1915
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 10 Aug 2010 - 12:24
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1678
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 18:25
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1459
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 18:22
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1726
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:33
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2078
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:22
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1893
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:19
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1645
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:12
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1655
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:38
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1618
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:37
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1562
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:36
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1398
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:35
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2246
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:33
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1973
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:30
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1484
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:28
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1450
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:26
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1714
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:24
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1424
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:22
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1542
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:19
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1750
Makedonski,Bosanski 252-47prej Thu 1 Jul 2010 - 18:02
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Burim-Sherifi2013
avatarprej Wed 30 Jun 2010 - 1:53
admirimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1932
Makedonski,Bosanski Islami10prej Sun 27 Jun 2010 - 19:09
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1734
Makedonski,Bosanski 252-47prej Tue 8 Jun 2010 - 22:52
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1656
Makedonski,Bosanski 252-47prej Sat 5 Jun 2010 - 22:39
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1685
Makedonski,Bosanski Jj10prej Fri 4 Jun 2010 - 15:35
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1846
Makedonski,Bosanski 252-47prej Mon 31 May 2010 - 18:18
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1997
Makedonski,Bosanski Jj10prej Sat 29 May 2010 - 23:55
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2456
Makedonski,Bosanski Jj10prej Sat 29 May 2010 - 23:45
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2041
Makedonski,Bosanski 252-47prej Sun 16 May 2010 - 21:47
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0beli0312078
avatarprej Wed 28 Apr 2010 - 0:00
beli031 Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire