islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Turkce EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Turkce EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Turkce EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Turkce EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Turkce EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Turkce EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Turkce EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Turkce EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Turkce EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Turkce EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Turkce EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Turkce EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Turkce EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Turkce EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Turkce EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Turkce EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Turkce EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Turkce EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Turkce EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Turkce EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Turkce EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Turkce EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Turkce EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Turkce EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Turkce EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Turkce EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Turkce EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Turkce EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Turkce EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Turkce EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Turkce EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Turkce EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Turkce EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Turkce EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Turkce EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Turkce EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Turkce EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Turkce EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Turkce EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Turkce EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Turkce Empty20%Turkce Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Turkce Empty7%Turkce Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Turkce Empty7%Turkce Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Turkce Empty7%Turkce Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Turkce Empty7%Turkce Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Turkce Empty7%Turkce Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Turkce Empty7%Turkce Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Turkce Empty37%Turkce Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1467
Turkce Islami12prej Tue 28 Oct 2014 - 21:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 16, 17]
842Muhamed Dolaku9999
Turkce 150x157166kb-1prej Wed 19 Sep 2012 - 8:57
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku1047
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 2 Jul 2012 - 20:41
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku819
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 2 Jul 2012 - 20:39
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku832
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 2 Jul 2012 - 20:37
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku884
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 2 Jul 2012 - 20:35
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku941
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 2 Jul 2012 - 20:30
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku998
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 2 Jul 2012 - 20:25
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku920
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 2 Jul 2012 - 20:22
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku932
Turkce 150x157166kb-1prej Sun 1 Jul 2012 - 20:49
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku883
Turkce 150x157166kb-1prej Sun 1 Jul 2012 - 20:47
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku971
Turkce 150x157166kb-1prej Sun 1 Jul 2012 - 20:45
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku873
Turkce 150x157166kb-1prej Sun 1 Jul 2012 - 20:43
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku944
Turkce 150x157166kb-1prej Sun 1 Jul 2012 - 20:41
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 21Muhamed Dolaku1775
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:48
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku1011
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:22
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku916
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:20
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku925
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:18
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku882
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:16
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku923
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:13
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku845
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:11
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku981
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:09
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 44Muhamed Dolaku2514
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 25 Jun 2012 - 19:51
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 44Muhamed Dolaku2404
Turkce 150x157166kb-1prej Sun 24 Jun 2012 - 0:52
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
!!
 
0Albana...1135
Turkce 2285-18prej Sat 25 Feb 2012 - 13:17
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 14, 15]
729Muhamed Dolaku10010
Turkce 150x157166kb-1prej Fri 16 Dec 2011 - 1:30
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 19Muhamed Dolaku4250
Turkce 150x157166kb-1prej Tue 29 Nov 2011 - 22:12
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1535
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 26 Sep 2011 - 20:00
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije
Gelin karşılayalım ya şehr-i Ramazan-ı müziksiz ilahi
 
0REJHANA-ENSAR1536
Turkce 1-11prej Mon 8 Aug 2011 - 13:53
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1858
Turkce 56-31prej Wed 8 Jun 2011 - 15:08
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1822
Turkce 56-31prej Wed 4 May 2011 - 22:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1603
Turkce 1306-85prej Wed 4 May 2011 - 16:44
sulejmantetova Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1646
Turkce 56-31prej Tue 26 Apr 2011 - 22:32
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1716
Turkce 56-31prej Sun 24 Apr 2011 - 17:30
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1774
Turkce 56-31prej Wed 9 Mar 2011 - 22:35
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Albi-ibro2220
Turkce 252-47prej Mon 27 Dec 2010 - 21:36
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
SiZDE 5 VaKiT NaMaZ KıLMaK İsTeR MiSiNiZ ?
 
0REJHANA-ENSAR1767
Turkce 1-11prej Thu 9 Dec 2010 - 17:21
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam
İlla namaz, illa namaz...
 
0REJHANA-ENSAR2044
Turkce 1-11prej Thu 9 Dec 2010 - 17:09
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije
Mesut Kurtis - Arkadashëm [Ilahije turqisht 2010] in Gostivar
 
0REJHANA-ENSAR1894
Turkce 1-11prej Wed 8 Dec 2010 - 13:14
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1771
Turkce 56-31prej Mon 25 Oct 2010 - 12:27
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1919
Turkce 56-31prej Sat 23 Oct 2010 - 10:24
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 1Gast2054
Turkce 252-47prej Thu 7 Oct 2010 - 19:38
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2126
Turkce 56-31prej Sun 26 Sep 2010 - 11:06
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1975
Turkce 56-31prej Mon 20 Sep 2010 - 15:37
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1995
Turkce 56-31prej Sat 18 Sep 2010 - 12:14
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2148
Turkce 56-31prej Sat 18 Sep 2010 - 12:07
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2231
Turkce 56-31prej Thu 2 Sep 2010 - 17:19
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1738
Turkce Jj10prej Thu 2 Sep 2010 - 14:11
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ilahi.Yakma ALLAHIM.Esat aydogan
 
0REJHANA-ENSAR1829
Turkce 1-11prej Mon 30 Aug 2010 - 11:37
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Annem Hakkın Helal Eyle [ILAHI]
 
0REJHANA-ENSAR1880
Turkce 1-11prej Mon 30 Aug 2010 - 11:31
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire