islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Lajme dhe lajmërime. EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Lajme dhe lajmërime. EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Lajme dhe lajmërime. EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Lajme dhe lajmërime. EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Lajme dhe lajmërime. EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Lajme dhe lajmërime. EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Lajme dhe lajmërime. EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Lajme dhe lajmërime. EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Lajme dhe lajmërime. EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Lajme dhe lajmërime. EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Lajme dhe lajmërime. EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Lajme dhe lajmërime. EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Lajme dhe lajmërime. EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Lajme dhe lajmërime. EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Lajme dhe lajmërime. EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Lajme dhe lajmërime. EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Lajme dhe lajmërime. EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Lajme dhe lajmërime. EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Lajme dhe lajmërime. EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Lajme dhe lajmërime. EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Lajme dhe lajmërime. EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Lajme dhe lajmërime. EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Lajme dhe lajmërime. EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Lajme dhe lajmërime. EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Lajme dhe lajmërime. EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Lajme dhe lajmërime. EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Lajme dhe lajmërime. EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Lajme dhe lajmërime. EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
18 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 18 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Lajme dhe lajmërime. Empty20%Lajme dhe lajmërime. Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Lajme dhe lajmërime. Empty7%Lajme dhe lajmërime. Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Lajme dhe lajmërime. Empty7%Lajme dhe lajmërime. Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Lajme dhe lajmërime. Empty7%Lajme dhe lajmërime. Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Lajme dhe lajmërime. Empty7%Lajme dhe lajmërime. Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Lajme dhe lajmërime. Empty7%Lajme dhe lajmërime. Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Lajme dhe lajmërime. Empty7%Lajme dhe lajmërime. Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Lajme dhe lajmërime. Empty37%Lajme dhe lajmërime. Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1861
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Sun 3 Jun 2012 - 22:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1950
Lajme dhe lajmërime. 252-47prej Sat 22 May 2010 - 2:46
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin407
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Wed 20 Mar 2019 - 21:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin658
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Fri 3 Jul 2015 - 19:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin678
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Thu 23 Apr 2015 - 21:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi522
Lajme dhe lajmërime. 56-31prej Sat 22 Nov 2014 - 17:22
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin618
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Tue 8 Jul 2014 - 6:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin961
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Wed 21 May 2014 - 14:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin750
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Tue 29 Apr 2014 - 19:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin672
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Tue 31 Dec 2013 - 14:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Sister In ISLAM1128
avatarprej Sat 28 Dec 2013 - 11:43
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Sister In ISLAM675
avatarprej Wed 13 Nov 2013 - 15:57
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1225
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Thu 7 Nov 2013 - 14:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin820
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Mon 21 Oct 2013 - 15:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli786
avatarprej Sun 20 Oct 2013 - 19:59
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi766
Lajme dhe lajmërime. 56-31prej Sun 13 Oct 2013 - 11:44
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin694
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Tue 1 Oct 2013 - 12:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin739
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Mon 17 Jun 2013 - 23:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin992
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Thu 6 Jun 2013 - 22:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin720
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Sat 20 Apr 2013 - 19:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin671
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Fri 29 Mar 2013 - 18:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi857
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Wed 14 Nov 2012 - 13:59
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin757
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Mon 29 Oct 2012 - 14:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1436
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Mon 22 Oct 2012 - 12:38
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi727
Lajme dhe lajmërime. 56-31prej Tue 9 Oct 2012 - 23:01
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin788
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Fri 5 Oct 2012 - 17:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1438
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Thu 27 Sep 2012 - 17:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1250
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Wed 26 Sep 2012 - 16:27
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1134
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Tue 18 Sep 2012 - 22:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin766
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Mon 17 Sep 2012 - 11:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin865
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Wed 15 Aug 2012 - 16:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1349
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Tue 10 Jul 2012 - 14:14
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin926
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Wed 4 Jul 2012 - 14:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi859
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Fri 1 Jun 2012 - 16:13
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi837
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Thu 3 May 2012 - 21:54
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Shemsi1655
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Fri 23 Mar 2012 - 18:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1016
Lajme dhe lajmërime. 1178-99prej Sun 11 Mar 2012 - 15:41
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin737
Lajme dhe lajmërime. 1178-99prej Sun 11 Mar 2012 - 15:23
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin661
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Thu 1 Mar 2012 - 11:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
....?
 
1Albana...809
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Sun 26 Feb 2012 - 12:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi950
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Mon 13 Feb 2012 - 20:51
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Jasemina1296
Lajme dhe lajmërime. 1178-99prej Sat 11 Feb 2012 - 17:46
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2120
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Mon 30 Jan 2012 - 0:35
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin766
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Sun 29 Jan 2012 - 17:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0jettoni1493
Lajme dhe lajmërime. 1981-50prej Sat 28 Jan 2012 - 22:12
jettoni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Shemsi1106
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Fri 27 Jan 2012 - 9:42
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1425
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Tue 24 Jan 2012 - 10:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1511
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Sun 22 Jan 2012 - 14:52
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa999
Lajme dhe lajmërime. 161-29prej Tue 17 Jan 2012 - 9:29
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi865
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Thu 12 Jan 2012 - 15:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1293
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Wed 6 Apr 2011 - 9:03
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire