islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Dua të ndryshme Islame EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Dua të ndryshme Islame EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Dua të ndryshme Islame EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Dua të ndryshme Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Dua të ndryshme Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Dua të ndryshme Islame EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Dua të ndryshme Islame EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Dua të ndryshme Islame EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Dua të ndryshme Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Dua të ndryshme Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Dua të ndryshme Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Dua të ndryshme Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Dua të ndryshme Islame EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Dua të ndryshme Islame EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Dua të ndryshme Islame EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Dua të ndryshme Islame EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Dua të ndryshme Islame EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Dua të ndryshme Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Dua të ndryshme Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Dua të ndryshme Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Dua të ndryshme Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Dua të ndryshme Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Dua të ndryshme Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Dua të ndryshme Islame EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Dua të ndryshme Islame EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Dua të ndryshme Islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Dua të ndryshme Islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Dua të ndryshme Islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
18 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 18 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Dua të ndryshme Islame Empty20%Dua të ndryshme Islame Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Dua të ndryshme Islame Empty7%Dua të ndryshme Islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Dua të ndryshme Islame Empty7%Dua të ndryshme Islame Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Dua të ndryshme Islame Empty7%Dua të ndryshme Islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Dua të ndryshme Islame Empty7%Dua të ndryshme Islame Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Dua të ndryshme Islame Empty7%Dua të ndryshme Islame Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Dua të ndryshme Islame Empty7%Dua të ndryshme Islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Dua të ndryshme Islame Empty37%Dua të ndryshme Islame Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin89
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Wed 8 Apr 2020 - 3:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin83
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Mon 6 Apr 2020 - 5:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin426
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Wed 20 Mar 2019 - 21:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin680
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Tue 19 Mar 2019 - 20:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin487
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Mon 18 Mar 2019 - 18:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin528
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Sat 16 Mar 2019 - 21:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin371
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Fri 15 Mar 2019 - 20:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin371
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Tue 5 Mar 2019 - 17:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin324
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Thu 28 Feb 2019 - 17:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin967
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Mon 25 Feb 2019 - 13:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1244
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Sun 4 Oct 2015 - 10:26
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1092
avatarprej Sat 9 May 2015 - 16:24
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1167
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Mon 30 Mar 2015 - 12:31
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1100
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Mon 2 Feb 2015 - 23:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1829
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Fri 3 Oct 2014 - 17:57
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1307
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Tue 19 Aug 2014 - 15:08
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1856
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Wed 9 Jul 2014 - 1:37
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1997
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Tue 17 Jun 2014 - 15:17
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1550
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Thu 20 Feb 2014 - 16:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin4860
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Wed 15 Jan 2014 - 22:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1706
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Sun 12 Jan 2014 - 11:21
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin9878
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Mon 21 Oct 2013 - 17:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1393
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Fri 11 Oct 2013 - 19:11
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1089
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Mon 9 Sep 2013 - 15:27
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1622
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Sun 21 Jul 2013 - 15:14
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1864
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Mon 15 Jul 2013 - 19:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1949
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Mon 15 Jul 2013 - 15:16
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta3222
Dua të ndryshme Islame 2943-66prej Sun 19 May 2013 - 23:26
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1868
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Sun 21 Apr 2013 - 11:58
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1411
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Sat 23 Mar 2013 - 18:59
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1446
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Thu 21 Feb 2013 - 16:41
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi2270
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Tue 15 Jan 2013 - 11:24
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1648
avatarprej Sat 22 Dec 2012 - 22:13
brunhilda Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1024
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Thu 15 Nov 2012 - 16:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi3630
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Tue 28 Aug 2012 - 23:34
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1596
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Wed 15 Aug 2012 - 16:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1595
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Tue 7 Aug 2012 - 1:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Zudi Fejzuli4174
Dua të ndryshme Islame Islami11prej Mon 6 Aug 2012 - 22:57
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1697
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Wed 1 Aug 2012 - 1:36
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1787
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Wed 1 Aug 2012 - 1:25
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1243
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Tue 24 Jul 2012 - 1:37
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1548
Dua të ndryshme Islame Islami11prej Tue 5 Jun 2012 - 21:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin4626
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Sat 12 May 2012 - 21:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1186
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Wed 9 May 2012 - 0:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2415
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Tue 1 May 2012 - 8:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Albana...1703
Dua të ndryshme Islame 2285-18prej Fri 20 Apr 2012 - 17:18
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1184
Dua të ndryshme Islame 1178-99prej Sun 11 Mar 2012 - 16:03
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1319
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Sat 10 Mar 2012 - 17:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
All-llahu im
 
3REJHANA-ENSAR1118
Dua të ndryshme Islame 1-11prej Tue 6 Mar 2012 - 14:07
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
DUAJA E ATIJ QË I VËSHTIRËSOHET NDONJË ÇËSHTJE
 
1REJHANA-ENSAR2755
Dua të ndryshme Islame 1178-99prej Tue 6 Mar 2012 - 11:38
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire