islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Tregime islame EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Tregime islame EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Tregime islame EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tregime islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tregime islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Tregime islame EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Tregime islame EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Tregime islame EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Tregime islame EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Tregime islame EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Tregime islame EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tregime islame EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tregime islame EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Tregime islame EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Tregime islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Tregime islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Tregime islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Tregime islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Tregime islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Tregime islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Tregime islame EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Tregime islame EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Tregime islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Tregime islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Tregime islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
16 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 16 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Tregime islame Empty20%Tregime islame Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Tregime islame Empty37%Tregime islame Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2088
Tregime islame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:21
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1355
Tregime islame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:20
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1291
Tregime islame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:18
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1288
Tregime islame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:17
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1303
Tregime islame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:16
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1325
Tregime islame Jj10prej Mon 26 Jul 2010 - 21:35
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0valmir bllaca1396
avatarprej Wed 21 Jul 2010 - 20:47
valmir bllaca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6REJHANA-ENSAR1586
Tregime islame 1-11prej Wed 21 Jul 2010 - 19:10
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Burim-Sherifi1910
Tregime islame Islami10prej Wed 21 Jul 2010 - 8:51
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2REJHANA-ENSAR1456
Tregime islame 1-11prej Tue 20 Jul 2010 - 11:45
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2REJHANA-ENSAR1525
Tregime islame 1-11prej Tue 20 Jul 2010 - 11:43
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1486
Tregime islame 1-11prej Mon 19 Jul 2010 - 14:28
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Hafezat3992
Tregime islame Islami10prej Sun 18 Jul 2010 - 11:09
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1506
Tregime islame 1-11prej Fri 16 Jul 2010 - 23:23
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1522
Tregime islame 1-11prej Fri 16 Jul 2010 - 13:56
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1508
Tregime islame 1-11prej Tue 13 Jul 2010 - 18:27
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1420
Tregime islame 1-11prej Tue 13 Jul 2010 - 18:23
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1407
Tregime islame 1-11prej Tue 13 Jul 2010 - 18:14
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1527
Tregime islame 1-11prej Tue 13 Jul 2010 - 18:11
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1462
Tregime islame 1-11prej Tue 13 Jul 2010 - 18:09
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1311
Tregime islame 1-11prej Tue 13 Jul 2010 - 17:45
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1358
Tregime islame Islami10prej Tue 13 Jul 2010 - 16:35
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1326
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 13:21
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro1427
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 13:15
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1418
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 10:58
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1390
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 10:57
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1624
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 10:52
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1506
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 10:49
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2REJHANA-ENSAR1585
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 10:35
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR2160
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 3:22
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1552
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 3:17
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Burim-Sherifi1479
Tregime islame Islami12prej Sun 11 Jul 2010 - 23:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR3518
Tregime islame 1-11prej Sat 10 Jul 2010 - 2:02
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR2371
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 22:59
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Albi-ibro4372
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 22:56
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1775
Tregime islame Islami12prej Fri 9 Jul 2010 - 20:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Kerko kenaqesi ne tri gjera :
 
0REJHANA-ENSAR1501
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 18:30
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1522
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 18:19
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Qelesat e se keqes"-
 
0REJHANA-ENSAR1480
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 17:43
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
vdekja
 
0REJHANA-ENSAR1551
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 17:41
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Një çast, të lutem !
 
0REJHANA-ENSAR1506
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 17:32
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
'' i verbëri ''
 
0REJHANA-ENSAR1427
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 17:29
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Allahu i drejtohet Muses.a.s.anuk meritoj qe un valla te Adhurohem
 
0REJHANA-ENSAR1501
Tregime islame 1-11prej Thu 8 Jul 2010 - 18:08
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ndalesa dhe kujdesi nga vesi më i keq
 
0REJHANA-ENSAR1395
Tregime islame 1-11prej Thu 8 Jul 2010 - 18:00
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Nxitje për vepra të mira
 
0REJHANA-ENSAR1444
Tregime islame 1-11prej Thu 8 Jul 2010 - 17:56
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
El-Maliki shpërblen ata që morën nderin e motrave tona duke i vlerësuar si të....
 
0REJHANA-ENSAR1295
Tregime islame 1-11prej Thu 8 Jul 2010 - 17:44
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ti s’bën namaz?!
 
0REJHANA-ENSAR1487
Tregime islame 1-11prej Thu 8 Jul 2010 - 17:39
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Vajza 15 vjeqe Tregone: ''Vëllau im më shtini në Haram '
 
0REJHANA-ENSAR3514
Tregime islame 1-11prej Thu 8 Jul 2010 - 17:35
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1345
Tregime islame 252-47prej Thu 8 Jul 2010 - 11:50
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Antarët që kanë këta Pseudonime i urrej ...
 
0REJHANA-ENSAR1378
Tregime islame 1-11prej Wed 7 Jul 2010 - 22:16
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire