islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Tregime islame EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Tregime islame EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Tregime islame EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tregime islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tregime islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Tregime islame EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Tregime islame EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Tregime islame EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Tregime islame EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Tregime islame EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Tregime islame EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tregime islame EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tregime islame EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Tregime islame EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Tregime islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Tregime islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Tregime islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Tregime islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Tregime islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Tregime islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Tregime islame EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Tregime islame EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Tregime islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Tregime islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Tregime islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
14 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 14 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Tregime islame Empty20%Tregime islame Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Tregime islame Empty37%Tregime islame Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Asnjë mesazh i ridefault
Thuhet se ....
 
0REJHANA-ENSAR1496
Tregime islame 1-11prej Wed 7 Jul 2010 - 22:14
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Thirrja Jonë!
 
0REJHANA-ENSAR1375
Tregime islame 1-11prej Wed 7 Jul 2010 - 13:21
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro1408
Tregime islame 1-11prej Wed 7 Jul 2010 - 13:16
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi2115
Tregime islame 1-11prej Wed 7 Jul 2010 - 13:11
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Burim-Sherifi1568
Tregime islame Islami10prej Tue 6 Jul 2010 - 15:13
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2262
Tregime islame 252-47prej Wed 30 Jun 2010 - 22:14
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2195
Tregime islame 252-47prej Tue 29 Jun 2010 - 17:29
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1510
Tregime islame 252-47prej Mon 28 Jun 2010 - 19:08
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1445
Tregime islame 252-47prej Sun 27 Jun 2010 - 23:07
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1708
Tregime islame 252-47prej Sun 27 Jun 2010 - 23:03
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1509
Tregime islame 252-47prej Sat 26 Jun 2010 - 20:48
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1431
Tregime islame 252-47prej Sat 26 Jun 2010 - 20:44
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Albi-ibro1402
Tregime islame 252-47prej Sat 26 Jun 2010 - 0:26
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro3056
Tregime islame 252-47prej Sat 26 Jun 2010 - 0:25
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1470
Tregime islame Islami12prej Fri 25 Jun 2010 - 21:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregim
 
0Admin1524
Tregime islame Islami12prej Fri 25 Jun 2010 - 19:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1297
Tregime islame 252-47prej Fri 25 Jun 2010 - 17:15
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2019
Tregime islame 252-47prej Thu 24 Jun 2010 - 20:19
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1295
Tregime islame 252-47prej Thu 24 Jun 2010 - 17:43
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1429
Tregime islame 252-47prej Sun 20 Jun 2010 - 21:14
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1636
Tregime islame 252-47prej Sun 20 Jun 2010 - 20:56
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1355
Tregime islame 252-47prej Sun 20 Jun 2010 - 20:50
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Albi-ibro1443
Tregime islame 252-47prej Sun 20 Jun 2010 - 20:34
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1428
Tregime islame 252-47prej Sat 19 Jun 2010 - 22:13
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1600
Tregime islame 252-47prej Fri 18 Jun 2010 - 22:25
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1412
Tregime islame 252-47prej Fri 18 Jun 2010 - 17:33
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1609
Tregime islame 252-47prej Thu 17 Jun 2010 - 19:39
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1707
Tregime islame 252-47prej Thu 17 Jun 2010 - 19:25
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1602
Tregime islame Islami10prej Thu 17 Jun 2010 - 16:05
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1301
Tregime islame 252-47prej Wed 16 Jun 2010 - 22:28
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1409
Tregime islame 252-47prej Wed 16 Jun 2010 - 18:46
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1708
Tregime islame 252-47prej Wed 16 Jun 2010 - 15:40
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1304
Tregime islame 252-47prej Tue 15 Jun 2010 - 19:54
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2833
Tregime islame Islami10prej Tue 15 Jun 2010 - 18:40
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1525
Tregime islame 252-47prej Tue 15 Jun 2010 - 17:13
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2496
Tregime islame 252-47prej Tue 15 Jun 2010 - 15:48
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregim Islam
 
0Admin1538
Tregime islame Islami12prej Mon 14 Jun 2010 - 17:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1600
Tregime islame 252-47prej Sun 13 Jun 2010 - 20:39
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregim n nga historia Ilame
 
0Admin1385
Tregime islame Islami12prej Sun 13 Jun 2010 - 19:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1479
Tregime islame Islami10prej Sun 13 Jun 2010 - 18:14
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1423
Tregime islame 252-47prej Sat 12 Jun 2010 - 21:41
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1435
Tregime islame 252-47prej Sat 12 Jun 2010 - 21:38
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1468
avatarprej Fri 11 Jun 2010 - 21:49
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1454
Tregime islame 252-47prej Fri 11 Jun 2010 - 18:41
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1304
Tregime islame 252-47prej Fri 11 Jun 2010 - 17:20
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1338
Tregime islame 252-47prej Thu 10 Jun 2010 - 23:01
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1351
Tregime islame 252-47prej Thu 10 Jun 2010 - 22:59
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli2044
avatarprej Thu 10 Jun 2010 - 14:04
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1305
Tregime islame 252-47prej Wed 9 Jun 2010 - 23:00
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro1429
Tregime islame Islami12prej Wed 9 Jun 2010 - 0:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire