islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Tregime islame EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Tregime islame EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Tregime islame EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tregime islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tregime islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Tregime islame EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Tregime islame EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Tregime islame EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Tregime islame EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Tregime islame EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Tregime islame EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tregime islame EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tregime islame EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Tregime islame EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Tregime islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Tregime islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Tregime islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Tregime islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Tregime islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Tregime islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Tregime islame EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Tregime islame EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Tregime islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Tregime islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Tregime islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
16 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 16 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Tregime islame Empty20%Tregime islame Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Tregime islame Empty7%Tregime islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Tregime islame Empty37%Tregime islame Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1617
avatarprej Tue 8 Jun 2010 - 20:38
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1428
Tregime islame 252-47prej Tue 8 Jun 2010 - 17:17
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1464
Tregime islame 252-47prej Mon 7 Jun 2010 - 21:33
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1585
avatarprej Mon 7 Jun 2010 - 20:54
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1464
Tregime islame 252-47prej Mon 7 Jun 2010 - 20:17
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1422
Tregime islame 252-47prej Mon 7 Jun 2010 - 18:57
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1384
Tregime islame 252-47prej Mon 7 Jun 2010 - 17:49
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1425
Tregime islame Islami10prej Mon 7 Jun 2010 - 0:37
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Zudi Fejzuli1482
avatarprej Sun 6 Jun 2010 - 23:18
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1453
Tregime islame 252-47prej Sun 6 Jun 2010 - 23:05
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1843
Tregime islame 252-47prej Sun 6 Jun 2010 - 22:58
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1496
Tregime islame 252-47prej Sun 6 Jun 2010 - 22:50
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1835
Tregime islame 252-47prej Sun 6 Jun 2010 - 22:24
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1525
avatarprej Sun 6 Jun 2010 - 18:30
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi6508
Tregime islame Islami10prej Sun 6 Jun 2010 - 16:30
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1573
Tregime islame Islami10prej Sun 6 Jun 2010 - 15:52
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
BUJKU DHE GURALECAT
 
0Burim-Sherifi1681
Tregime islame Islami10prej Sun 6 Jun 2010 - 12:47
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 8Zudi Fejzuli1661
avatarprej Sat 5 Jun 2010 - 17:10
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
PASTRO ZEMREN
 
0Burim-Sherifi2342
Tregime islame Islami10prej Sat 5 Jun 2010 - 15:35
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1876
Tregime islame 252-47prej Sat 5 Jun 2010 - 1:57
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1420
Tregime islame 252-47prej Fri 4 Jun 2010 - 19:24
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1463
Tregime islame Jj10prej Fri 4 Jun 2010 - 18:33
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
URINONIN MBI VARIN E TIJ
 
0Burim-Sherifi1566
Tregime islame Islami10prej Wed 2 Jun 2010 - 19:54
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1589
Tregime islame 252-47prej Wed 2 Jun 2010 - 17:41
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2418
Tregime islame 252-47prej Wed 2 Jun 2010 - 17:25
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1586
Tregime islame 252-47prej Sun 30 May 2010 - 22:23
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1323
Tregime islame 252-47prej Sun 30 May 2010 - 19:20
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1472
Tregime islame 252-47prej Sat 29 May 2010 - 21:29
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1279
Tregime islame 252-47prej Sat 29 May 2010 - 21:19
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1470
Tregime islame 252-47prej Thu 27 May 2010 - 20:12
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1531
Tregime islame 252-47prej Thu 27 May 2010 - 19:14
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1310
avatarprej Tue 25 May 2010 - 21:09
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro1607
avatarprej Mon 24 May 2010 - 20:13
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Vizitor1551
Tregime islame Jj10prej Mon 24 May 2010 - 15:48
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1650
Tregime islame Jj10prej Sun 23 May 2010 - 20:11
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Bona1522
avatarprej Sun 23 May 2010 - 17:08
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1410
Tregime islame Jj10prej Sun 23 May 2010 - 15:16
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
MOSBINDJA
 
0Burim-Sherifi1695
Tregime islame Islami10prej Sat 22 May 2010 - 23:30
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli1653
Tregime islame Islami12prej Sat 22 May 2010 - 1:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1295
avatarprej Thu 20 May 2010 - 22:50
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1539
Tregime islame 252-47prej Tue 18 May 2010 - 19:09
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1574
Tregime islame Jj10prej Tue 18 May 2010 - 1:59
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2349
Tregime islame Islami12prej Thu 13 May 2010 - 0:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregim islM
 
0Admin1421
Tregime islame Islami12prej Sat 8 May 2010 - 1:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregime islame
 
2Admin1442
Tregime islame Islami12prej Mon 3 May 2010 - 9:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregim Ilsam
 
0Admin1122
Tregime islame Islami12prej Tue 27 Apr 2010 - 23:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregim
 
0Admin1299
Tregime islame Islami12prej Tue 27 Apr 2010 - 8:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregim islam nga Historia islame
 
2Admin1425
Tregime islame Islami12prej Mon 26 Apr 2010 - 22:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Një tregim interesant
 
0Admin1679
Tregime islame Islami12prej Sun 25 Apr 2010 - 11:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor1470
Tregime islame Islami12prej Sat 24 Apr 2010 - 10:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire