islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
Kthime në Islam EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
Kthime në Islam EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
Kthime në Islam EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Kthime në Islam EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Kthime në Islam EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Kthime në Islam EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Kthime në Islam EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Kthime në Islam EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Kthime në Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Kthime në Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Kthime në Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Kthime në Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Kthime në Islam EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Kthime në Islam EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Kthime në Islam EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Kthime në Islam EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Kthime në Islam EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Kthime në Islam EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Kthime në Islam EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Kthime në Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Kthime në Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Kthime në Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Kthime në Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Kthime në Islam EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Kthime në Islam EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Kthime në Islam EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Kthime në Islam EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Kthime në Islam EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Kthime në Islam EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Kthime në Islam EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Kthime në Islam EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Kthime në Islam EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Kthime në Islam EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Kthime në Islam EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Kthime në Islam EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Kthime në Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Kthime në Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Kthime në Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Kthime në Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Kthime në Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Kthime në Islam Empty96%Kthime në Islam Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Kthime në Islam Empty0%Kthime në Islam Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Kthime në Islam Empty0%Kthime në Islam Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Kthime në Islam Empty0%Kthime në Islam Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Kthime në Islam Empty1%Kthime në Islam Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Kthime në Islam Empty2%Kthime në Islam Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin845
Kthime në Islam Islami12Mon 8 Apr 2019 - 19:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin300
Kthime në Islam Islami12Sun 9 Aug 2015 - 0:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin296
Kthime në Islam Islami12Fri 20 Feb 2015 - 22:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin312
Kthime në Islam Islami12Sat 25 Oct 2014 - 14:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin272
Kthime në Islam Islami12Thu 23 Oct 2014 - 15:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin246
Kthime në Islam Islami12Fri 22 Aug 2014 - 19:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin235
Kthime në Islam Islami12Tue 15 Jul 2014 - 1:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin232
Kthime në Islam Islami12Tue 15 Jul 2014 - 1:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin282
Kthime në Islam Islami12Tue 15 Jul 2014 - 1:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin308
Kthime në Islam Islami12Sun 8 Jun 2014 - 19:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin302
Kthime në Islam Islami12Mon 24 Feb 2014 - 21:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin283
Kthime në Islam Islami12Sun 23 Feb 2014 - 22:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin333
Kthime në Islam Islami12Sun 12 Jan 2014 - 21:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin396
Kthime në Islam Islami12Wed 16 Oct 2013 - 17:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin292
Kthime në Islam Islami12Tue 1 Oct 2013 - 0:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin264
Kthime në Islam Islami12Mon 15 Jul 2013 - 19:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin277
Kthime në Islam Islami12Mon 15 Jul 2013 - 19:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin272
Kthime në Islam Islami12Thu 11 Jul 2013 - 19:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi237
Kthime në Islam 56-31Mon 1 Jul 2013 - 13:46
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin246
Kthime në Islam Islami12Mon 22 Apr 2013 - 18:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin292
Kthime në Islam Islami12Tue 26 Mar 2013 - 14:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin283
Kthime në Islam Islami12Tue 19 Mar 2013 - 22:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin216
Kthime në Islam Islami12Tue 5 Mar 2013 - 21:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin226
Kthime në Islam Islami12Tue 5 Mar 2013 - 21:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin261
Kthime në Islam Islami12Tue 5 Mar 2013 - 21:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin258
Kthime në Islam Islami12Tue 5 Mar 2013 - 21:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin199
Kthime në Islam Islami12Tue 5 Mar 2013 - 16:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin215
Kthime në Islam Islami12Mon 4 Mar 2013 - 16:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin248
Kthime në Islam Islami12Wed 20 Feb 2013 - 17:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin240
Kthime në Islam Islami12Thu 17 Jan 2013 - 8:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin237
Kthime në Islam Islami12Wed 16 Jan 2013 - 21:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin243
Kthime në Islam Islami12Tue 8 Jan 2013 - 9:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin204
Kthime në Islam Islami12Tue 11 Dec 2012 - 11:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin237
Kthime në Islam Islami12Thu 29 Nov 2012 - 9:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin286
Kthime në Islam Islami12Sun 28 Oct 2012 - 0:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin266
Kthime në Islam Islami12Sun 30 Sep 2012 - 12:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin293
Kthime në Islam Islami12Thu 13 Sep 2012 - 9:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin264
Kthime në Islam Islami12Mon 3 Sep 2012 - 19:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin312
Kthime në Islam 2285-18Wed 22 Aug 2012 - 19:04
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin235
Kthime në Islam Islami12Mon 25 Jun 2012 - 14:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi250
Kthime në Islam Islami11Thu 21 Jun 2012 - 19:54
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin246
Kthime në Islam Islami12Sat 16 Jun 2012 - 13:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin276
Kthime në Islam Islami12Tue 15 May 2012 - 9:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi199
Kthime në Islam Islami11Mon 14 May 2012 - 18:36
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin271
Kthime në Islam Islami12Wed 18 Apr 2012 - 18:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin256
Kthime në Islam Islami12Fri 17 Feb 2012 - 0:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi371
Kthime në Islam Islami11Thu 9 Feb 2012 - 0:42
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin264
Kthime në Islam Islami12Wed 1 Feb 2012 - 12:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin257
Kthime në Islam Islami12Sun 29 Jan 2012 - 10:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin205
Kthime në Islam Islami12Fri 27 Jan 2012 - 10:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire