islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
Teknologji dhe Shkencë EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Teknologji dhe Shkencë EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Teknologji dhe Shkencë EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Teknologji dhe Shkencë EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Teknologji dhe Shkencë EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Teknologji dhe Shkencë EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Teknologji dhe Shkencë EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Teknologji dhe Shkencë EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Teknologji dhe Shkencë EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Teknologji dhe Shkencë EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Teknologji dhe Shkencë EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Teknologji dhe Shkencë EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Teknologji dhe Shkencë EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Teknologji dhe Shkencë EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Teknologji dhe Shkencë Empty96%Teknologji dhe Shkencë Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Teknologji dhe Shkencë Empty0%Teknologji dhe Shkencë Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Teknologji dhe Shkencë Empty0%Teknologji dhe Shkencë Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Teknologji dhe Shkencë Empty0%Teknologji dhe Shkencë Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Teknologji dhe Shkencë Empty1%Teknologji dhe Shkencë Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Teknologji dhe Shkencë Empty2%Teknologji dhe Shkencë Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin347
Teknologji dhe Shkencë Islami12Wed 8 Apr 2020 - 3:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin279
Teknologji dhe Shkencë Islami12Wed 8 Apr 2020 - 2:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin390
Teknologji dhe Shkencë Islami12Wed 16 Oct 2019 - 4:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin725
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sun 7 Apr 2019 - 19:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin743
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sun 31 Mar 2019 - 13:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin548
Teknologji dhe Shkencë Islami12Mon 18 Mar 2019 - 18:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin522
Teknologji dhe Shkencë Islami12Mon 18 Mar 2019 - 18:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin503
Teknologji dhe Shkencë Islami12Wed 13 Mar 2019 - 15:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin626
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sun 3 Mar 2019 - 14:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin736
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sun 26 Apr 2015 - 18:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin725
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sat 24 Jan 2015 - 15:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin665
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sat 8 Nov 2014 - 20:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin644
Teknologji dhe Shkencë Islami12Thu 6 Nov 2014 - 20:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin895
Teknologji dhe Shkencë Islami12Fri 12 Sep 2014 - 22:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1053
Teknologji dhe Shkencë Islami12Thu 8 May 2014 - 20:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin770
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sat 22 Feb 2014 - 20:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin808
Teknologji dhe Shkencë Islami12Fri 21 Feb 2014 - 17:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin833
Teknologji dhe Shkencë Islami12Thu 20 Feb 2014 - 16:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin818
Teknologji dhe Shkencë Islami12Wed 19 Feb 2014 - 14:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin936
Teknologji dhe Shkencë Islami12Mon 10 Feb 2014 - 23:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin804
Teknologji dhe Shkencë Islami12Tue 26 Nov 2013 - 22:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin869
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sat 9 Nov 2013 - 20:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin784
Teknologji dhe Shkencë Islami12Wed 2 Oct 2013 - 15:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin797
Teknologji dhe Shkencë Islami12Mon 22 Jul 2013 - 19:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1011
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sat 1 Jun 2013 - 18:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin865
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sat 27 Apr 2013 - 17:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin849
Teknologji dhe Shkencë Islami12Wed 3 Apr 2013 - 0:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi846
Teknologji dhe Shkencë Islami11Sun 10 Mar 2013 - 20:56
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1010
Teknologji dhe Shkencë Islami12Tue 1 Jan 2013 - 20:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin906
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sat 15 Dec 2012 - 9:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1538
Teknologji dhe Shkencë Islami12Wed 5 Dec 2012 - 8:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin881
Teknologji dhe Shkencë Islami12Fri 30 Nov 2012 - 15:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin839
Teknologji dhe Shkencë Islami12Fri 30 Nov 2012 - 15:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1277
Teknologji dhe Shkencë Islami11Wed 17 Oct 2012 - 23:27
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin949
Teknologji dhe Shkencë Islami12Mon 8 Oct 2012 - 20:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin935
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sat 29 Sep 2012 - 12:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin918
Teknologji dhe Shkencë Islami12Tue 25 Sep 2012 - 12:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin963
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sat 15 Sep 2012 - 16:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin973
Teknologji dhe Shkencë Islami12Mon 10 Sep 2012 - 19:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1111
Teknologji dhe Shkencë Islami12Mon 3 Sep 2012 - 14:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1360
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sat 2 Jun 2012 - 14:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin981
Teknologji dhe Shkencë Islami12Fri 1 Jun 2012 - 20:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1350
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sun 27 May 2012 - 10:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin986
Teknologji dhe Shkencë Islami12Mon 23 Apr 2012 - 10:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin946
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sun 18 Mar 2012 - 12:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi999
Teknologji dhe Shkencë Islami11Thu 15 Mar 2012 - 5:10
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1287
Teknologji dhe Shkencë Islami11Wed 29 Feb 2012 - 16:15
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin885
Teknologji dhe Shkencë Islami12Mon 27 Feb 2012 - 21:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1024
Teknologji dhe Shkencë Islami12Sun 26 Feb 2012 - 19:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1068
Teknologji dhe Shkencë Islami11Fri 24 Feb 2012 - 17:05
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire