islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
As`habët r.a EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
As`habët r.a EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
As`habët r.a EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
As`habët r.a EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
As`habët r.a EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
As`habët r.a EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
As`habët r.a EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
As`habët r.a EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
As`habët r.a EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
As`habët r.a EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
As`habët r.a EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
As`habët r.a EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
As`habët r.a EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
As`habët r.a EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
As`habët r.a EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
As`habët r.a EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
As`habët r.a EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
As`habët r.a EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
As`habët r.a EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
As`habët r.a EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
As`habët r.a EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
As`habët r.a EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
As`habët r.a EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
As`habët r.a EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
As`habët r.a EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
As`habët r.a EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
As`habët r.a EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
As`habët r.a EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
As`habët r.a EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
As`habët r.a EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
As`habët r.a EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
As`habët r.a EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
As`habët r.a EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
As`habët r.a EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
As`habët r.a EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
As`habët r.a EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
As`habët r.a EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
As`habët r.a EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
As`habët r.a EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
As`habët r.a EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
As`habët r.a Empty96%As`habët r.a Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
As`habët r.a Empty0%As`habët r.a Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
As`habët r.a Empty0%As`habët r.a Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
As`habët r.a Empty0%As`habët r.a Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
As`habët r.a Empty1%As`habët r.a Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
As`habët r.a Empty2%As`habët r.a Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Agim Tanushi752
As`habët r.a 3502-66Fri 1 May 2020 - 7:43
Agim Tanushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin743
As`habët r.a Islami12Sun 31 Mar 2019 - 13:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin601
As`habët r.a Islami12Mon 4 Mar 2019 - 14:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin500
As`habët r.a Islami12Sun 24 Aug 2014 - 22:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin631
As`habët r.a Islami12Sat 22 Feb 2014 - 20:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin607
As`habët r.a Islami12Sat 22 Jun 2013 - 10:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin595
As`habët r.a Islami12Tue 18 Jun 2013 - 21:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi704
As`habët r.a Islami11Tue 18 Jun 2013 - 21:32
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi849
avatarFri 26 Apr 2013 - 21:32
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi642
As`habët r.a Islami11Fri 5 Apr 2013 - 23:36
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma606
As`habët r.a 2822-19Mon 15 Oct 2012 - 18:38
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin704
As`habët r.a Islami12Thu 27 Sep 2012 - 17:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1386
As`habët r.a Islami12Wed 22 Aug 2012 - 20:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1226
As`habët r.a Islami11Mon 16 Jul 2012 - 11:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar715
As`habët r.a Divers_74Fri 15 Jun 2012 - 17:10
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar791
As`habët r.a Divers_74Thu 14 Jun 2012 - 19:16
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin767
As`habët r.a Islami12Mon 23 Apr 2012 - 10:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2853
As`habët r.a Islami12Tue 10 Jan 2012 - 21:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin895
As`habët r.a Islami12Tue 13 Dec 2011 - 10:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin806
As`habët r.a Islami12Sat 10 Dec 2011 - 18:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin950
As`habët r.a Islami12Sat 3 Dec 2011 - 10:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Ummu Amar1109
As`habët r.a 1178-99Fri 11 Nov 2011 - 15:26
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar976
As`habët r.a Divers_74Fri 11 Nov 2011 - 11:12
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi931
As`habët r.a Islami11Wed 9 Nov 2011 - 20:28
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1089
As`habët r.a 56-31Tue 4 Oct 2011 - 14:50
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1230
As`habët r.a Islami12Sat 17 Sep 2011 - 18:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1225
As`habët r.a Islami12Sun 14 Aug 2011 - 3:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1448
As`habët r.a Islami12Sat 6 Aug 2011 - 15:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1605
As`habët r.a Jj10Sun 5 Jun 2011 - 9:56
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1527
avatarWed 11 May 2011 - 23:46
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1290
avatarTue 22 Mar 2011 - 15:49
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1430
avatarTue 22 Mar 2011 - 15:48
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1466
avatarTue 22 Mar 2011 - 15:48
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1386
avatarTue 22 Mar 2011 - 15:47
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1389
avatarTue 22 Mar 2011 - 15:46
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1327
avatarTue 22 Mar 2011 - 15:46
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1636
avatarTue 22 Mar 2011 - 15:45
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1466
avatarTue 22 Mar 2011 - 15:44
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1387
As`habët r.a Islami12Sat 19 Feb 2011 - 16:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Bujamin1332
As`habët r.a Divers_30Mon 3 Jan 2011 - 20:02
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin1321
As`habët r.a Islami12Mon 6 Dec 2010 - 9:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1784
avatarSun 28 Nov 2010 - 14:03
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Gast1657
As`habët r.a Jj10Sat 25 Sep 2010 - 12:32
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Aliu r.a dhe çifuti
 
0Gast1388
As`habët r.a Jj10Thu 5 Aug 2010 - 3:26
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tavus iben Kisani
 
0Gast1281
As`habët r.a Jj10Thu 5 Aug 2010 - 3:24
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Abdullah iben Alij El-Abasi
 
0Gast1518
As`habët r.a Jj10Thu 5 Aug 2010 - 3:23
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Nje njeri i devotshem
 
0Gast1543
As`habët r.a Jj10Thu 5 Aug 2010 - 3:22
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ebu Bekri r.a
 
0Gast1397
As`habët r.a Jj10Thu 5 Aug 2010 - 3:21
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ndihma kunder armiqve
 
0Gast1340
As`habët r.a Jj10Thu 5 Aug 2010 - 3:19
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Burim-Sherifi1357
As`habët r.a Islami10Tue 27 Jul 2010 - 20:04
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire