islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Lajme dhe Lajmërime EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Lajme dhe Lajmërime EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Lajme dhe Lajmërime EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Lajme dhe Lajmërime EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Lajme dhe Lajmërime EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Lajme dhe Lajmërime EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Lajme dhe Lajmërime EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Lajme dhe Lajmërime EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Lajme dhe Lajmërime EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Lajme dhe Lajmërime EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Lajme dhe Lajmërime EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Lajme dhe Lajmërime EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Lajme dhe Lajmërime EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Lajme dhe Lajmërime EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Lajme dhe Lajmërime EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Lajme dhe Lajmërime EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Lajme dhe Lajmërime EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Lajme dhe Lajmërime EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Lajme dhe Lajmërime EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Lajme dhe Lajmërime EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Lajme dhe Lajmërime EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
15 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 15 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Lajme dhe Lajmërime Empty20%Lajme dhe Lajmërime Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Lajme dhe Lajmërime Empty7%Lajme dhe Lajmërime Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Lajme dhe Lajmërime Empty7%Lajme dhe Lajmërime Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Lajme dhe Lajmërime Empty7%Lajme dhe Lajmërime Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Lajme dhe Lajmërime Empty7%Lajme dhe Lajmërime Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Lajme dhe Lajmërime Empty7%Lajme dhe Lajmërime Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Lajme dhe Lajmërime Empty7%Lajme dhe Lajmërime Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Lajme dhe Lajmërime Empty37%Lajme dhe Lajmërime Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin2172
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sat 4 Jun 2011 - 9:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin2534
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sun 15 May 2011 - 22:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 6Admin2200
avatarprej Mon 2 May 2011 - 0:06
Ardit Hoxhllaku Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1927
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Sat 31 Dec 2011 - 14:28
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1036
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Wed 28 Dec 2011 - 10:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1073
avatarprej Wed 21 Dec 2011 - 19:11
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1357
Lajme dhe Lajmërime Islami11prej Tue 13 Dec 2011 - 1:47
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1178
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Thu 1 Dec 2011 - 9:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4ebuAMR2907
Lajme dhe Lajmërime Islami11prej Fri 18 Nov 2011 - 9:28
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1AFET BEADINI1782
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Thu 17 Nov 2011 - 21:37
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1301
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Thu 17 Nov 2011 - 8:04
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1224
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Wed 16 Nov 2011 - 9:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1261
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Thu 10 Nov 2011 - 23:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1261
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Wed 2 Nov 2011 - 19:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1515
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Mon 17 Oct 2011 - 11:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1911
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Mon 17 Oct 2011 - 11:08
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1385
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Mon 17 Oct 2011 - 11:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa1529
Lajme dhe Lajmërime 161-29prej Thu 13 Oct 2011 - 9:45
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1360
Lajme dhe Lajmërime Islami11prej Mon 26 Sep 2011 - 9:13
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1354
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Mon 26 Sep 2011 - 9:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin2138
Lajme dhe Lajmërime 161-29prej Thu 22 Sep 2011 - 9:51
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin2980
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Thu 15 Sep 2011 - 10:55
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja1405
Lajme dhe Lajmërime Allahm10prej Mon 5 Sep 2011 - 17:48
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2020
Lajme dhe Lajmërime 56-31prej Sat 27 Aug 2011 - 15:01
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1580
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sun 14 Aug 2011 - 19:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1494
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Fri 29 Jul 2011 - 16:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1368
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Fri 29 Jul 2011 - 12:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1646
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Wed 20 Jul 2011 - 20:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
NË MANIFESTIM DO TË KETË KUR`AN, LIGJERATË, ILAHIJE KU DO TË MARIM PJESË STAFI I FORUMIT.
 
0Admin1597
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sun 10 Jul 2011 - 16:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1623
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sat 2 Jul 2011 - 14:47
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Albi-ibro1760
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Fri 20 May 2011 - 13:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
AFET BEADINI
 
3AFET BEADINI2191
Lajme dhe Lajmërime 161-29prej Thu 12 May 2011 - 10:04
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Gast2002
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sun 8 May 2011 - 14:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1AFET BEADINI4626
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sun 8 May 2011 - 9:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI2209
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sat 7 May 2011 - 22:05
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin2062
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sat 7 May 2011 - 20:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1626
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sat 7 May 2011 - 18:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5AFET BEADINI1977
Lajme dhe Lajmërime 1306-85prej Thu 5 May 2011 - 12:01
sulejmantetova Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1730
Lajme dhe Lajmërime Jj10prej Sat 30 Apr 2011 - 14:14
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1995
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Thu 28 Apr 2011 - 21:18
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin1818
Lajme dhe Lajmërime 252-47prej Wed 27 Apr 2011 - 20:30
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Jasemina1688
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Wed 27 Apr 2011 - 20:11
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam
ju na ndihmoni neve ta ndertojm xhamin ju jua u nderton allahu ne xhenet shtepin
 
0muslimanja.k1987
Lajme dhe Lajmërime 1296-22prej Wed 27 Apr 2011 - 18:23
muslimanja.k Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1AFET BEADINI1563
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Fri 22 Apr 2011 - 15:09
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1AFET BEADINI1604
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Fri 22 Apr 2011 - 15:06
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1482
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Wed 20 Apr 2011 - 12:54
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Jasemina1510
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Tue 19 Apr 2011 - 13:54
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1AFET BEADINI2095
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Mon 18 Apr 2011 - 12:58
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1671
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Mon 18 Apr 2011 - 9:25
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1643
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Mon 18 Apr 2011 - 9:20
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1394
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Mon 18 Apr 2011 - 9:18
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1620
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sun 17 Apr 2011 - 13:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1502
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Thu 14 Apr 2011 - 16:18
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire