islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Tregime Islame EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Tregime Islame EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Tregime Islame EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Tregime Islame EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Tregime Islame EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Tregime Islame EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Tregime Islame EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Tregime Islame EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Tregime Islame EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Tregime Islame EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Tregime Islame EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Tregime Islame EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Tregime Islame EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Tregime Islame EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Tregime Islame EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Tregime Islame EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Tregime Islame EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Tregime Islame EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Tregime Islame EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Tregime Islame EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Tregime Islame EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Tregime Islame EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Tregime Islame EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Tregime Islame EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Tregime Islame EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Tregime Islame EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Tregime Islame EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Tregime Islame EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Tregime Islame EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Tregime Islame EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Tregime Islame EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Tregime Islame EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Tregime Islame EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Tregime Islame EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Tregime Islame EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Tregime Islame EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Tregime Islame EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Tregime Islame EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Tregime Islame EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Tregime Islame EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Tregime Islame Empty96%Tregime Islame Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Tregime Islame Empty0%Tregime Islame Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Tregime Islame Empty0%Tregime Islame Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Tregime Islame Empty0%Tregime Islame Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Tregime Islame Empty1%Tregime Islame Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Tregime Islame Empty2%Tregime Islame Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1359
Tregime Islame Islami12Tue 15 Oct 2019 - 3:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin4095
Tregime Islame Jj10Fri 9 Apr 2010 - 17:31
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor2322
Tregime Islame Islami12Wed 7 Apr 2010 - 17:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor2225
Tregime Islame Islami12Tue 23 Mar 2010 - 10:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3530
Tregime Islame Islami12Thu 4 Feb 2010 - 10:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2151
Tregime Islame Islami12Wed 3 Feb 2010 - 10:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor3360
Tregime Islame Jj10Thu 21 Jan 2010 - 18:54
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2267
Tregime Islame Jj10Wed 20 Jan 2010 - 11:12
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3144
Tregime Islame Islami12Mon 4 Jan 2010 - 9:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2053
Tregime Islame Islami12Wed 30 Dec 2009 - 19:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2024
Tregime Islame Islami12Wed 30 Dec 2009 - 19:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1988
Tregime Islame Islami12Tue 29 Dec 2009 - 20:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2285
Tregime Islame Islami12Tue 29 Dec 2009 - 20:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2431
Tregime Islame Islami12Tue 29 Dec 2009 - 20:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2505
Tregime Islame Islami12Mon 28 Dec 2009 - 7:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2446
Tregime Islame Islami12Sat 26 Dec 2009 - 20:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2233
Tregime Islame Islami12Sat 19 Dec 2009 - 10:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin4219
Tregime Islame Islami12Mon 7 Dec 2009 - 9:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Samira2263
avatarFri 4 Dec 2009 - 11:11
Samira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2145
Tregime Islame Jj10Mon 30 Nov 2009 - 23:34
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2411
Tregime Islame Islami12Mon 9 Nov 2009 - 10:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2152
Tregime Islame Islami12Sun 1 Nov 2009 - 10:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2391
Tregime Islame Jj10Mon 26 Oct 2009 - 10:22
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2064
Tregime Islame Islami12Tue 6 Oct 2009 - 11:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2298
Tregime Islame Islami12Sat 25 Jul 2009 - 11:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2071
Tregime Islame Islami12Sat 25 Jul 2009 - 11:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2030
Tregime Islame Islami12Sat 25 Jul 2009 - 11:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Samira2003
avatarTue 21 Jul 2009 - 23:32
Samira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Samira2122
avatarSat 18 Jul 2009 - 12:47
Samira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2075
Tregime Islame Islami12Fri 17 Jul 2009 - 11:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1983
Tregime Islame Islami12Fri 17 Jul 2009 - 11:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor3083
Tregime Islame Jj10Wed 15 Jul 2009 - 18:53
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Samira2089
avatarTue 14 Jul 2009 - 0:19
Samira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3243
Tregime Islame Islami12Sat 11 Jul 2009 - 12:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2155
Tregime Islame Islami12Sat 11 Jul 2009 - 12:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2512
Tregime Islame Islami12Sat 4 Jul 2009 - 18:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2479
Tregime Islame Islami12Sat 4 Jul 2009 - 18:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1997
Tregime Islame Islami12Sat 4 Jul 2009 - 18:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Rendit sipas:  
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire