islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Hudbe I slame EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Hudbe I slame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Hudbe I slame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Hudbe I slame EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Hudbe I slame EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Hudbe I slame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Hudbe I slame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Hudbe I slame EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Hudbe I slame EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Hudbe I slame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Hudbe I slame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Hudbe I slame EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Hudbe I slame EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Hudbe I slame EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Hudbe I slame EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Hudbe I slame EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Hudbe I slame EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Hudbe I slame EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Hudbe I slame EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Hudbe I slame EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Hudbe I slame EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Hudbe I slame EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Hudbe I slame EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Hudbe I slame EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Hudbe I slame EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Hudbe I slame EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Hudbe I slame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Hudbe I slame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Hudbe I slame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Hudbe I slame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Hudbe I slame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Hudbe I slame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Hudbe I slame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Hudbe I slame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Hudbe I slame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Hudbe I slame EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Hudbe I slame EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Hudbe I slame EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Hudbe I slame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Hudbe I slame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
21 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 21 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Hudbe I slame Empty20%Hudbe I slame Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Hudbe I slame Empty7%Hudbe I slame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Hudbe I slame Empty7%Hudbe I slame Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Hudbe I slame Empty7%Hudbe I slame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Hudbe I slame Empty7%Hudbe I slame Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Hudbe I slame Empty7%Hudbe I slame Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Hudbe I slame Empty7%Hudbe I slame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Hudbe I slame Empty37%Hudbe I slame Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riHudbe 2AFET BEADINI2800
Hudbe I slame 252-47prej Fri 31 Dec 2010 - 13:37
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
Nuk do të dalë para All-llahut besimtari me një dënim më të madh se ai që nuk i ka edukuar fëmijët e vetë me një edukim të drejtë
 
2AFET BEADINI1975
Hudbe I slame Islami10prej Tue 28 Dec 2010 - 15:11
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
HUTBE- MOSRESPEKTI I PRINDERVE LLOGARITET NGA GJINAHET ME TE MDHAJA
 
2AFET BEADINI3244
Hudbe I slame Islami12prej Tue 21 Dec 2010 - 7:56
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi4241
Hudbe I slame 56-31prej Fri 10 Dec 2010 - 19:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2615
Hudbe I slame Islami10prej Fri 10 Dec 2010 - 17:24
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
pasojat e gjinaheve
 
1AFET BEADINI2253
Hudbe I slame Islami12prej Fri 10 Dec 2010 - 13:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1770
Hudbe I slame Islami10prej Sun 5 Dec 2010 - 13:33
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2848
Hudbe I slame 56-31prej Sat 27 Nov 2010 - 17:32
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Burim-Sherifi1643
Hudbe I slame Islami10prej Thu 25 Nov 2010 - 18:24
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Burim-Sherifi1631
Hudbe I slame Islami10prej Fri 12 Nov 2010 - 20:29
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1731
Hudbe I slame 227-23prej Thu 28 Oct 2010 - 9:01
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1968
Hudbe I slame Islami10prej Sun 10 Oct 2010 - 19:11
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1786
Hudbe I slame 227-23prej Wed 22 Sep 2010 - 0:51
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1841
Hudbe I slame Islami10prej Tue 21 Sep 2010 - 14:19
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1797
Hudbe I slame Islami10prej Tue 21 Sep 2010 - 13:58
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2095
Hudbe I slame 56-31prej Fri 27 Aug 2010 - 15:03
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1666
Hudbe I slame 227-23prej Thu 26 Aug 2010 - 15:47
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi3179
Hudbe I slame Islami10prej Wed 25 Aug 2010 - 23:22
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2896
Hudbe I slame 56-31prej Sun 8 Aug 2010 - 15:12
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor2459
Hudbe I slame Islami12prej Mon 2 Aug 2010 - 20:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1910
Hudbe I slame Islami10prej Sun 1 Aug 2010 - 21:19
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1593
Hudbe I slame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:39
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1842
Hudbe I slame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:37
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1578
Hudbe I slame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:35
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2106
Hudbe I slame Islami10prej Thu 22 Jul 2010 - 18:20
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2317
Hudbe I slame Islami10prej Sat 3 Jul 2010 - 11:56
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2184
Hudbe I slame Islami10prej Sun 13 Jun 2010 - 17:07
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi2881
avatarprej Sat 12 Jun 2010 - 21:18
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1AFET BEADINI3040
Hudbe I slame 227-23prej Thu 27 May 2010 - 19:22
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
FRIKA DHE SHPRESA
 
0Burim-Sherifi2222
Hudbe I slame Islami10prej Mon 24 May 2010 - 0:10
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI2165
Hudbe I slame Islami12prej Sat 22 May 2010 - 16:00
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1691
Hudbe I slame 56-31prej Fri 21 May 2010 - 11:11
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI2636
Hudbe I slame Islami12prej Fri 14 May 2010 - 18:51
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Hudbe Islame
 
0Mr.Uzeir-Ibrahimi2197
Hudbe I slame 56-31prej Sun 9 May 2010 - 15:49
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2AFET BEADINI4745
Hudbe I slame 227-23prej Sun 9 May 2010 - 0:45
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Hudbe Islame
 
0Mr.Uzeir-Ibrahimi1463
Hudbe I slame 56-31prej Mon 3 May 2010 - 18:26
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
HUDBE
 
0AFET BEADINI4803
Hudbe I slame Islami12prej Fri 30 Apr 2010 - 20:15
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
HUDBE
 
5AFET BEADINI2587
Hudbe I slame Islami12prej Mon 26 Apr 2010 - 17:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4AFET BEADINI1899
Hudbe I slame Islami12prej Thu 22 Apr 2010 - 18:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2ummAmr2988
Hudbe I slame 171-56prej Mon 19 Apr 2010 - 19:35
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3AFET BEADINI1875
Hudbe I slame Jj10prej Thu 15 Apr 2010 - 19:17
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1506
Hudbe I slame 56-31prej Sun 11 Apr 2010 - 8:35
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1851
Hudbe I slame Islami12prej Sun 7 Mar 2010 - 9:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3291
Hudbe I slame Islami12prej Sun 28 Feb 2010 - 10:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1751
Hudbe I slame Islami12prej Sun 28 Feb 2010 - 10:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire