islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Tema EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tema EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tema EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Tema EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Tema EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tema EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tema EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Tema EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Tema EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tema EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tema EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Tema EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Tema EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Tema EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Tema EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Tema EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Tema EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Tema EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Tema EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Tema EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Tema EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tema EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tema EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Tema EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Tema EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Tema EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Tema EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Tema EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Tema EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Tema EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Tema EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Tema EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Tema EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Tema EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Tema EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Tema EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Tema EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Tema EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Tema EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Tema EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Tema Empty20%Tema Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Tema Empty7%Tema Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Tema Empty7%Tema Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Tema Empty7%Tema Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Tema Empty7%Tema Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Tema Empty7%Tema Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Tema Empty7%Tema Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Tema Empty37%Tema Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Asnjë mesazh i ridefault 1muslimanja1839
Tema 227-23prej Mon 14 Apr 2014 - 19:11
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Bona3149
Tema Islami12prej Thu 7 Mar 2013 - 17:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi852
Tema Islami11prej Tue 1 Jan 2013 - 14:48
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1162
Tema Islami11prej Thu 15 Dec 2011 - 20:43
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Shemsi957
Tema Islami11prej Thu 15 Dec 2011 - 20:26
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1174
Tema Islami11prej Tue 13 Dec 2011 - 23:19
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1181
Tema Islami12prej Tue 13 Dec 2011 - 12:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1193
Tema Divers_74prej Sun 11 Dec 2011 - 17:39
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1239
Tema Islami12prej Sun 11 Dec 2011 - 16:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0jettoni1347
Tema 1981-50prej Sat 10 Dec 2011 - 22:03
jettoni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1239
Tema Divers_74prej Sat 10 Dec 2011 - 19:53
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1279
Tema Islami11prej Sat 10 Dec 2011 - 11:29
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1118
Tema 56-31prej Fri 9 Dec 2011 - 22:56
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1178
Tema 56-31prej Wed 7 Dec 2011 - 21:39
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1289
Tema 56-31prej Sat 3 Dec 2011 - 22:05
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Bujamin1335
Tema Divers_30prej Thu 1 Dec 2011 - 23:09
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Nga: Dr. Salah El-Khalidi
 
1Jasemina1471
Tema Divers_30prej Thu 1 Dec 2011 - 18:14
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1204
Tema 150x157166kb-1prej Wed 30 Nov 2011 - 11:14
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1300
Tema Islami11prej Sun 27 Nov 2011 - 14:11
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1241
Tema Divers_74prej Sat 26 Nov 2011 - 13:51
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1275
Tema Divers_74prej Sat 26 Nov 2011 - 13:48
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1116
Tema Islami12prej Sat 26 Nov 2011 - 11:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1235
Tema Islami12prej Sat 26 Nov 2011 - 9:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2489
Tema Islami11prej Sat 26 Nov 2011 - 1:09
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Prej arabishtes: Mr.Bashkim Aliu
 
0Jasemina1278
Tema 1178-99prej Sun 20 Nov 2011 - 17:57
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Bujamin1954
avatarprej Sat 19 Nov 2011 - 20:25
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1338
Tema Islami12prej Fri 18 Nov 2011 - 10:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Afrim Demiri1333
avatarprej Fri 18 Nov 2011 - 0:41
Afrim Demiri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Bujamin1407
Tema Divers_30prej Thu 17 Nov 2011 - 22:45
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1260
Tema 56-31prej Thu 17 Nov 2011 - 22:37
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0mergimzm1292
avatarprej Thu 17 Nov 2011 - 16:57
mergimzm Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1225
Tema Islami12prej Thu 17 Nov 2011 - 11:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1619
Tema Islami12prej Thu 17 Nov 2011 - 8:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2610
Tema Islami11prej Wed 16 Nov 2011 - 20:53
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin1202
Tema Divers_30prej Wed 16 Nov 2011 - 19:37
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1446
avatarprej Tue 15 Nov 2011 - 21:11
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0mergimzm1271
avatarprej Tue 15 Nov 2011 - 19:26
mergimzm Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin1489
Tema Divers_30prej Tue 15 Nov 2011 - 14:54
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Islam Only Way1277
Tema 1943-36prej Tue 15 Nov 2011 - 2:05
Islam Only Way Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Bujamin1447
Tema Islami12prej Mon 14 Nov 2011 - 8:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1191
Tema 1178-99prej Sun 13 Nov 2011 - 14:49
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1327
Tema 1178-99prej Sun 13 Nov 2011 - 14:40
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Bujamin1276
Tema Divers_30prej Sat 12 Nov 2011 - 22:41
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Bujamin1199
Tema Divers_30prej Sat 12 Nov 2011 - 22:34
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Bujamin1061
Tema Divers_30prej Sat 12 Nov 2011 - 22:31
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin1122
Tema Divers_30prej Sat 12 Nov 2011 - 15:51
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 7Bujamin1239
Tema Divers_30prej Sat 12 Nov 2011 - 15:22
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1268
Tema Islami11prej Fri 11 Nov 2011 - 10:20
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin984
Tema Islami12prej Thu 10 Nov 2011 - 11:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1168
Tema 1178-99prej Thu 10 Nov 2011 - 9:05
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire