islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Lajmet Ditore EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Lajmet Ditore EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Lajmet Ditore EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Lajmet Ditore EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Lajmet Ditore EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Lajmet Ditore EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Lajmet Ditore EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Lajmet Ditore EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Lajmet Ditore EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Lajmet Ditore EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Lajmet Ditore EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Lajmet Ditore EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Lajmet Ditore EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Lajmet Ditore EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Lajmet Ditore EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Lajmet Ditore EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Lajmet Ditore EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Lajmet Ditore EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Lajmet Ditore EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Lajmet Ditore EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Lajmet Ditore EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Lajmet Ditore EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Lajmet Ditore EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Lajmet Ditore EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Lajmet Ditore EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Lajmet Ditore EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Lajmet Ditore EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Lajmet Ditore EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Lajmet Ditore EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Lajmet Ditore EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Lajmet Ditore EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Lajmet Ditore EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Lajmet Ditore EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Lajmet Ditore EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Lajmet Ditore EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Lajmet Ditore EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Lajmet Ditore EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Lajmet Ditore EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Lajmet Ditore EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Lajmet Ditore EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Lajmet Ditore Empty20%Lajmet Ditore Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Lajmet Ditore Empty7%Lajmet Ditore Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Lajmet Ditore Empty7%Lajmet Ditore Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Lajmet Ditore Empty7%Lajmet Ditore Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Lajmet Ditore Empty7%Lajmet Ditore Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Lajmet Ditore Empty7%Lajmet Ditore Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Lajmet Ditore Empty7%Lajmet Ditore Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Lajmet Ditore Empty37%Lajmet Ditore Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2048
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 28 Feb 2013 - 0:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma904
Lajmet Ditore 2822-19prej Sun 2 Dec 2012 - 22:06
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi831
Lajmet Ditore Islami11prej Wed 17 Oct 2012 - 23:23
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin690
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 10 Sep 2012 - 17:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin652
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 10 Sep 2012 - 17:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1013
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 8 Sep 2012 - 22:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi877
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 5 Sep 2012 - 16:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi864
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 4 Sep 2012 - 21:13
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1205
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 4 Sep 2012 - 21:10
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1353
Lajmet Ditore 2285-18prej Thu 30 Aug 2012 - 22:12
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi869
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 30 Aug 2012 - 20:08
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1371
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 3 Aug 2012 - 19:30
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1447
Lajmet Ditore Islami11prej Mon 23 Jul 2012 - 14:33
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1146
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 19 Jul 2012 - 11:50
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1579
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 29 Jun 2012 - 0:24
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi838
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 1 Jun 2012 - 10:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi773
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 31 May 2012 - 10:54
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi770
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 31 May 2012 - 10:53
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi960
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 22 May 2012 - 11:28
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi716
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 10 May 2012 - 16:50
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1096
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 3 May 2012 - 17:20
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi633
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 13 Apr 2012 - 9:11
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi735
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 29 Mar 2012 - 21:56
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi673
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 23 Mar 2012 - 15:35
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi774
Lajmet Ditore Islami11prej Mon 12 Mar 2012 - 16:29
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi708
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 8 Mar 2012 - 16:50
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin662
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 6 Mar 2012 - 0:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi636
Lajmet Ditore Islami11prej Mon 5 Mar 2012 - 21:05
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin678
Lajmet Ditore 1178-99prej Mon 5 Mar 2012 - 12:13
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin752
Lajmet Ditore 1178-99prej Mon 5 Mar 2012 - 12:08
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin691
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 5 Mar 2012 - 11:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin669
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 4 Mar 2012 - 12:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin709
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 3 Mar 2012 - 21:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin708
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 3 Mar 2012 - 21:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin710
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 3 Mar 2012 - 20:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin637
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 3 Mar 2012 - 13:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin660
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 1 Mar 2012 - 23:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi722
Lajmet Ditore Islami11prej Wed 29 Feb 2012 - 15:56
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin661
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 29 Feb 2012 - 9:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin629
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 29 Feb 2012 - 9:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi777
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 29 Feb 2012 - 1:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi927
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 28 Feb 2012 - 21:29
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1540
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 28 Feb 2012 - 20:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin659
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 27 Feb 2012 - 21:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin718
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 27 Feb 2012 - 11:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin663
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 27 Feb 2012 - 11:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1182
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 26 Feb 2012 - 22:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
...?
 
0Albana...787
Lajmet Ditore 2285-18prej Sun 26 Feb 2012 - 12:33
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin853
Lajmet Ditore Islami11prej Sun 26 Feb 2012 - 1:28
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin600
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 26 Feb 2012 - 0:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire