islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Empty96%Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Empty0%Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Empty0%Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Empty0%Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Empty1%Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Empty2%Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1062
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Mon 25 Feb 2019 - 17:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin589
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Mon 25 Feb 2019 - 13:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1017
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Sun 2 Nov 2014 - 19:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1011
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Sat 9 Aug 2014 - 14:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1385
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Sun 8 Jun 2014 - 16:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1149
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Tue 26 Nov 2013 - 22:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1251
avatarSun 27 Oct 2013 - 17:09
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1138
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Sun 13 Jan 2013 - 14:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma1210
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 2822-19Sat 20 Oct 2012 - 16:49
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma1122
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 2822-19Wed 17 Oct 2012 - 19:44
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma1813
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 2822-19Tue 16 Oct 2012 - 20:44
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1337
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami11Sat 16 Jun 2012 - 12:38
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1142
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Divers_74Fri 15 Jun 2012 - 17:15
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1300
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Sun 3 Jun 2012 - 21:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1275
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Fri 6 Apr 2012 - 17:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2051
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Wed 7 Mar 2012 - 23:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1495
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Divers_74Sat 3 Dec 2011 - 15:55
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar2711
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Divers_74Tue 1 Nov 2011 - 11:32
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1948
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Thu 6 Oct 2011 - 11:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1850
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Thu 6 Oct 2011 - 10:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1567
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 227-23Wed 5 Oct 2011 - 11:07
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1873
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Sun 2 Oct 2011 - 15:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2360
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Sun 2 Oct 2011 - 12:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1678
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Sun 2 Oct 2011 - 12:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1822
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami11Thu 22 Sep 2011 - 1:13
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2447
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Wed 21 Sep 2011 - 1:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1943
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami11Mon 19 Sep 2011 - 10:13
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin2840
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Allahm12Wed 14 Sep 2011 - 13:03
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1605
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Sun 11 Sep 2011 - 20:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1704
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Sat 10 Sep 2011 - 14:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1877
avatarSat 20 Aug 2011 - 12:59
leontina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor2545
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 1-11Tue 22 Feb 2011 - 7:48
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1887
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Sun 23 Jan 2011 - 15:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Burim-Sherifi2215
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami10Sun 23 Jan 2011 - 8:35
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2725
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami10Sun 19 Dec 2010 - 17:13
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2133
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami10Sun 28 Nov 2010 - 15:01
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1999
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami10Wed 24 Nov 2010 - 20:12
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2741
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Jj10Thu 5 Aug 2010 - 14:39
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
hadith
 
2mumina2334
avatarThu 5 Aug 2010 - 11:50
mumina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2092
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Jj10Wed 4 Aug 2010 - 18:13
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1930
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Jj10Tue 3 Aug 2010 - 9:01
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2164
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Jj10Sat 31 Jul 2010 - 14:01
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Vizitor3359
avatarSun 25 Jul 2010 - 12:02
valmir bllaca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2082
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 56-31Sun 18 Jul 2010 - 14:27
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Hafezat2235
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 334-48Tue 13 Jul 2010 - 11:52
Hafezat Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1975
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 56-31Mon 28 Jun 2010 - 19:32
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2039
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 56-31Mon 28 Jun 2010 - 19:28
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin2324
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12Fri 25 Jun 2010 - 17:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro3455
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 252-47Tue 22 Jun 2010 - 17:34
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli2070
avatarMon 21 Jun 2010 - 18:43
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Rendit sipas:  
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire